{{ctrl.notification}}

ارزانترین فصل خرید بلیط هواپیما ایران ایر چه زمانی است؟

ارزانترین فصل خرید بلیط هواپیما ایران ایر چه زمانی است؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

نکات مهم در خرید هواپیما

سفرهای هوایی یکی از با کیفیت ترین انواع مسافرت است که می تواند در زمان کوتاهی شما را به مقصد برساند. بلیط هواپیما در زمان های خاصی با قیمت نسبتا پایین تر به فروش می رسد. در این بخش نکات خاصی برای خرید بلیط هواپیما ایران ایر با قیمتی مناسب با شما به اشتراک می گذاریم، پس با ما همراه باشید.

زمان مناسب را برای سفر داخلی انتخاب کنید

زمان مناسب را برای سفر داخلی انتخاب کنید

اگر دنبال خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی یا شرکت های هواپیمایی دیگر با قیمتی ارزانتر هستید، دنبال زمان های کم تردد باشید. بلیط های هواپیما در تعطیلات رسمی مانند تعطیلات نوروز نه تنها ارزان نخواهد شد بلکه گاهی با قیمت بیشتر به فروش می رسد. سعی کنید برنامه های کاری و شخص خود را به گونه ای تنظیم کنید که بتوانید در زمان خاصی از سال مرخصی کاری گرفته و سفری ارزانتر بروید. برای مثال می توانید در روزهای اول پاییز و آغاز سال تحصیلی به دنبال خرید بلیط هواپیما از شرکت ایران ایر یا شرکت های هوایی دیگر با قیمت ارزانتر باشید. همچنین اگر قصد پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی ایران ایر را دارید ، بد نیست بدانید که در فصل های گرم سال می توانید برای سفر به شهرهای جنوبی از تخفیف های ویژه برخوردار شوید.

در اولین فرصت بلیط سیستمی خود را تهیه کنید

از دیگر نکاتی که هنگام خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر و دیگر شرکت های هوایی به شما کمک می کند بلیط هایی با قیمت ارزانتر تهیه کنید، خرید زودتر از موعد بلیط است. بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که طی برنامه هایی یک ساله تاریخ، مبدا و مقصد سفر مشخص می شود. هرچه زودتر برای خرید بلیط اقدام کنید، می توانید آن را با قیمتی مناسب تر تهیه کنید. هرچه به زمان پرواز سیستمی نزدیک می شویم قیمت بلیط ها گرانتر می شود. بنابراین در صورتی که برنامه و زمان سفرتان از پیش مشخص است سعی کنید در اولین فرصت رزرو صندلی ایران ایر را انجام داده و بلیط سیستمی خود را خریداری کنید.

به دنبال بلیط های چارتر لحظه آخر باشید

برخلاف بلیط های سیستمی که قیمت های متغیر دارند، بلیط های چارتر قیمتی ثابت دارند مگر در روز و ساعات پایانی سفر که صندلی های خالی خود را با قیمتی بسیار ارزانتر به فروش می رسانند. در صورتی که سفر شما سفری مهم و ضروری نیست می توانید به دنبال خرید بلیط هواپیما ایران ایر به عنوان بلیط های لحظه آخری باشید. برای اطلاع از این سفر ها می توانید در کانال های اختصاصی شرکت های هواپیمایی مختلف عضو شده و در جریان بلیط های لحظه آخری به مقاصد مختلف قرار بگیرید.


از تخفیف ها استفاده کنید

بسیاری از آژانس های مسافرتی در زمان های مختلف، تخفیف های ویژه ای برای خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر، رزرو هتل و تورهای مسافرتی در نظر می گیرند. در این زمان ها می توانید با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی و خارجی ،  یا شرکت های هوایی دیگر از سفری ارزان قیمت تر بهره مند شوید. با عضویت در کانال های معتبر آژانس های مسافرتی می توانید از این تخفیف های ویژه مطلع شوید. در صورتی که قصد سفر با این شرایط دارید به محض اطلاع از آن ها برای پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و دیگر شرکت های هوایی اقدام کنید، زیرا افراد زیادی به دنبال این تخفیف ها بوده و در ساعات اولیه ارائه بلیط معمولا فروخته خواهند شد.

پروازهای چند فرودگاهی را بررسی کنید

پروازهای چند فرودگاهی را بررسی کنید

قبل از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر یا شرکت های هوایی دیگر ، بد نیست به این نکته توجه کنید که در صورتی که پرواز به مقاصد پروازی ایران ایر شما از چند فرودگاه مختلف انجام می شود می توانید قیمت بلیط های آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب ترین بلیط را تهیه کنید.

برای سفرهای کوتاه، به دنبال بلیط فرست کلاس نباشید

اگر شما نیز به دنبال صرفه جویی در هزینه های سفرتان هستید به شما پیشنهاد می کنم در صورتی که سفر هوایی شما بیش از چند ساعت طول نخواهد کشید از بلیط هایی با قیمت ارزانتر تهیه کنید. بلیط های فرست کلاس در سفرهای هوایی طولانی بدون شک می توانند یک سفر با کیفیت و آسوده را برای شما رقم بزند. اما در سفرهای کوتاهتر می توانید به دنبال خرید بلیط های اقتصادی تر باشید. خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر از نوع بلیط اقتصادی به مقاصد مختلف  می تواند بهترین گزینه برای سفر باشد.

از بردن وسایل اضافی خودداری کنید

تمامی شرکت های هواپیمایی هزینه جداگانه ای برای حمل بار از شما دریافت می کنند. بنابراین برای آنکه هنگام خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر یا دیگر شرکت های هوایی دیگر هزینه کم تری پرداخت کنید، از به همراه بردن وسایل اضافی خودداری کنید. سعی کنید تنها وسایل ضروری و مورد نیاز خود را لیست کرده و با خود همراه ببرید. همراه بردن وسایل اضافه نه تنها هزینه بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت، بلکه خستگی شما از سفر را دو چندان خواهد کرد.
کلام آخر آنکه علاوه بر قیمت و هزینه بلیط، به دنبال کیفیت سفر نیز باشید. خود را لایق بهترین ها بدانید و با خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر به مقاصد مختلف داخلی و خارجی یک سفر ایمن و با کیفیت را به خود و همراهانتان هدیه دهید. 

زمان مناسب را برای سفر خارجی انتخاب کنید

زمان مناسب را برای سفر خارجی انتخاب کنید

در صورتی که برای سفرهای خارجی خود به دنبال خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر یا انواع دیگر آن یا حتی از شرکت های هواپیمایی دیگر هستید، زمان های کم تردد خارجی را نیز بررسی کنید. برای مثال اوایل دی ماه که آغاز کریسمس و سال نو میلادی است یکی از پر تردد ترین زمان ها برای سفرهای خارجی است. در این دوره زمانی بلیط هواپیما با قیمتی کمی بیشتر از حد معمول نیز به فروش می رسد. زمان هایی مانند دو هفته اول ماه دسامبر مصادف با 11 تا 14 آذر، بهار و پاییز به جز تعطیلات بهاری مارس و آپریل، اوایل فوریه مصادف با اواسط بهمن ماه، ژانویه بعد از تعطیلات سال نو مصادف با 18 دی تا 12 بهمن، برای سفرهای خارجی زمان مرده محسوب می شود. در این بازه های زمانی می توانید برای خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر یا شرکت های مسافربری دیگر با قیمتی ارزانتر اقدام کنید. پس با این اوصاف ، به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا زمان سفر خود را دقیق مشخص کنید تا هزینه ای بابت جریمه پرداخت نکنید ، وسایل نامناسب را قبل از سوار شدن بر ناوگان ایران ایر  به شخصی که همراه شماست بسپارید و از مسافرت خود لذت ببرید.

خرید بلیط ایران ایر

یران ایر Iran Air
پرواز به iranair-logo
هواپیمایی ملی ایران در اسفندماه سال ۱۳۴۰ با ادغام دو شرکت قدیمی هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز تاسیس شد و از فروردین ماه سال ۴۱ شروع به کار کرد. این هواپیمایی که بیش از نیم قرن با پرچم ایران فعالیت کرده در این مدت فراز و نشیبهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. ایران ایر اکنون قدیمی ترین هواپیمایی در ایران و یکی از بهترین ایرلاین های ایران است که هم ناوگان بزرگ و قدرتمندی دارد و هم با خرید هواپیماهای جدید ایرباس در سال های اخیر به تجهیز و نوسازی ناوگان خود پرداخته است. ایران ایر در حال حاضر پروازهای بسیاری به اروپا و دیگر مقاصد دور و نزدیک، به طور روزانه در برنامه خود دارد. قیمت ارزان بلیط هواپیما ایران ایر یکی از دلایل استقبال ایرانی ها و مردم دیگر کشورها پروازهای هما است. بیشترین پروازهای داخلی ایران ایر از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز و اهواز انجام میشود.
در مورد تاریخچه ایران ایر بیشتر بخوانید.

راهنمای خرید بلیط پرواز ایران ایر
برای خرید آنلاین بلیط پرواز ایران ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ایران ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ایران ایر ، انواع بلیط ارزان ایران ایر و بلیط لحظه آخری ایران ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ایران ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ایران ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

دریافت آنلاین کارت پرواز
دریافت آنلاین کارت پرواز هنوز برای مسافران ایران ایر فراهم نشده است اما مسافران پروازهای ایران ایر در فرودگاه های مهرآباد، اهواز، اصفهان و مشهد می توانند از طریق دستگاه های خودکار (کیوسک)، شماره صندلی خود را انتخاب و کارت پرواز خود را دریافت کنند و در صورت داشتن بار، برای تحویل بار، بدون ایستادن در صف به کانتر مراجعه کنند و بار خود را تحویل دهند.

کلاس های پروازی
  هما کلاس
هما کلاس نام بیزنس کلاس ایران ایر است که امکانات و راحتی بیشتری در پرواز برای مسافران فراهم می‌کند و وعده های غذایی بیشتری در اختیار آنها قرار می‌دهد. صندلی ها در این کلاس پروازی عریض‌ترند و مسافران فضای بیشتری نسبت به کلاس عادی در اختیار دارند. وزن بار مجاز در پروازهای خارجی هما در هما کلاس با پروازهای داخلی متفاوت است و برای دارندگان کارت نقره‌ای و کارت طلایی نیز اضافه‌بار رایگان درنظر گرفته شده است.

  اکونومی کلاس
صندلی های راحتی عادی و یک وعده غذای رایگان در پرواز از ویژگی های کلاس پروازی عادی ایران ایر یا همان کلاس اکونومی است. میزان بار مجاز کلاس اکونومی ایران ایر در پروازهای مختلف متفاوت است و حتما موقع خرید بلیط ایران ایر باید مورد توجه قرار گیرد.

بار دستی مجاز
مسافران ایران ایر در کلاس پروازی اکونومی مجاز به حمل یک بار دستی مجاز با حداکثر وزن 5 کیلوگرم هستند. در کلاس پروازی بیزنس یا هما کلاس، مسافران مجاز به حمل یک بار دستی مجاز با حداکثر وزن 7 کیلوگرم هستند. ابعاد بار دستی باید حداکثر 56 در 45 در 25 سانتی متر باشد و نباید بیشتر از 115 سانتی متر (طول + عرض + ارتفاع) شود. بار دستی مجاز مسافر در پروازهای خارجی و داخلی تفاوتی ندارد.

پذیرش بار مجاز
وزن بار مجاز و بار همراه مسافر در بلیط مسافر قید شده است و در صورت همراه داشتن چمدان‌ها و بارهای با وزن بیشتر از وزن مجاز، مسافر ملزم به پرداخت اضافه بار خواهد بود. اضافه بار کل مسیر پرواز تا مقصد نهایی باید در مبدأ پرداخت شود. به طور معمول، بار مجاز در کلاس پروازی عادی (اکونومی) 30 کیلوگرم و بار مجاز برای مسافران هما کلاس (بیزنس) 40 کیلوگرم است. 
بار مجاز همراه مسافر در مسیرهای بین المللی "هما" در ادامه مسیر از / به آمریکا و کانادا با شرکت های هوایی لوفت هانزا LH ، ترکیش TK و ایرکانادا AC به صورت دو بسته و هر کدام به وزن ۲۳ کیلوگرم است.
بار مجاز مسافران "هما" در ادامه مسیر با شرکت های هواپیمایی اتریش OS ، آلیتالیا AZ ، ویرجین آتلانتیک VS و ک ال ام KL از / به آمریکا و کانادا یک بسته به وزن ۲۳ کیلوگرم است.
بار مجاز مسافران "هما" در ادامه مسیر با شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز BA از / به کانادا دو بسته هر کدام به وزن ۲۳ کیلوگرم و از / به آمریکا یک بسته به وزن ۲۳ کیلوگرم است.

درباره ایران ایر
شرکت هواپیمایی ایران ایر ۵۱ سال پیش در اسفند ۱۳۴۰ با نام اصلی «هواپیمایی ملی ایران» با نام اختصاری «هما» و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن‌ ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد

اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال ۱۳۴۴ با استفاده از يك فروند بويينگ ۷۲۷ در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن ایرلاین ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند

.هواپیمایی ایران ایر از موفق‌ترین مجموعه‌های حمل‌ونقل هوایی در جهان بود و روزانه پروازهای بدون توقف زیادی به قاره‌ اروپا داشت به ‌طوری که در اين دوره تنها در مسير تهران ـ لندن بيش از ۳۰ پرواز هفتگي انجام مي‌داد.

با تحویل هواپیماهای بوئینگ ۷۴۷ به ایران ایر این شرکت طولانی‌ترین خط هوایی بدون توقف جهان را با پروازی از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه جان اف کندی نیویورک با بهره‌گیری از هواپیماهای بوئینگ‌ ۷۴۷ اس پی آغاز کرد. این موفقیت‌ها ایران ایر را در دهه هفتاد میلادی به یکی از برترین ایرلاین های جهان تبدیل کرد. 
پایگاه‌های اصلی این شرکت عبارتند از فرودگاه مهرآباد تهران برای پروازهای داخلی و فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران برای پروازهای بین المللی و دفتر مرکزی آن در فرودگاه مهرآباد در غرب تهران واقع است

ایران ایر در حال حاضر در ۲۳ مقصد داخلی و ۲۵ مقصد بین المللی پرواز برنامه‌ریزی شده انجام می‌دهد.

شما میتوانید بلیط هواپیما ایران ایر را از ویگو تهیه کنید.

بلیط هواپیما ایران ایر

بلیط هواپیما ایران ایر، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه و پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند.
برای تهیه بلیط هواپیما ایران ایر، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک24 نیز مراجعه نمایید.

تاریخچه

اولین شرکت هواپیمایی که به پرچم ایران مزین شد، شرکت هواپیمایی ایرانین ایروز بود. این شرکت توسط گروهی از تجار و بازرگانان ایرانی در سال 1942 و به منظور حمل و جابجایی مسافر و بار در مسیر های داخلی و منطقه ای، تاسیس شد. این شرکت ناوگان کوچکی از هواپیماهای داگلاس DC3 ، DC4 و ویسکانت داشت و هفته ای یک بار نیز یک پرواز باری به اروپا انجام می داد.
اندکی بعد در سال 1954 شرکت هواپیمایی خصوصی دیگری تحت عنوان پرشین ایرسرویسز (پاس)، در تهران تاسیس شد که ابتدا تنها در زمینه ی حمل بار فعالیت می کرد اما بعدها به جابجایی مسافر در خطوط داخلی به مقصد تهران نیز اقدام نمود.
بعدها و در سال 1960 پاس پرواز های بین المللی خود در مسیرهای اروپایی را نیز آغاز کرد. این پروازها با هواپیماهای DC7 اجاره ای شرکت سابنا و در مسیرهای تهران – لندن، تهران – پاریس، تهران _ ژنو و تهران – بروکسل صورت می گرفت.
دو سال بعد در فوریه 1962، شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما)- با نام بین المللی IRAN AIR - از ادغام این دو شرکت با هم تاسیس شد و تمام امکانات و خدمه این دو شرکت خصوصی را به عنوان یک شرکت ملی در اختیار گرفت. هما در سال 1964 به عضویت یاتا درآمد و اولین پرواز خود را در مسیر تهران – بیروت و با استفاده از یک فروند جت بوئینگ 727-100 به انجام رساند. 

جالب است بدانید اولین پرواز های ایران ایر با هواپیماهای داگلاس DC3 ، DC6 ، ویکرز ویسکونت و آورویورک صورت می گرفت اما بعدها هما تصمیم به نو سازی و تبدیل تمامی هواپیماهای ناوگان خود به هواپیماهای جت گرفت. 

عصر طلایی

با شروع دهه 70 میلادی و اضافه شدن تعدادی هواپیمای بوئینگ 737-100 به ناوگان هوایی این شرکت، هما وارد دوران طلایی خود شد چرا که روز به روز بیشتر به هواپیماهای گران قیمت این ناوگان ( تعدادی بوئینگ 727-200 در سال 1974 و تعدادی بوئینگ 747-100، 200 و اس پی در سال 1975)، اضافه می شد و موفقیت ها و دستاوردهای بیشتری پیش رو بود.
اواسط دهه 70 میلادی، هما روزانه پرواز های بی وقفه بی شماری را به قاره اروپا انجام می داد؛ در این دوران تنها هفته ای 30 پرواز در مسیر تهران – لندن صورت می گرفت.
پس از تحویل هواپیماهای بوئینگ 747 اس پی به ناوگان هوایی ایران، خط هوایی تهران – نیویورک نیز راه اندازی شد تا هما اولین ایرلاین دنیا باشد که در طولانی ترین مسیر هوایی جهان بدون توقف پرواز کند.
همچنین هما نخستین بهره بردار هواپیماهای ایرباس در خاورمیانه نیز است؛ این شرکت در سال 1978 شش فروند ایرباس A-300 را تنها برای استفاده از مسیرهای محلی از ایرباس خریداری کرد!
طبق آماری که موجود است هما در پایان سال 78 به بیش از 31 مقصد داخلی و بین المللی پرواز روزانه داشت و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خطوط جدیدی به مقاصد لس آنجلس و سیدنی بود.
جالب است بدانید هما همواره در تلاش بود تا موقعیت استراتژیک ایران را به عنوان نقطه ی اتصال شرق و غرب جهان حفظ کند و کشور را تنها مرکز موفق حمل بار و مسافر در دنیا کند؛ از این رو تلاش های بی شاعبه ای را در این راستا صورت داد تا جایی که توانست در سال 1976 میلادی پس از شرکت استرالیایی کوانتاس ، عنوان ایمن ترین شرکت هوایی جهان را از آن خود کند چرا که تا پیش از انقلاب هما تنها یک حادثه سقوط در کارنامه خود داشت.

در سالهای پایانی این دهه، ایران ایر علاوه بر ایمن ترین، پیشرفته ترین، پر درآمدترین و موفق ترین ایرلاین دنیا نیز محسوب می شد و قراردادهایی نیز برای خرید هواپیماهای مافوق صوت کنکورد با کنسرسیوم انگلیسی- فرانسوی به امضا رسانده بود که پس ازانقلاب در ایران و تغییرات در سیاست های خارجی کشور، هرگز به ناوگان هوایی هما تحویل داده نشد و روندهای رو به رشد آن در مقطعی کند شد.

هما پس از انقلاب 1357

پس از انقلاب اسلامی در ایران، سیاست های خارجی کشور به کل تغییر کرد و این تغییرات در برخی از پروازهای بین المللی هما موجب دگرگونی شد و تعدادی از آنها نظیر پرواز از تهران به تل آویو به طور کامل کنسل شد. تهران نیز تنها مرکز انجام پروازهای بین المللی کشور شد و پروازهای خارجی سایر فرودگاه های کشور لغو گردید اما از سوی دیگر تغییرات دیگری نیز روی داد که در ادامه به طور خلاصه آنها را شرح می دهیم.

۱۳۵۹: اولین فروند از ۶ فروند هواپیمای ایرباس A-300-B2K خریداری شده به کشور وارد شد.
۱۳۶۰ : نام این شرکت هواپیمایی از هواپیمایی ملی ایران " هما " به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تغییر یافت.
۱۳۶۹ : اولین فروند از ۶ فروند هواپیمای فوکر F-100 خریداری شده به کشور وارد شد.
۱۳۷۱ : شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به عنوان یک ایرلاین وابسته به ایران ایر، با هواپیماهای اجاره ای فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۷۳ : یک فروند هواپیمای ایرباس A-300-600 به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شد.
۱۳۷۹ : یک فروند هواپیمای ایرباس A-310-300 از امارات خریداری و به کشور وارد شد.
۱۳۸۰ : ۶ فروند هواپیمای ایرباس A-310-200 از ترکیه خریداری و به کشور وارد شد.
۱۳۸۲ : یک فروند هواپیمای ایرباس A-310-300 به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شد.
۱۳۸۳ : ۳ فروند هواپیمای فوکر F-100 و ۲ فروند هواپیمای ایرباس A-300-600 به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شدند.
۱۳۸۴ : ۴ فروند هواپیمای فوکر به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شدند.
۱۳۸۵ : یک فروند هواپیمای فوکر، یک فروند هواپیمای بوئینگ B-747-200 و یک فروند هواپیمای ایرباس A-300-B4 به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شدند.
۱۳۸۶ : ۵ فروند هواپیمای F-100 خریداری و به کشور وارد شدند و هما توانست تاییدیه SAFA (کمیسیون ایمنی هوانوردی اروپا) را جهت ایمنی و استمرار پروازهای ایران ایر به اروپا کسب کند. 
۱۳۸۷ : ۲ فروند هواپیمای ایرباس A-300-200 ، یک فروند هواپیمای ایرباس A320 به ناوگان هوایی ایران ایر اضافه شدند و ۲ فروند هواپیمای باری A-300-B4-F و یک فروند هواپیمای باری B-747-F خریداری و به کشور وارد شدند. همچنین هما توانست موفق به اخذ گواهینامه IOSA (ارزیابی ایمنی عملیات و سیستم های کنترلی شرکت های هواپیمایی) از یاتا شود.
ودر نهایت در سال 1394 پس از توافقات هسته ای و لغو برخی از تحریم ها، ایران ایر موفق به امضای قرداد خرید ۱۱۸ فروند هواپیما با ایرباس شد.

ناوگان هوایی ایران ایر

بر اساس آخرین اعلام تا سال 94 ناوگان هوایی ایران ایر به این شکل می باشد:

مسیرهای پرواز ایران ایر

این شرکت هواپیمایی دارای مقاصد پروازی متعددی در سراسر دنیاست که عبارتند از:

مقاصد داخلی

آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، رشت، کرمانشاه، ساری، گرگان، مشهد، بیرجند، کرمان، زاهدان، چابهار، قشم، کیش، بندرلنگه، لار، یزد، بندرعباس، شیراز، بوشهر، آبادان، اهواز، اصفهان، اردبیل و مشهد.

مسیرهای استانی

آبادان-مشهد-آبادان
اهواز-بندرعباس-اهواز/ اهواز-اصفهان-اهواز/ اهواز-لاوان-اهواز/ اهواز-مشهد-اهواز/ اهواز-شیراز-اهواز/ اهواز-تبریز-اهواز
یزد-مشهد-یزد
بندر لنگه-شیراز-بندرلنگه
بندرعباس-اصفهان-بندرعباس/ بندرعباس-ساری-بندرعباس/ بندرعباس-شیراز-بندرعباس/ بندرعباس- تبریز-بندرعباس/ بندرعباس-چابهار-بندرعباس
اردبیل-مشهد-اردبیل
بوشهر-اصفهان-بوشهر
گرگان-زاهدان-گرگان
اصفهان-کرمان-اصفهان/ اصفهان-کیش-اصفهان/ اصفهان-مشهد-اصفهان/ اصفهان-سیری-اصفهان/ اصفهان-شیراز-اصفهان
لاوان-شیراز-لاوان
رشت-مشهد-رشت
سیری-شیراز-سیری
شیراز-مشهد-شیراز
تبریز-مشهد-تبریز
بیرجند-مشهد-بیرجند
زاهدان-کرمان-زاهدان/ زاهدان-مشهد-زاهدان/ زاهدان-چابهار-زاهدان
تهران - کلاله
رامسر - اصفهان
رشت -اردبیل
رشت -ارومیه

مقاصد خارجی

مقاصد اروپایی

مسکو، آنکارا، استانبول، رم، کلن، میلان، وین، هامبورگ، پاریس، آمستردام، لندن، گوتنبرگ، استکهلم و فرانکفورت.

مقاصد آسیایی

کوالالامپور، دبی، بمبئی، کراچی، پکن، تاشکند، دوحه، کویت، نجف، بیروت، دمشق 

ساختار سازمانی

در حال حاضر این شرکت حدود ۸۸۸۷ نفر پرسنل دارد که از این تعداد حدود ۱۱۹۸ نفر خدمه پرواز، حدود ۱۷۳۲ نفر تکنسین تعمیر و نگهداری هواپیما و حدود ۱۹۰۰ نفر نیز کارمندان بخش خدماتی هستند. همچنین جالب است بدانید 60 درصد سهام و مدیریت این شرکت متعلق به دولت است و باقی آن در قالب سهام عدالت به مردم واگذار شده است.

شرکتهای وابسته

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و گروه هتل های هما در گذشته از شرکتهای تابعه ایران ایر محسوب می شدند که بعدها و با تصمیم دولت، گروه هتل های هما به سازمان تأمین اجتماعی و ایرلاین ایران ایرتور به بخش خصوصی واگذار شدند.

فعالیتهای ویژه

یکی از مهمترین فعالیت های سالیانه ایران ایر، انتقال زائران ایرانی بیت الله الحرام به عربستان سعودی و بازگرداندن آنها به کشور است.
در سالهای گذشته هما سالیانه صدها پرواز را در موسم حج از شهرهای مختلف ایران به فرودگاه جده به انجام می رساند اما اخیرا به دلیل مشکلات زیادی که در تأمین هواپیما دارد تنها قادر به انتقال نیمی از زائران به عربستان است و سایر زائران باید از خدمات هواپیمایی سعودی استفاده کنند. البته شایان ذکر است که در سال 95و با تشدید تنشها بین ایران و عربستان هیچ پروازی در این رابطه صورت نگرفت.

بلیط هواپیما ایران ایر (هما)
در روز ۵ اسفند سال ۱۳۴۰ با ادغام دو شرکت ایرانیان ایرویز و پرشین ایرسرویس، شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما)، با نام بین‌المللی ایران ایر (IRAN AIR) تأسیس گشت. شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما)، قدیمی ترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه است که به 58 مقصد داخلی و خارجی پرواز دارد. از جمله اهداف اوليه ی تاسيس "هما" (ایران ایر) ، پوشش احتياجات حمل و نقل هوايی داخل كشور همراه با رعايت بيشتر اصول ايمنی پرواز و برقراری سرويس های حمل و نقل هوايی با كشورهای هم جوار و دور دست، ضمن مراعات همزمان قرارداد های متقابل مبانی تجاری و مصالح كشور بود. شركت هواپیمایی ايران ایر حدود نيم قرن است كه به عنوان بازويی توانمند در اختيار مردم ايران بوده و می كوشد تا با جابجايی مسافر، بار صادراتی، وارداتی و پست در شبكه داخلی و بين المللی به نحو مطلوب انجام وظيفه نمايد. برای يك شركت هواپیمایی كه پرچم ملی را به دوش می کشد، افتخاری بالاتر از اين نيست كه همواره در خدمت مردمي باشد كه موجوديت خود را مديون همراهی و مساعدت آنان می داند. شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ايران"هما" 51 سال سابقه فعاليت دارد و در اين مدت ميليون ها مسافر ایرانی و خارجی را از طريق صدها پرواز ايمن به مقصد رسانده است. با اتكا به چنين کارنامه ای "هما" قصد دارد مسير توسعه را با کارایی مناسب ادامه دهد.

درباره خدمات و میزان بار مجاز هواپیمایی ایران ایر بیشتر بدانیم
كیترینگ "هما" یكی از بزرگترین كیترینگ های خاورمیانه با بیش از 40 سال سابقه خدمت در صنعت تهیه و توزیع غذا همراه با به كارگیری و بهره مندی از تكنولوژی، تجهیزات لازم و برنامه های غذایی با رعایت استانداردهای بهداشتی و طبق اصول تغذیه و سلامت به مسافران داخلی و خارجی سرویس های غذائی ارائه می دهد، از ویژگی های مهم و متمایز این کیترینگ استفاده از موارد اولیه تازه و با کیفیت است. 
- در کلیه کلاسهای نرخی اکونومی به جز Y بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم (بزرگسال و کودک) بصورت رایگان می باشد.در کلاس نرخی Y بار مجاز همراه مسافر 25 کیلوگرم (بزرگسال و کودک) بصورت رایگان می باشد. 
- در کلیه کلاس های نرخی هما کلاس بار مجاز همراه مسافر 30 کیلوگرم (بزرگسال و کودک) بصورت رایگان می باشد. 
- بار مجاز همراه مسافر برای مسافر نوزاد در کلیه کلاس های نرخی موجود 10 کیلوگرم بصورت رایگان می باشد.

درباره هواپیمایی ایران ایر
چه زمانی برای خرید بلیط مناسب‌تر است؟
به طور کلی فرمول مشخصی برای تمام مقاصد وجود ندارد. اما معمولا بلیط‌ها در بازه زمانی ۶۰ تا ۱۵ روز پیش از سفر در گران‌ترین حالت خود هستند. بعد از این زمان‌چنانچه بلیط‌های زیادی ب فروش‌نرفته باشد بلیط‌های چارتری ارزان‌تر خواهند شد. اما در مورد بلیط‌های سیستمی معمولا خرید آنها قبل از ۶۰ روز مانده به‌سفر به صرفه‌تر است.

درباره هواپیمایی ایران ایر
ایران ایر یا هما با نام رسمی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است. دفتر مرکزی ایران ایر در فرودگاه مهرآباد تهران قرار دارد و قطب این شرکت هواپیمایی برای پروازهای بین‌المللی، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و برای پروازهای داخلی، فرودگاه بین‌المللی مهرآباداست.

بلیط چارتر چیست و چه تفاوتی با بلیط سیستمی دارد؟
بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی به صورت مستقیم به فروش می رسد و سود و ضرر آن به طور کامل به آژانس مربوط می شود. چرا که آژانس هواپیمایی صندلی‌های هواپیما را از پیش خریداری کرده است. این در حالی است که بلیط سیستمی کاملا در اختیار شرکت هواپیمایی است و قیمت آن بر اساس قوانین هواپیمایی کشور و خود ایرلاین تعیین می شود.

سفر با هواپیما چه معایب و محاسنی دارد؟
بنا به مقصدی که در نظر دارید انتخاب عقلانی متفاوت خواهد بود. از مزایای سفر هوایی به طور کلی سرعت و راحتی است. این آیتم‌ها در مورد مقاصد دورتر بیشتر جلوه می‌کنند. مسافران ماجراجو و تجربه‌گرایان معمولا از سفر هوایی گریزانند. این گروه که فرصت لذت بردن از مناظر و تجربه‌های بین راه را مهمترین دستاورد سفر می‌دانند، بزرگترین منتقدان این وسیله نقلیه اند.

استعلام بلیط هواپیما ایران ایر

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : بهترین و مطمئن ترین سفر هوایی

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، شرکت هواپیمایی ایران ایر 51 سال پیش در اسفند 1340 با نام اصلی «هواپیمایی ملی ایران» با نام اختصاری «هما» و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد. این شرکت با هدف ایجاد یک خط هوایی ملی و خدمترسانی به ایرانیان فعالیت پروازی خود را به طور رسمی از فروردین 1340 آغاز کرد. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان تهیه کنید. خرید بلیط هواپیما و  بلیط  چارتر را از تیک بان بخواهید. در همان سال طراحی نشان تجاری هما در روزنامههای کیهان و اطلاعات به مسابقه گذاشته شد و طرح برنده تبدیل به نشان تجاری هما شد که یکی از زیباترین نشانهای تجاری به شمار میرود. این طرح برگرفته از سازههای سنگیِ پرندهی اساطیری هما در تخت جمشید است و سه ویژگی منحصربهفرد دارد: سر عقاب، گوش گاو و یال اسب. رزرو بلیط ایران ایر پر درخواست ترین در میان خطوط هوایی ایان بود.

 رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : اولین پرواز

اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال 1344 با استفاده از يك فروند بويينگ 727 در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن شركت ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند. در ميانهی دههی هفتاد ميلادي، این شرکت هواپیمایی از موفقترین مجموعههای حملونقل هوایی در جهان بود و روزانه پروازهای بدون توقف زیادی به قارهی اروپا داشت به طوری که در اين دوره تنها در مسير تهران ـ لندن بيش از 30 پرواز هفتگي انجام ميداد. همواره رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یا فروش بلیط هواپیما ایران ایر انتخاب اول مسافران بود.

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : انقلاب اسلامی

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت با نام اصلی «هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران» و نام اختصاری «هما» به فعالیتهای خود ادامه داد. ایران ایر از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل تحریمهای بینالمللی، با خروج نیروهای خارجی متخصص و لغو بعضی پروازهای بینالمللی مواجه شد اما در سال‏هاي جنگ تحميلي بهرغم همهی فشارها و تهديدها، با کمک نيروهاي توانمند و متعهدِ قدیمی خود و بهکارگیری نيروهاي بومي و آموزش نيروي جوان و تحصيلكرده توانست نيازهاي خود را برطرف کند و دانش تعميرات هواپيما را كه زماني تنها در اختيار متخصصان خارجي بود، بومي کند و به این وسیله رزرو بلیط هواپیما ایران ایر همچنان در صدر درخواست های مسافرت های هوایی قرار داشت. امروز خدمات فرودگاهي هما مطابق با استانداردهاي بينالمللي و ارزشها و معیارهای جهانی، به بيش از 20 شركت هواپيمايي خارجي خدمترسانی میکند. همچنین دفاتر فروش ایران ایر در 41 شعبهی بینالمللی در سراسر جهان و 23 شعبهی داخلی در سراسر ایران در زمینهی رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و فروش بلیط و پشتیبانی و خدمات بعد از فروش به مسافران ایرانی و بینالمللی فعالیت میکنند.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : کلاسهای پروازی

ایران ایر بر اساس متغیرهای مختلف، کلاسهای پروازی مختلفی تعریف کرده که از لحاظ ارایهی خدمات و شرایط با هم متفاتاند. این کلاسها در دو گروه «هما کلاس» و «کلاس اکونومی» تعریف شدهاند که برای مسافرانی که رزرو بلیط هواپیما ایران ایر را انجام داده اند هما کلاس خدمات ویژهای در سطح بیزینسکلاس در ایرلاینهای دیگر دریافت میکنند. زیرگروههای این دو گروه اصلی به این ترتیب تعریف میشوند:

هما کلاس: گروههای نرخی I, J, C
کلاس اکونومی: گروههای نرخی L, N, M, Q, V, Y
خدمات رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند. برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما در سایت های ارائه دهنده این خدمات نیز مراجعه کنید.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : خرید از وب سایت

امروزه كسب و كارها به سمت الكترونيكی شدن پيش می روند و شاخه تجارت الكترونيك با راه اندازی سایت های مختلف هر روز جلوه تازه تری به خود مي گيرد. يكي از پدیده های نوظهور در اين عرصه، پيدايش سایت های رزرو بلیط هواپیما است. دفاتر، خدمات مسافرتی و آژانس ها و همچنین شرکتها می توانند با بهره مندی از روش های نوین و پیاده سازی سیستمی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر، نحوه خدمات خود را از حالت فیزیکی و سنتی به الکترونیکی و مدرن تغییر دهند. این مدل از رزرو بلیط هواپیما ایران ایر هم آنها را به مجموعه ای پیشرو تبدیل می نماید و هم منجر به رضایت مسافران بخصوص هنگام رزرو بلیط هواپیما ایران ایر می شود. واقعیت آن است که امروزه رقابت موجود در ارائه انواع سرویس های گردشگری بخصوص در زمینه رزرو بلیط هواپیما بسیار بالاست و بازارهای امروز با گستردگی و تنوع به مراتب بیشتری نسبت به گذشته روبروست. به همین دلیل است که بسیاری از مراکز ارائه دهنده خدمات سفر با خدمات هوایی ایران ایر در تلاش هستند با ارائه راهکارهای نوین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، موجبات رشد و پیشرفته مجموعه خود را فراهم نمایند.

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : رزرو از راه دور

امکان رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یکی از خدمات پایه ای است که توسط مجموعه های گردشگری ارائه می شود و چنانچه این رزرو بصورت آنلاین انجام پذیرد تاثیر چشمگیری در رشد آن مجموعه، افزایش مخاطبان و راحتی مسافران خواهد داشت. از مزایای روش رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، آن است که نیاز به مراجعه حضوری مسافران نیست؛ آنها از هرجا که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه از نوع لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی های تلفن همراه (موبایل) و اتصال به اینترنت و در اختیار داشتن مشخصات یک کارت اعتباری با رمز دوم آن می توانند رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود را انجام دهند. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و بلیط ارزان هواپیما بصورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می نماید و آنها را از امور طولانی و رفت و آمد تا یک مرکز تهیه بلیط بی نیاز می کند. امروزه سایتهای زیادی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ایجاد شده اند و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین آنقدر آسان و لذت بخش است که حتی اگر بار اولتان باشد که آن را تجربه می کنید به راحتی از پس انجام آن برخواهید آمد.

 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر در یکن نگاه

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و قیمت مناسب
رزرو آنلاین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر
رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و کیفیت بالا
سفر به نقاط مختلف کشور با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر

دفتر هواپیمایی ایران ایر

دفاتر فروش تهران، قم و کرج
دفتر فروش میدان فردوسی

آدرس:
ضلع شمال شرقی میدان فردوسی
تلفن : 
88325810 21 98+
دفتر فروش مهرآباد
آدرس:
ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد-سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
46628084 21 98+
دفتر فروش ترمینال فرودگاه حضرت امام (ره)
آدرس:
فرودگاه حضرت امام(ره) سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
55677673 21 98+/ 55677715 21 98+
دفتر فروش اسکای گیفت
آدرس:
میدان ونک خیابان خدامی جنب هتل هما
تلفن : 
88658727 21 98+
دفتر فروش استان البرز
آدرس:
کرج - بلوار شهید چمران - جنب پارک شهید چمران - دفتر مرکزی هما
تلفن : 
8-2229497 263 98+
دفتر فروش استان قم
آدرس:
بلوار امین - بعد ازصدا وسیما -دفتر مرکزی هما
تلفن : 
2933096 251 98+
دفتر فروش دولتی
آدرس:
خیابان نجات الهی – روبروی خیابان فلاح پور – پلاک 34
تلفن : 
88800309 21 98+
دفتر فروش واچر
آدرس:
خیابان نجات الهی – روبروی خیابان فلاح پور – پلاک 34
تلفن : 
88805158 21 98+
دفاتر هما در دیگر شهر ها و خارج از کشور
آژانس های مسافرتی مجاز فروش بلیت ایران ایر در کانادا


 
شرکت:   آدینه تراول  
Am Hauptbahnhof 10, 60329 Frankfurt, Germany    :آدرس   
+49 69 2560 0613    :دفتر فروش   
+49 69 2560 0614    :دفتر فروش   
+49 69 2560 0615    :دفتر فروش   
Sales@AdinehTravel.de     :ایمیل   
@AdinehTravelGBRD     :تلگرام   
ساعت کار:   دوشنبه تا جمعه - ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر  
Adineh Travel GbR
Am Hauptbahnhof 10
60329 Frankfurt


مدیریت هما در آلمان
 
Am Hauptbahnhof 10, 60329 Frankfurt, Germany    :آدرس   
+49 69 2560 0611    :دفتر مدیریت   
+49 69 2560 0641    :دفتر اداره مالی   
+49 69 2560 0633    :فاکس   
info@IranAir.de     :ایمیل   
ساعت کار:   دوشنبه تا جمعه - ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر  

فروش و رزور بلیت
(فرودگاه فرانكفورت)
 
Terminal 1 Hall C departure, Frankfurt Airport, Germany    :آدرس   
+49 69 6902 2641    :تلفن   
ساعت کار:   دوشنبه تا جمعه - ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر  

(فروش و رزرو بلیت (هامبورگ
 
Ernst-Merck Str. 12,- 14 20099 Hamburg, Germany    :آدرس   
+49 40 245588, +49 40 245500    :دفتر فروش   
+49 40 2800 197    :فاکس   
iranair@t-online.de    :ایمیل   
ساعت کار:    دوشنبه تا جمعه - ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر ​و از ۲ تا ۴:۳۰ بعد از ظهر

حمل بار
 
Euro Cargo Aviation GmbH    :شرکت   
Fasanenweg 10, D-65451 Kelsterbach    :آدرس   
+49 6107 50884 30 / 31    :تلفن   
+49 6107 9898 602    :تلفن   
+49 6107 9898 608    :تلفن   
info@eurocargoaviation.de    :ایمیل   

هواپیمایی ایران ایر - نمایندگی فروش
آژانس هواپیمایی طاهاگشت نماینده رسمی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیش از 25 سال سابقه درخشان اکنون با بهره برداری از جامع ترین سیستم رزرواسیون و خرید بلیط هواپیما در خدمت مسافرین گرامی می باشد.
خرید آنلاین کلیه پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر
پرواز به نقاط مختلف آسیا و اروپا با پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر
بلیط ایران ایر به استانبول ---- قیمت بلیط ایران ایر به استانبول ---- پرواز تهران استانبول ایران ایر
بلیط ایران ایر به استهکلم ---- قیمت بلیط ایران ایر به استهکلم ---- پرواز تهران استهکلم ایران ایر
بلیط ایران ایر به آنکارا ---- قیمت بلیط ایران ایر به آنکارا ---- پرواز تهران آنکارا ایران ایر
بلیط ایران ایر به بمبئی ---- قیمت بلیط ایران ایر به بمبئی ---- پرواز تهران بمبئی ایران ایر
بلیط ایران ایر به بیروت --- قیمت بلیط ایران ایر به بیروت ---- پرواز تهران بیروت ایران ایر
بلیط ایران ایر به پاریس ---- قیمت بلیط ایران ایر به پاریس ---- پرواز تهران پاریس ایران ایر
بلیط ایران ایر به پکن ---- قیمت بلیط ایران ایر به پکن ---- پرواز تهران پکن ایران ایر
بلیط ایران ایر به تاشکند ---- قیمت بلیط ایران ایر به تاشکند ---- پرواز تهران تاشکند ایران ایر
بلیط ایران ایر به تفلیس ---- قیمت بلیط ایران ایر به تفلیس ---- پرواز تهران تفلیس ایران ایر
بلیط ایران ایر به دبی ---- قیمت بلیط ایران ایر به دبی ---- پرواز تهران دبی ایران ایر
بلیط ایران ایر به سنت پترزبورگ ---- قیمت بلیط ایران ایر به سنت پترزبورگ ---- پرواز تهران سنت پترزبورگ ایران ایر
بلیط ایران ایر به فرانکفورت ---- قیمت بلیط ایران ایر به فرانکفورت ---- پرواز تهران فرانکفورت ایران ایر
بلیط ایران ایر به کراچی ---- قیمت بلیط ایران ایر به کراچی ---- پرواز تهران کراچی ایران ایر
بلیط ایران ایر به کوالالامپور ---- قیمت بلیط ایران ایر به کوالالامپور ---- پرواز تهران کوالالامپور ایران ایر
بلیط ایران ایر به کویت ---- قیمت بلیط ایران ایر به کویت ---- پرواز تهران کویت ایران ایر
بلیط ایران ایر به گوتنبرگ ---- قیمت بلیط ایران ایر به گوتنبرگ ---- پرواز تهران گوتنبرگ ایران ایر
بلیط ایران ایر به لندن ---- قیمت بلیط ایران ایر به لندن ---- پرواز تهران لندن ایران ایر
بلیط ایران ایر به مسکو ---- قیمت بلیط ایران ایر به مسکو ---- پرواز تهران مسکو ایران ایر
بلیط ایران ایر به میلان ---- قیمت بلیط ایران ایر به میلان ---- پرواز تهران میلان ایران ایر
بلیط ایران ایر به وین ---- قیمت بلیط ایران ایر به وین ---- پرواز تهران وین ایران ایر
بلیط ایران ایر به هامبورگ ---- قیمت بلیط ایران ایر به هامبورگ ---- پرواز تهران هامبورگ ایران ای

ثبت نظر
chat 0