{{ctrl.notification}}

اگر بلیط هواپیما ایران ایر دارید نگران تاخیر نباشید

اگر بلیط هواپیما ایران ایر دارید نگران تاخیر نباشید

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

برای همه ما پیش آمده است که هنگام سفر با وسیله عمومی مانند اتوبوس یا هواپیما چند ساعت یا دقیقه ای با تاخیر به فرودگاه یا ترمینال برسیم. این تاخیر می تواند دلایل مختلفی مانند ترافیک، مشغله کاری، فراموشی و یا بازیگوشی کودکانمان باشد. اگر شما در سفر با ناوگان ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ایران ایر متوجه شدید چند دقیقه ای دیر به پرواز خود می رسید، حتما به فرودگاه خبر دهید. در صورت امکان و اگر تاخیر شما بیش از چند دقیقه نباشد، خلبان می تواند منتظر رسیدن شما به پرواز بماند. اما همانطور که گفتیم کودکان بازیگوش می توانند یکی از دلایل تاخیر شما در سفر باشند و در طول سفر نیز کج خلقی ها و بازیگوش هایشان لذت سفر را کم کند. در ادامه نکاتی را به شما گوشزد خواهیم کرد که بتوانید سفری لذت بخش همراه با کودک دلبندتان داشته باشید.

اگر بلیط هواپیما ایران ایر دارید نگران تاخیر نباشید

 در سفر با کودکان به چه نکاتی توجه کنیم؟

متاسفانه سفر با کودکان مشکلات و سختی هایی دارد که خانواده های زیادی به دلیل آن تا زمانی که فرزندشان بزرگ نشده است سفر را از لیست برنامه های خود حذف می کنند. اما با رعایت نکاتی ساده می توانید با فرزندتان به سفر بروید و خاطره ای جذاب و لذت بخش برای خود بسازید. با خرید بلیط هواپیما ایران ایر می توانید یک سفر مطمئن و ایمن را در کنار فرزندتان تجربه کنید.

پروازهای کوتاه را انتخاب کنید:

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ایران ایر و سفر با فرزند خردسالتان را دارید، بهتر است تا مدتی به دنبال سفرها و پروازهای طولانی مدت نباشید. می توانید بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر یا هر شرکت هواپیمایی دیگری، به شهرهای داخلی و یا کشورهای همسایه سفر کنید تا زمان پرواز شما کوتاه باشد. پروازهای طولانی فرزند شما را خسته کرده و باعث می شود بی قرار شود.

اگر بلیط هواپیما ایران ایر دارید نگران تاخیر نباشید

پروازهای شبانه و بدون وقفه را انتخاب کنید:

از دیگر نکاتی که هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر از ناوگان ایران ایر بهتر است به آن توجه کنید آن است که تا حد ممکن سفر خود را به پروازهای شبانه و بدون توقف موکول کنید. معمولا در این زمان ها کودک شما خواب بوده و اصلا متوجه سفر و پرواز نخواهد شد. پروازهای چند مقصده و جابجایی باعث خستگی و بی قراری کودک می شود.

اسباب بازی کوچک مورد علاقه کودکتان را همراه خود ببرید:

حتما به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که فرزندتان حین پرواز مشغول بازی با اسباب بازی مورد علاقه اش باشد، حواسش پرت بازی شده و کم تر شما را اذیت می کند. البته منظور ما هر وسیله بازی که اندازه بزرگی دارد نیست! اسباب بازی که بتوانید در حین پرواز دست کودکتان بدهید تا با آن بازی کند و اندازه بزرگی نداشته باشد. حتما بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر و بستن چمدان ها این نکته را فراموش نکنید.

چمدانتان را سبک ببندید:

یکی از مشکلاتی که حین سفر با کودکانتان با آن مواجه می شوید آن است که باید دائما چمدان و کودکتان را با خود جابجا کنید. ممکن است فرزندتان در اثر خستگی پرواز و سفر، از شما بخواهد او را بغل کنید. در این شرایط بغل کردن کودک و جابجایی یک چمدان بزرگ باعث خستگی بیش از حد شما می شود. بنابراین بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر از ناوگان ایران ایر سعی کنید چمدانتان را از وسایل غیر ضروری و اضافی خالی کرده و به اصطلاح سبک سفر کنید.

پوشک نوزادتان را قبل از پرواز عوض کنید:

مساله دیگری که بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر و سفر با ناوگان ایران ایر یا هر شرکت مسافربری دیگر باید به آن توجه کنید، تعویض به موقع پوشک نوزادتان قبل از سوار شدن به هواپیما است. در این صورت اگر پرواز شما کوتاه مدت باشد، در طول سفر و پرواز نیازی به تعویض پوشک فرزندان ندارید و نوزادتان می تواند در طول پرواز آسوده بخوابد.

لباس اضافی به همراه داشته باشید:

از آنجا که کودکان بسیار پر جنب و جوش و فعال هستند، مدام لباس هایشان کثیف و پر از لکه می شود. اگر بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر و سفر با فرزندتان پروازی طولانی در پیش دارید، سعی کنید تا حد امکان یک دست لباس اضافی برای فرزندتان داشته باشید تا در صورت نیاز آن را عوض کنید.

اگر بلیط هواپیما ایران ایر دارید نگران تاخیر نباشید

وسایل مورد نیاز را همراه خود ببرید:

بعد از خرید بلیط هواپیما از شرکت ایران ایر و سفر با فرزند خردسالتان، حتما به این نکته توجه کنید که شما نیاز دارید وسایل اضافی و خاصی را با خود در هواپیما به همراه داشته باشید تا در حین سفر از آن ها استفاده کنید. از جمله مهم ترین این وسایل می توان به پوشک اضافه، پد تعویض، ضد عفونی کننده دست، شیر خشک، دستمال مرطوب و غیره اشاره کرد. توجه کنید که این وسایل را در چمدان نگذارید بلکه آن ها در دم دست خود داشته باشید تا در حین پرواز بتوانید از آن ها استفاده کنید.

بالش و پتوی سفر به همراه داشته باشید:

از دیگر نکات مهم هنگام سفر با ناوگان ایران ایر یا هر شرکت هواپیمایی دیگر آن است که حتما برای آسایش بیشتر حال خود و فرزندتان بالش و پتوی مسافرتی همراه داشته باشید. در این صورت اگر حین پرواز خسته شدید یا خواستید بخوابید می توانید در شرایط بهتر و راحت تری استراحت کنید. همچنین ممکن است دمای هوای هواپیما در ارتفاع برای فرزندتان سرد باشد. بنابراین پتو می تواند حین خواب به خوبی فرزندتان را گرم نگه داشته و مانع از سرما خوردن او شود.

داخل گوش فرزندتان پد بگذارید:

بلند شدن هواپیما از زمین در افراد زیادی باعث ایجاد درد در گوش و گرفتگی آن می شود. برای رفع این مشکل می توانید در گوش فرزندانتان پد یا پنبه قرار دهید و از او بخواهید هنگام بلند شدن هواپیما دهان خود را باز کند.

شما و فرزندتان سزاوار بهترین ها هستید. خرید بلیط هواپیما ایران ایر و  سفر با ناوگان ایران ایر می تواند لذت سفر شما را چند برابر کرده و سفری ایمن و آرام را به شما هدیه دهد.

ثبت نظر
chat 0