{{ctrl.notification}}

امن ترین سفرها با خرید بلیط هواپیما ایران ایر

امن ترین سفرها با خرید بلیط هواپیما ایران ایر

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

 
 

سفر کردن می تواند تا حد زیادی شما را از تنش های روزانه و مشکلات زندگی جدا کرده و مانند یک داروی نیرو زا به  شما انرژی و توان بیشتری بدهد. بدون شک سفر کردن یکی از ملزومات زندگی است که می تواند شما را از یکنواختی های زندگی رها کند. می توانید با خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی به مقصد تمامی شهرهای ایران و جهان یا مقاصد پروازی ایران ایر  ، سفری لذت بخش و ایمن را برای خود و اعضای خانواده تان بسازید. اگر از جمله افرادی هستید که از سفر با هواپیما می ترسید، می توانید برای اولین بار با خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر و سفر با این شرکت هواپیمایی مطمئن ترس از پرواز را برای همیشه از خود دور کنید. اما اصلا سفر چه تاثیری بر روحیه و زندگی افراد دارد و چرا باید سفر را جز یکی از ملزومات زندگی دانست. در ادامه شما را سوار ناوگان ایران ایر کرده ، و با این دلایل آشنا می کنیم.

امن ترین سفرها با خرید بلیط هواپیما ایران ایر

چرا به سفر برویم؟

پزشکان و روانشناسان بسیاری معتقد هستند قرار گرفتن در محیط های جدید حتی برای بازه زمانی کوتاه و تجربه مسائل مختلف می تواند بسیار بیشتر از داروهای شیمیایی بر سلامت جسم و روح فرد تاثیر گذاشته و شادابی و سلامت را به او بازگرداند. بنابراین اگر مدتی است که در جسم و روان خود احساس خستگی و روزمرگی می کنید، با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به هر مقصدی که دوست دارید خود را از یکنواختی زندگی رها کرده و حال خود را بهتر کنید.

از مشکلات جدید و چالش های جدید نمی ترسید

زمانی که شما در سفر به محیط جدید با شرایط و انسان های جدید آشنا می شوید، مهارت رویارویی با شرایط متفاوت در شما تقویت می شود. این مساله اعتماد به نفس شما را بالا برده و کمک می کند برای رفع چالش های پیش رو، راهکارهای جدیدی را امتحان کنید. بنابراین می توانید با خرید و پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر لذت سفر و قرار گیری در شرایط مختلف را به خود هدیه کنید. حالا این مسئله فرق نمی کند که با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی یا خارجی باشد ، یعنی چه مسافرت های داخل ایران و یا سفر هایی به خارج از کشور باشد.

با فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف آشنا می شوید

لزومی ندارد که حتما سفر خارجی داشته باشید ، حتی با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی در سفر به شهرها و مناطق مختلف می توانید با آداب و رسوم، ادیان و فرهنگ های مختلف هر منطقه، شهر یا کشور آشنا شوید. آشنایی با فرهنگ های مختلف می تواند اطلاعات شما را بسیار بالا ببرد و چیزهایی به شما یاد بدهد که در هیچ کتابی نتوانید پیدا کنید. با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به مقصد شهرها و کشورهای مختلف می توانید با مردمان و فرهنگ های مختلفی آشنا شوید.

امن ترین سفرها با خرید بلیط هواپیما ایران ایر

به ذهن و جسمتان استراحتی چند روزه می دهید

اصلا چرا باید زحمت برنامه ریزی سفر و خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر یا هر شرکت دیگری را به خودمان بدهیم. در ادامه به این خواهیم پرداخت که چه تاثیری سفر بر روح انسان باقی میگذارد و چگونه باعث پیشرفت و بهبود بازدهی کاری شما خواهد شد.

ممکن است پروژه های کاری شما بیش از حد لازم ذهن شما را درگیر کرده و ساعت ها برای انجام آن ها وقت می گذرانید. مسافرتی هر چند کوتاه می تواند برای مدتی ذهن شما را از کار و دغدغه های آن آزاد کرده و استراحت کند. همچنین در این فرصت کوتاه می توانید قوای جسمانی خود را نیز تقویت کرده و با انرژی مضاعف به انجام پروژه های کاری خود مشغول شوید. اگر شما نیز از انرژی که کار از ذهن و جسمتان می گیرد احساس خستگی می کنید می توانید با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی یا هر شرکت مسافربری دیگر برای مدتی ذهن و جسمتان را از خستگی ها و تنش ها دور کرده و آرامش خود را به دست آورید.

دوستان جدید پیدا می کنید

پس از خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی و در سفر به شهرهای مختلف می توانید با افراد زیادی معاشرت کرده و دوست شوید. افرادی که شما به طور مداوم در زندگی خود می بینید کسانی هستند که با آن ها همواره در محیط های مشخصی ملاقات می کنید. همکار، همسایه، فامیل همه افرادی هستند که تقریبا شرایط و ویژگی های یکسانی با شما دارند. همیشه به یاد داشته باشید که پس از رزرو صندلی ایران ایر یا هر شرکت دیگری ، در سفر به نقاط مختلف می توانید دوستانی جدید پیدا کنید که در هیچ کدام از قالب های بالا قرار نگیرند. دوستی هایی کاملا متفاوت و جذاب که می تواند حتی تا پایان عمر برایتان باقی بماند.

مدیریت زمان و برنامه ریزی را یاد می گیرید

برای مسافرت هایی که زمان بندی برای تان خیلی اهمیت دارد ، خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر را فراموش نکنید.چون شما معمولا زمان کوتاه و محدودی را برای سفر خود اختصاص می دهید، سعی می کنید در زمان کوتاه حداکثر تفریح های ممکن را انجام داده و تمام جاذبه های گردشگری را ببینید. این مساله باعث می شود به طور ناخودآگاه و غیر ارادی توانایی مدیریت زمان و برنامه ریزی در شما تقویت شود. در صورتی که فردی تنبل و بی برنامه هستید، همین حالا برای تعطیلات پیش روی خود برنامه ریزی کرده و با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی یا خارجی سفری کوتاه و چند روزه بروید.

تجربه های جدید کسب می کنید

همانطور که از قدیم نیز همه ما شنیده ایم، بسیار سفر باید تا پخته شود خامی! سفر کردن باعث می شود شما تجربه های جدیدی در زندگی خود به دست آورده و دید وسیع تری نسبت به زندگی پیدا کنید. ممکن است با کاستی ها و مشکلاتی در زندگی مردم منطقه ای خاص رو به رو شوید که حتی تا کنون به ذهنتان نیز خطور نکرده است. خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی یا خارجی و سفر به نقاط مختلف از شما انسانی کامل تر و پخته تر خواهد ساخت. پس اگر پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی ایران ایر را به شکل کامل انجام داده اید ، خودتان را آماده برای رو به رویی با تجربه های جدید کنید.

تجربه مزه های جدید و متفاوت

یکی از بخش های خوشمزه در مسافرت تجربه طعم و مزه غذاهای محلی و جدید است. مطمئن باشید طعم غذای محلی که توسط مردمان همان منطقه تهیه می شود حتی از دستپخت حرفه ای ترین آشپزان نیز خوشمزه تر است. طعم واقعی کته کباب شمالی یا خورش خلال کرمانشاهی را تنها در خود این شهرها می توانید تجربه کنید. اگر شما نیز تجربه طعم ها و غذاهای جدید را دوست دارید وقت را هدر ندهید. با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی یا هر شرکت مسافربری دیگری این لذت خوشمزه را به خودتان هدیه دهید.

علاوه بر تمام مواردی که در بالا ذکر شد، مسافرت و سفر می تواند تاثیرات مثبت بسیاری در ذهن و جسم شما ایجاد کند. علاوه بر انتخاب مقصد و همسفر، انتخاب نوع سفر و وسیله جابجایی نیز بسیار مهم است. می توانید با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی سفری ایمن، با کیفیت و عالی را برای خود و اعضای خوانده تان بسازید.

خرید بلیط ایران ایر

بلیط هواپیما ایران ایر

بلیط هواپیما ایران ایر، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه و پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند.
برای تهیه بلیط هواپیما ایران ایر، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک24 نیز مراجعه نمایید.

ایران ایر Iran Air
پرواز به iranair-logo
هواپیمایی ملی ایران در اسفندماه سال ۱۳۴۰ با ادغام دو شرکت قدیمی هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز تاسیس شد و از فروردین ماه سال ۴۱ شروع به کار کرد. این هواپیمایی که بیش از نیم قرن با پرچم ایران فعالیت کرده در این مدت فراز و نشیبهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. ایران ایر اکنون قدیمی ترین هواپیمایی در ایران و یکی از بهترین ایرلاین های ایران است که هم ناوگان بزرگ و قدرتمندی دارد و هم با خرید هواپیماهای جدید ایرباس در سال های اخیر به تجهیز و نوسازی ناوگان خود پرداخته است. ایران ایر در حال حاضر پروازهای بسیاری به اروپا و دیگر مقاصد دور و نزدیک، به طور روزانه در برنامه خود دارد. قیمت ارزان بلیط هواپیما ایران ایر یکی از دلایل استقبال ایرانی ها و مردم دیگر کشورها پروازهای هما است. بیشترین پروازهای داخلی ایران ایر از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز و اهواز انجام میشود.
در مورد تاریخچه ایران ایر بیشتر بخوانید.

بلیط هواپیما ایران ایر | قیمت بلیط هواپیما ایران ایر | رزرو بلیط هواپیما ایران ایر - تیک بان
قیمت بلیط هواپیما ایران ایر, بلیط هواپیما ایران ایر
قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : با آرامش خاطر سفر کنید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، دستیابی به بلیط هواپیما ایران ایر یا بلیط چارتر، یکی از گزینههای اقتصادی و راحت برای سفر به حساب میآید که با کاهش هزینه ها در سالهای اخیر رواج بیشتری نیز یافته است. سایت های خرید اینترنتی با قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مناسب در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به ارائه انواع پروازهای چارتری و سیستمی نموده است و این تضمین را به مشتریان خود میدهد که به سرعت و سهولت، بهترین قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه کنند.قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید و با بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر سفری آسان و راحت داشته باشید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خرید غیر حضوری

نکته قابل توجه در سایت های ارائه دهنده خدمات پروازی، الکترونیکی بودن تمام مراحل فروش بلیط هواپیما است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن یک خط اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت مورد نظر، اقدام به ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید آن نمایید. با آنکه امکان استرداد سریع و آسان بلیط هواپیما معمولا یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است اما در روش آنلاین روال انجام آن به راحتی پیش بینی شده است. پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ، اگر دچار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان تغییر کرد، می توانید خرید بلیط هواپیما خود را کنسل نموده و در اینصورت بسته به نوع بلیط چارتر و سیستمی و شرایطی که بر هریک حاکم است تلاش میشود در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما ایران ایر با کمترین جریمه به حساب شما برگشت داده شود.

درباره هواپیمایی ایران ایر
ایران ایر یا هما با نام رسمی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است. دفتر مرکزی ایران ایر در فرودگاه مهرآباد تهران قرار دارد و قطب این شرکت هواپیمایی برای پروازهای بین‌المللی، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و برای پروازهای داخلی، فرودگاه بین‌المللی مهرآباداست.

 

 

 1. استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
 2. قیمت بلیط هواپیما ایران ایر
 3. دفتر هواپیمایی ایران ایر
 4. مقاصد پروازی ایران ایر
 5. قیمت پروازهای خارجی ایران ایر
 6. شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران
 7. خرید بلیط هواپیما
 8. قیمت بلیط ایران ایرتور

استعلام بلیط هواپیما ایران ایر

استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
معمولا برای ایرلاین های با اعتبار مانند هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، کاسپین، تابان و چند ایرلاین دیگر امکان استعلام بلیط هواپیما با کد ملی از سایتسازمان هواپیمایی کشور وجود دارد. شما با مراجعه به سایت دل سفر و بخش مربوطه می توانید خطوط هوایی موردنظرتان را انتخاب کرده و درباره اعتبار هر یک از آنها اعتبار سنجی بلیط انجام دهید.

به عنوان نمونه در صورتی که بلیط هواپیما را از ایرلاین ایران ایر خریداری کرده اید، برای استعلام بلیط هواپیما با کد ملی به سایت ایران ایر (هما) بروید و در صفحه نخست آن گزینه آبی رنگ «استعلام بلیت» را از منوی خدمات انتخاب کنید.

بعد از مدتی وارد صفحه ای استعلام بلیت  می شوید که در این صفحه می توانید از دو روش یکی کد ملی و یکی کد واچر و رزرو بلیط هواپیما درستی اطلاعات و اعتبار بلیط صادر شده برای خودتان را کنترل کنید.
فرقی ندارد کدام روش را برای استعلام انتخاب کنید در هر دو حالت استعلام بلیط خریداری شده شما از ایرلاین ایران ایر نمایش داده خواهد شد.
پس کد رزرو و نام و نام خانوادگی مسافر را وارد کنید.
یا شماره ۱۳ رقمی بلیت یا همان واچر بلیط را به همراه نام و نام خانوادگی مسافر در محل های تعیین شده تایپ کنید.

توجه کنید که نام و نام خانوادگی مسافر را در هر دو روش باید به صورت انگلیسی در بخش مربوطه بنویسید.

 

 • خرید بلیط ایران ایر
 • استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر
 • پیگیری بلیط هواپیما ایران ایر
 • شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران
 • قیمت پروازهای خارجی ایران ایر
 • استخدام ایران ایر
 • هواپیمایی آسمان

 

دفتر هواپیمایی ایران ایر

 

شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما"
ایمیل : moc.rianari@gnikoobe
تلفن پشتیبانی فروش اینترنتی : 46625949
نشانی : فرودگاه مهرآباد - ساختمان مرکزی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران - صندوق پستی : 775-13185

دفتر فروش میدان فردوسی

آدرس:
ضلع شمال شرقی میدان فردوسی
تلفن : 
88325810 21 98+
دفتر فروش مهرآباد
آدرس:
ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد-سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
46628084 21 98+
دفتر فروش ترمینال فرودگاه حضرت امام (ره)
آدرس:
فرودگاه حضرت امام(ره) سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
55677673 21 98+/ 55677715 21 98+
دفتر فروش اسکای گیفت
آدرس:
میدان ونک خیابان خدامی جنب هتل هما
تلفن : 
88658727 21 98+
دفتر فروش استان البرز
آدرس:
کرج - بلوار شهید چمران - جنب پارک شهید چمران - دفتر مرکزی هما
تلفن : 
8-2229497 263 98+
دفتر فروش استان قم
آدرس:
بلوار امین - بعد ازصدا وسیما -دفتر مرکزی هما
تلفن : 
2933096 251 98+
دفتر فروش دولتی
آدرس:
خیابان نجات الهی – روبروی خیابان فلاح پور – پلاک 34
تلفن : 
88800309 21 98+
دفتر فروش واچر
آدرس:
خیابان نجات الهی – روبروی خیابان فلاح پور – پلاک 34
تلفن : 
88805158 21 98+
دفاتر هما در دیگر شهر ها و خارج از کشور
آژانس های مسافرتی مجاز فروش بلیت ایران ایر در کانادا

 

 • شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر اصفهان
 • خرید بلیط ایران ایر
 • استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
 • پیگیری بلیط هواپیما ایران ایر
 • قیمت بلیط هواپیما ایران ایر
 • دفتر ایران ایر شیراز
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر خیابان ویلا

 

پیگیری بلیط هواپیما ایران ایر

سفرهای هوایی یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع سفر است که در زمان کوتاهی می تواند شما را به مقصد مورد نظرتان برساند. خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی می تواند یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای شما باشد که امنیت و لذت سفر را به شما هدیه می شود. در این بخش قصد داریم هنگام مهمی برایخرید بلیط هواپیما ایران ایر در اختیار شما قرار دهیم. شما نیز اگر قصد سفر با هواپیما و این شرکت هواپیمایی را دارید با ما همراه باشید.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : رزرو از راه دور

امکان رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یکی از خدمات پایه ای است که توسط مجموعه های گردشگری ارائه می شود و چنانچه این رزرو بصورت آنلاین انجام پذیرد تاثیر چشمگیری در رشد آن مجموعه، افزایش مخاطبان و راحتی مسافران خواهد داشت. از مزایای روش رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، آن است که نیاز به مراجعه حضوری مسافران نیست؛ آنها از هرجا که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه از نوع لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی های تلفن همراه (موبایل) و اتصال به اینترنت و در اختیار داشتن مشخصات یک کارت اعتباری با رمز دوم آن می توانند رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود را انجام دهند. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و بلیط ارزان هواپیما بصورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می نماید و آنها را از امور طولانی و رفت و آمد تا یک مرکز تهیه بلیط بی نیاز می کند. امروزه سایتهای زیادی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ایجاد شده اند و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین آنقدر آسان و لذت بخش است که حتی اگر بار اولتان باشد که آن را تجربه می کنید به راحتی از پس انجام آن برخواهید آمد.

 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر در یکن نگاه

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و قیمت مناسب
رزرو آنلاین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر
رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و کیفیت بالا
سفر به نقاط مختلف کشور با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر

 1. استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
 2. قیمت بلیط هواپیما ایران ایر
 3. دفتر هواپیمایی ایران ایر
 4. استعلام بلیط هواپیما با کد ملی
 5. شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران
 6. قیمت پروازهای خارجی ایران ایر
 7. هواپیمایی آسمان
 8. هواپیمایی ماهان

 

شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران

اطلاعات تماس
شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما"
ایمیل : moc.rianari@gnikoobe
تلفن مرکزی : 466222
تلفن پشتیبانی فروش اینترنتی :46625949
نشانی : فرودگاه مهرآباد - ساختمان مرکزی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران
نشانی تلگرافی : هما - تهران صندوق پستی 775-13185
اطلاعات تماس
دفتر ایران ایر اطلاعات تماس
آمستردام: Tel: (+31 20)4054790
آنکارا: Tel:(+90 312)427 84 19, 398 21 94
بیروت : Tel: (+9611) 842147-8
باکو: Tel: (+99412)4985886,4986623
کلن : Tel:(+49 2203)402493
دوحه : Tel: (+974) 44323666,44324897
دبی: Tel (+971 4)2228494
فرانکفورت : Tel: (+49 69)25600613-15
هامبورگ: Tel: (+49 40) 245500,245588
استانبول: Tel: (+90 312)4278418-19
کراچی: Tel: (+92 21) 35678274-35216293
کویت: Tel: (+965) 22024105
لندن: Tel:(+44 20)87418000
بمبئی : Tel: (+91 22)22047070,22041025
میلان: Tel: +39 0289096136
پاریس: Tel: (+33 1) 42259906 -56884512
رم : Tel: +39 9064741141
استکهلم: Tel:(+46 8) 54510000
تاشکند: Tel: (+998 71)2338163
وین : Tel: (+43 1)5865601-4

 

 • شماره تلفن دفتر مرکزی ایران ایر
 • دفتر اصلی ایران ایر در تهران
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر خیابان ویلا
 • دفتر ایران ایر در تهران ونک
 • دفتر مرکزی ایران ایر خیابان ویلا
 • دفتر مرکزی ایران ایر تور
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر اصفهان
 • آدرس آژانس هواپیمایی ایران ایر

 

 

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

 

  شهر فرودگاه هواپیمایی روزپرواز اکونومی دوطرفه
14 روزه یا سه ماهه
؟ اکونومی دوطرفه
سه ماهه یا شش ماهه
؟ اکونومی دوطرفه
شش ماه یا یک ساله
؟   بیزینس  
دوطرفه اکونومی یک طرفه
استانبول (IST)
1
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 135 17,023,000 25,022,000 29,023,000 73,022,000 20,167,000
استکهلم (ARN)
2
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 63 32,407,000 40,406,000 48,407,000 115,407,000 39,987,000
آمستردام (AMS)
3
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 47 30,700,000 47,353,000 56,353,000 158,352,000 40,221,000
آنکارا (ESB)
4
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 37 20,779,000 24,779,000 28,779,000 52,779,000 20,047,000
باکو (BAK)
5
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 14 17,230,000 21,231,000 23,230,000 39,643,000 13,825,000
بانکوک (BKK)
6
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بحرین (BAH)
7
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بغداد (BGW)
8
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بمبئی (BOM)
9
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 25 22,900,000 30,806,000 34,806,000 58,806,000 22,886,000
بیروت (BEY)
10
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 16 26,610,000 36,609,000 41,610,000 102,671,000 27,011,000
پاریس (CDG)
11
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 15 33,627,000 41,627,000 58,627,000 120,530,000 40,106,000
 • قیمت بلیط هواپیما ایران ایر
 • مقاصد پروازی ایران ایر
 • استعلام بلیط هواپیما ایران ایر
 • خرید بلیط ایران ایر
 • دفتر هواپیمایی ایران ایر
 • قیمت بلیط ایران ایرتور
 • ایران ایر تور
 • ماهان ایر

به گزارش مهر، از امروز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) قیمت بلیت پروازهای خارجی خود را  گران کرده است.

براین اساس، از چهارشنبه هفته گذشته، ایرلاین‌های خارجی در ایران نرخ بلیت پروازهای خود را 105 درصد افزایش دادند و از این هفته هم ایران ایر نرخ‌های جدید خود را به آژانس‌های فروش بلیت اعلام کرده است.

در همین حال، شرکت ماهان هنوز قیمت‌های جدید خود را به آژانس‌ها ابلاغ نکرده است اما برخی از دفاتر فروش از افزایش قیمت بلیت این ایرلاین هم خبر می دهند.


قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، دستیابی به بلیط هواپیما ایران ایر یا بلیط چارتر، یکی از گزینههای اقتصادی و راحت برای سفر به حساب میآید که با کاهش هزینه ها در سالهای اخیر رواج بیشتری نیز یافته است. سایت های خرید اینترنتی با قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مناسب در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به ارائه انواع پروازهای چارتری و سیستمی نموده است و این تضمین را به مشتریان خود میدهد که به سرعت و سهولت، بهترین قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه کنند.قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید و با بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر سفری آسان و راحت داشته باشید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خرید غیر حضوری

نکته قابل توجه در سایت های ارائه دهنده خدمات پروازی، الکترونیکی بودن تمام مراحل فروش بلیط هواپیما است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن یک خط اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت مورد نظر، اقدام به ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید آن نمایید. با آنکه امکان استرداد سریع و آسان بلیط هواپیما معمولا یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است اما در روش آنلاین روال انجام آن به راحتی پیش بینی شده است. پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ، اگر دچار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان تغییر کرد، می توانید خرید بلیط هواپیما خود را کنسل نموده و در اینصورت بسته به نوع بلیط چارتر و سیستمی و شرایطی که بر هریک حاکم است تلاش میشود در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما ایران ایر با کمترین جریمه به حساب شما برگشت داده شود.

استخدام ایران ایر

ستخدام در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در کلیه ی رده های شغلی از طریق شرکت در آزمون ورودی و سایر مراحل استخدامی صورت می پذیرد.
هر گونه فراخوان جذب نیرو نیزدر بخش اخبار سایت و نیز دراین صفحه اطلاع رسانی می کردد .درج آگهی استخدام توسط افراد و نیز سایر منابع نامعتبر می باشد.

د و وزن
يكي از معيارهايي كه جهت احراز شغل مهمانداري مورد نظر قرار مي گيرد، دارا بودن قد و وزن متناسب مي باشد. در اكثر شركت هاي هوايي اين موضوع هم به دليل آراستگي ظاهري و هم به دليل شرايط كاري حائز اهميت مي باشد.
آراستگي ظاهري از آن جهت حائز اهميت است كه مهماندار به عنوان نماينده و پيشاني شركت هوايي و يك كشور در هواپيما حضور مي يابد. به لحاظ شرايط كاري مهمانداران مي بايست آمادگي فيزيكي لازم و كافي جهت انجام امور ايمني در شرايط اضطراري را داشته باشند.
شرايط استخدام مهمانداران در ايران اير به شرح زير مي باشد
زن مرد
18 18 سن
165-175 170-185 قد(سانتي متر)
18/5-25 20-26 (شاخص توده بدني)BMI
تحصيلات
يكي ديگر از معيارهاي انتخاب افراد به عنوان مهماندار تسلط به زبان انگليسي مي باشد. در برخي شركت هاي هوايي
 دارا بودن تواناي هايي مانند دانستن چندين زبان و يا دارا بودن مدرك پرستاري و يا آشنايي با كمكهاي اوليه ممكن است به عنوان مزيت در انتخاب لحاظ گردد.
در شركت ايران اير شرايط زير از نظر تحصيلات مورد نياز است :
 دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم در يكي از رشته هاي رياضي فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و يا گذراندن دوره هاي كارداني مهمانداري
 قبولي در آزمون ورودي
 موفقيت در مصاحبه مقدماتي ايران اير

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود در تهران از متقاضیان آقا که واجد شرایط ذیل باشند، از طریق مصاحبه عمومی و تخصصی دعوت به همکاری نماید.

شرایط عمومی و تخصصی:

تابعیت جمهوری اسلامی ایران
دارا بودن کارت پایان خدمت
عدم اشتغال و نداشتن هرگونه تعهد خدمت
تسلط کامل به زبان انگلیسی
دارای روابط عمومی بسیار خوب
حداقل قد ۱۸۰سانتی متر و حداکثر سن ۳۰ سال
خواهشمند است در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ارسال رزومه، تصویر مدارک شناسایی، تحصیلی و تخصصی، عکس پرسنلی و درخواست کتبی با امضا به آدرس ایمیل resume@iat.aero اقدام نمایید.
همچنین در بخش Subject ایمیل، عنوان شغل خدمات فرودگاهی حتما درج شود.
مهلت ارسال مدارک تا روز دوشنبه ۹۷/۰۷/۳۰ خواهد بود.
لازم به ذکر است به مدارک ناقص و ارسال مدارک جز از طریق ایمیل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  گذراندن مرحله معاينات پزشكي
  پذيرفته شدن در گزينش حراست
 گذراندن دوره هاي زبان و قبول شدن در آزمون گريد 10 و ESP
 1. استخدام مهماندار هواپیمایی ایران ایر تور
 2. استخدام راننده در ایران ایر
 3. استخدام مهماندار هواپیمایی ماهان
 4. استخدام هواپیمایی تابان
 5. استخدام مهماندار هواپیمایی آسمان
 6. استخدام مهماندار هواپیما 97
 7. استخدام شرکت هواپیمایی پارس ایر
 8. استخدام مهماندار هواپیمایی ماهان 97

 

 

هواپیمایی آسمان

بلیط هواپیما آسمان


بلیط هواپیما آسمان، یکی از قابل دسترس ترین بلیط های هواپیماست که به واسطه وجود سه مرکز پروازی در کشور به راحتی در اختیار مسافران قرار می گیرد. قیمت این بلیط ها نسبت به قیمت بلیط هواپیمای سایر ایرلاین های داخلی مناسبتر است و همین امر نیز سبب شده است تا بلیط هواپیما آسمان، مشتریان خاص خود را داشته باشد.
برای تهیه بلیط هواپیما آسمان، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک24 نیز مراجعه نمایید.

اندکی پس از تاسیس این ایرلاین، مراکز پروازی سه گانه ای در هریک از شهرهای تهران، شیراز و مشهد دایر شد تا علاوه بر گسترش شبکه پروازی این شرکت در کشور، بلیط های هواپیمای مسیرهای مختلف نیز به راحتی در دسترس مشتریان آسمان قرار گیرند. قابل ذکر است هر یک از مراکز پروازی این شرکت جهت بومی سازی پرسنل و متخصصین و همچنین انجام پرواز های روزانه، مجهز به آشیانه تعمیر و نگهداری و خدمه پروازی مستقل اند.

هواپیمای آسمان

این هواپیمایی هم اکنون دارای گسترده ترین شبکه پروازی داخلی در کشور است و مطابق با سیاستهای خود، بیشتر از هواپیماهای کوچک ( فوکر 100 با ظرفیت 105 مسافر)، استفاده می کند تا بتواند پوششی سراسری را به خصوص در شهر ها و مناطق محروم ایجاد کند.

شرکت خدمات هوایی آسمان یکی از شرکت‌های هواپیمایی ایران است که در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی، ایر، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافت. این شرکت از سال ۱۳۸۱ به سازمان بازنشستگی کشوری واگذار شده‌است. هم‌اکنون محمد گرجی مدیرعاملی این شرکت را بر عهده دارد.

سیاست این شرکت استفاده از هواپیماهای کوچک بوده و بیشتر ناوگان این شرکت را هواپیماهای فوکر ۱۰۰ که دارای ظرفیت ۱۰۵ نفر هستند تشکیل داده‌است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد و دارای دو پایگاه فعال در شیراز و مشهد است. هم‌اکنون آسمان در حال خرید هواپیماهای پهن پیکر بوده و طی ۳ سال اخیر هواپیماهای ایرباس ۳۲۰ و بوئینگ ۷۳۷ را به ناوگان خود افزوده‌است.

شرکت هواپیمایی آسمان در سال 1359 از ادغام چهار شرکت هواپیمایی با نام های ایر تاکسی، پارسی ایر، ایر سرویس و هور آسمان تاسیس شد. این چهار شرکت باهم ادغام شدند تا یک شرکت بزرگ تر و واحد تری را تشکیل دهند که بتوانند خدمات بهتر و بیشتری را به مسافران خود عرضه کنند. واگذاری این شرکت در سال 1381 به سازمان بازنشستگی صورت پذیرفت. در حال حاضر مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان جناب آقای حسین علایی می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد و همچنین دارای دو پایگاه فعال در شیراز و مشهر نیز می باشد.

 

 • دفتر مرکزی هواپیمایی آسمان در تهران
 • هواپیمایی آسمان پرواز خارجی
 • دفتر هواپیمایی آسمان شیراز
 • دفتر مرکزی هواپیمایی آسمان در شیراز
 • سقوط هواپیمایی آسمان
 • لیست مسافران هواپیمایی آسمان
 • پرداخت آنلاین هواپیمایی آسمان
 • هواپیمایی آسمان ترمینال مهرآباد

هواپیمایی آسمان، یکی از ایرلاینهای بزرگ ایران است که با 33 فروند هواپیما، نه تنها به بسیاری از مقاصد داخلی به طور روزانه پرواز دارد، بلکه به برخی از مقاصد بین المللی در کشورهای همسایه نیز پرواز دارد. این شرکت بیشتر از هواپیماهای کوچک و متوسط استفاده می کند و به شهرهایی از جمله دبی، کویت، استانبول، استکهلم و ایروان در خارج از ایران از فرودگاه امام خمینی تهران پرواز دارد. شرکت آسمان اولین ایرلاین در خاورمیانه و از معدود ایرلاینهای ایرانی است که خدمات حمل و نقل بیماران و آمبولانس هوایی را نیز انجام میدهد. هواپیمایی آسمان نیز همچون سایر ایرلاین های ایرانی پس از برجام، در راستای نوسازی ناوگان هواپیمایی خود، قراردارهایی با شرکتهای مطرح و شناخته شده در این صنعت بسته است.

منبع

ثبت نظر
chat 0