{{ctrl.notification}}

آیا از هر سایتی می توانیم با خیال راحت بلیط هواپیما بخریم؟

آیا از هر سایتی می توانیم با خیال راحت بلیط هواپیما بخریم؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیما با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

آیا از هر سایتی می توانیم با خیال راحت بلیط هواپیما بخریم؟ شما برای خرید بلیط هواپیما و رفتن به سفر می توانید از گزینه های مختلفی مانند رفتن به آژانس های مسافرتی یا خرید آنلاین استفاده کنید. برای خرید بلیط می توانید www.خرید بلیط هواپیما را در اینترنت سرچ کرده و از سایت های مختلفی برای خرید بلیط اقدام کنید. اما شما هنگام خرید بلیط هواپیما از چه سایت هایی می توانید با خیال راحت اقدام به خرید کنید تا مشکلی برای شما برای خرید پیش نیاید. در این بخش قصد داریم نکات بسیار مهمی را به شما معرفی کنیم تا بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما خرید مطمئن تری داشته باشید.

آیا از هر سایتی می توانیم با خیال راحت بلیط هواپیما بخریم؟

نکات مهم برای خرید اینترنتی مطمئن

به ضمانت نامه های کالا یا قابلیت ارجاع توجه کنید

یکی از مواردی که بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما باید به آن توجه کنید، ضمانت نامه های کالا و قابلیت ارجاع آن است. مثلا هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت هایی را انتخاب کنید که گزینه استرداد بلیط را دارد یا خیر؟ ممکن است شما کارهایی برایتان پیش بیاید که برنامه سفرتان تغییر کرده و مجبور شوید آن را کنسل کنید.
در صورتی که سایت خرید بلیط بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما گزینه استرداد بلیط را داشته باشد می توانید بخشی از هزینه پرداخت شده را پس بگیرید. در مورد خرید دیگر کالاها از فروشگاه های اینترنتی نیز حتما به گزینه ضمانت نامه کالا توجه کنید. بسیاری از سایت های اینترنتی برای جلب رضایت بیشتر مشتری های خود تا چند روز بعد از خرید نیز به شما این امکان را می دهند که در صورت عدم رضایت از کالا، آن را مرجوع کنید.

درگاه خرید را بررسی کنید

درگاه خرید را بررسی کنید

همانطور که می دانیم برای هر خرید اینترنتی مانند خرید بلیط هواپیما بعد از انتخاب www.خرید بلیط هواپیما باید از درگاه های خرید استفاده کنید. شما هنگام خرید باید به شناخته شده بودن درگاه توجه کنید و از استفاده از درگاه های ناشناخته خودداری کنید. از طرف دیگر حتما بعد از قرار دادن آدرس درگاه خرید در صفحه مرورگر به http آن در آدرس اینترنتی دقت کنید.
اگر که http در آدرس صفحه نمایش به رنگ قرمز دربیاید به این معنا است که آدرس اینترنتی و درگاه آن مطمئن نبوده و به هیچ وجه اطلاعات بانکی خود را به آن وارد نکنید. برای اهمیت به این موضوع حتما از مرورگرهای به روز رسانی شده استفاده کرده و آنتی ویروس خود را فعال کنید.

علاوه بر موارد بالا بعد از انتخاب www.خرید بلیط هواپیما حتما از درگاه های اینترنتی معتبر و شناخته شده برای پرداخت هزینه ها استفاده کنید. در صورتی که سایتی درگاه پرداخت اینترنتی ناشناخته در اختیار شما قرار دهد، از آن استفاده نکنید. در صورتی تقلبی بودن این درگاه ها سارقین اینترنتی و هکرها به راحتی می توانند به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند. در این صورت می توانند در زمان بسیار کوتاهی تمام پول شما را از حساب خالی کنند.

از تلفن و لپ تاپ شخصی برای خرید استفاده کنید

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم که هنگام خرید اینترنتی بلیط بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما باید به آن توجه کنید، این مساله است که هیچ زمانی خرید را در کافی نت ها و مراکز عمومی مانند دانشگاه انجام ندهید. دسترسی سارقین اینترنتی به سیستم های عمومی بسیار ساده تر بوده و امنیت اطلاعات شما تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. بنابراین بعد از انتخاب www.خرید بلیط هواپیما و خرید اینترنتی از وسایل شخصی مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی استفاده کنید.

به قیمت های واقعی توجه کنید

اگر قصد خرید محصول خاص مانند یک وسیله ورزشی را دارید و در بیش از 90 درصد فروشگاه های حضوری و آنلاین قیمت های آن در یک محدوده قیمت مشخص قرار گرفته است، گول قیمت های ارزان را نخورید. این قضیه نشان می دهد که قیمت حقیقی آن محصول مشخص بوده و در محدوده مشخصی قرار گرفته است. بنابراین اگر بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما و گشت و گذارهای اینترنتی با همان کالا و یا بلیط هواپیمایی با قیمت بسیار کم تر مواجه شدید، فریب قیمت آن را نخورده و آن را تهیه نکنید. مطمئن باشید ارزانی کالا یا بلیط حتما دلیلی داشته و حتما کالا نامرغوب است.

از اینترنت عمومی استفاده نکنید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای اطمینان از خرید اینترنتی بلیط هواپیما بعد از انتخاب www.خرید بلیط هواپیما، باید به آن توجه کنید، استفاده نکردن از وای فای عمومی است. شاید دوست داشته باشید زمانی که در رستوران مشغول خوردن غذای مورد علاقه خود هستید، کالا یا بلیط مورد نظر خود را به شکل اینترنتی سفارش دهید. اما باید این را بدانید که یک هکر اینترنتی به راحتی می تواند با تکنولوژی و ترفندهای مختلف و به وسیله وای فای عمومی به سیستم شما وارد شود. به این طریق هکر می تواند اطلاعات بانکی شما را به طور کامل به دست آورده و از آن سو استفاده کند.

از اینترنت عمومی استفاده نکنید

مشخصات سایت خرید را بررسی کنید

هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما بعد از سرچ www. خرید بلیط هواپیما یا هر خرید اینترنتی دیگر حتما از قابل اعتماد و اطمینان بودن سایت اطمینان حاصل کنید. فروشگاه ها و شرکت های غیر معتبر بسیاری در اینترنت هستند که با زبانی بسیار فریبنده شما را به خرید راغب می کنند. اما بعد از خرید خود متوجه می شوید کالای مورد نظرتان در مدل و کیفیت دیگری برای شما ارسال شده، یا هرچه منتظر رسیدن بسته اینترنتی خود می مانید خبری از آن نخواهد شد! برای اطمینان از خرید اینترنتی بلیط هواپیما بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما یا هر خرید اینترنتی دیگری حتما به آدرس، سابقه کار، شماره تلفن، ایمیل و دیگر ویژگی های سایت توجه کنید تا مطمئن شوید شرکت یا فروشگاهی که از آن خرید می کنید واقعی است.

شما برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بعد از سرچ www.خرید بلیط هواپیما سایت های مختلف و زیادی روی صفحه نمایش شما دیده می شود، چون شما برای خرید تمام اطلاعات بانکی خود را به طور کامل وارد می کنید، هکرها می توانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و از آن سو استفاده کنند.

date_range شنبه 31 فروردین 1398 remove_red_eye 586 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0