{{ctrl.notification}}

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به چه مقاصدی میتوانیم سفر کنیم

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به چه مقاصدی میتوانیم سفر کنیم

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیمایی ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

 

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به چه مقاصدی میتوانیم سفر کنیم ؟

شرکت هواپیمایی ایران ایر با افتخار پس از گذشت بیش از نیم قرن فعالیت و پرواز های موفق به یکی از فعال ترین و بهترین خط های پرواز هوای در دنیا و ایران میباشد که با نام اصلی ( هواپیمایی ملی ایران ) و همچنین با نام اختصاری ( هما ) مشغول به فعالیت خود مینماید.

با خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر شما میتوانید به قسمت های مختلفی  از دنیا ، سفر مطمئنی داشته باشید، شرکت هواپیمایی ایران ایر که هم اکنون از موفق ترین شرکت های حمل و نقل ایران و جهان میباشد،این شرکت روزانه شامل پروازهای بدون توقف متعددی به کشور ها و قاره های مختلف دنیا میباشد به صورت مثال میتوانیم به مسیر تهران لندن اشاره کنیم که با بیش از 30 پرواز هفتگی از مبدا تهران به لندن یا از لندن به تهران به کار خود می پردازد، این تنها یکی از چند صد مسیر پروازی هفتگی و روزانه ایران ایر میباشد. با خرید و سپس پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، سفر مطمئنی را برای خود رقم بزنید.

با ادغام دو شرکت ایرانین و پرشین ایزو در اسفند ماه سال 1340 شمسی شرکتی با نام هواپیمایی ایران که همان هواپیمایی ایران ایر به وجود آمد. 
پرشین ایروز شروع با کار خود نموده است. لازم به ذکر است اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال ۱۳۴۴ با هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ از مبدا تهران به مقصد بیروت بوده است وپس از آن این ایرلاین ،  تصمیم گرفت تمام ناوگان ایران ایر خود را به هواپيماهاي جت تبدیل کند.
 
ایران ایر با در دست داشتن هواپیمای بوئینگ 747 و سفر از فرودگاه مهرآباد تهران (ایران) به مقصد فرودگاه جان اف کندی در شهر نیویورک یا عکس این از مبدا نیویورک به مقصد تهران به یکی از طولانی ترین خط هوایی بدون توقف جهان تبدیل شده است که این موفقیت شرکت ایران ایر را به یکی از بهترین ایرلاین های جهان نیز تبدیل نموده است. شما با خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی ایران ایر میتوانید سفری کاملا دون استرس و در کمال آرامش و امنیت در کنار خانواده خود داشته باشید .لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی ایران ایر یکی از قدیمیترین و بهترین خط های هوایی در خاورمیانه است که حامل پرچم کشور عزیزمان ایران میباشد.

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی  میتوانید به هر کدام از 61 مقصد بین المللی یا داخلی سفر کنید . با خرید بلیط هواپیما ایران ایر  هم به اقتصاد کشور کمک میکنیم و هم با خیال راحت تر سفر میکنیم، این شرکت با در دست داشتن هواپیما ها و خدمه خبره و متخصص و به کارگیری متخصصین و خلبان های باتجربه توانسته سفر های با کیفیت و خدمات چشمگیری را به مردم عزیز ایران اهدا نماید. البته کمک کردن به اقتصاد کشور با خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی بیشتر هم میشود. با فرا رسیدن  سال جدید و عید نوروز، سفر های این شرکت به مقاصد مختلف دنیا از جمله اروپا بیشتر میشود، پس اگر قصد سفر کردن به کشور های اروپایی یا مقاصد مختلف دنیا را دارید و برای تعطیلات نوروزی خود برنامه ریزی می کنید هرچه زودتر با مراجعه سایت سفرنتورک به صورت اینترنتی ، اقدام به پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود نمایید.

شرکت هواپیمایی ایران ایر بیش از 50 سال پیش تشکیل شده است که از همان ابتدا با نام هواپیمایی ملی ایران با نام اختصاری هما به وجود آمده است. با تصمیم ایرلاین ایر ایران پس از مدتی تصمیم گرفت تمامی ناوگان خود را به هواپیمایی جت تبدیل کند.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر

قطب (داخلی) این شرکت در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران و همچنین قطب (بین المللی) این شرکت فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران میباشد. از شهرهای کنونی این شرکت میتوانیم به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز نیز اشاره نمود.  با پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ،  هم اکنون  شما به راحتی می توانید به بیش از 23 مقصد داخلی و 25 مقصد بین المللی سفر کنید،  جهت پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، این شرکت همواره قصد دارد سفر ها و مقاصد خود را به نقاط بیشتری از دنیا افزایش دهد.

خرید بلیط هواپیما ایران ایر بسیار ساده میباشد به صورتی که شما میتوانید به مراجعه به سایت سفرنتورک در عرض چند دقیقه با انتخاب مبدا و مقصد و مدت و نوع سفر خود بلیط و زمان پرواز خود را دریافت نمایید. با تحقیقات آماری که از شرکت ایران ایر انجام شده است، هم اکنون این شرکت سالیانه بیش از 6 میلیون مسافر را به مقاصد مختلف دنیا انتقال میدهد که این آمار به صورت روز افزون رو به رشد میباشد.

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به چه نقاطی در داخل کشور میتوان سفر کرد؟

  • مقاصد پروازی ایران ایر یا نقاطی که با خرید و پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی ایران ایر میتوانیم به آن سفر کنیم شامل: آبادان، اهواز ، اردبیل، بندرعباس، بندر لنگه، بیرجند، بوشهر، چابهار، گرگان، اصفهان، کرمان، کرمانشاه، کیش، لار، مشهد، قشم، رشت، ساری، شیراز، تبریز، ارومیه، یزد و زاهدان میباشد.
  • مقاصد و نقاط اروپایی که با خرید بلیط هوا پیمایی ایران ایر و پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر میتوانیم به آن سفر کنیم نیز شامل: استانبول، استکهلم، آمستردام، آنکارا، پاریس، رم، فرانکفورت، کلن، گوتنبرگ، لندن، مسکو، میلان، وین و هامبورگ میباشند.
  • نقاط و مقصد هایی که با خرید و در نهایت پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر در قاره آسیا به آنها میتوانیم سفر کنیم نیز شامل: بمبئی، پکن، تاشکند، دبی، دمشق، دوحه، کراچی، کوالالامپور، کویت، نجف و بیروت میباشند.

 

خرید بلیط هواپیما ایران ایر

لازم به ذکر است که دفتر مرکزی این شرکت جهت پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ،  هم اکنون در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران در غرب تهران واقع میباشد که شما میتوانید با مراجعه به این دفتر انتقادات و پیشنهاد های خود را با ایشان در میان بگذارید.

البته برای خرید انواع بلیط های هواپیما نیازی نیست که حتما به دفتر مرکزی رجوع کنید ، بلکه میتوانید مثلا جهت خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر از سایت سفرنتورک استفاده کنید. جهت اطلاع از خدمات این سامانه میتوانید با شماره های اعلام شده نیز تماس حاصل فرمائید.

اگر خرید بلیط هواپیما ایران ایر را انجام داده اید منتظر این خدمات ویژه باشید :

اگر رزرو صندلی ایران ایر را انجام داده اید ، انتظار این خدمات را داشته باشید :

مسافرت با حیوان خانگی، مسافرین باردار، مسافرین توانخواه،  کودک بدون همراه، مسافرین نیازمند صندلی اضافه، سگ راهنما، مسافرین همراه با نوزاد و افراد با رژیم غذایی خاص اشاره کرد که با مراجعه به سایت سفرنتورک و مطالعه توضیحات هر قسمت می توانید اطلاعات کافی در این زمینه را دریافت نمایید. با خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر ، میتوانید از خدمات این شرکت هواپیمایی همانطور که گفته شد ، بهره ببرید.

همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت سفرنتورک به توصیه های مهم در هنگام سفر یا قبل از سفر نیز آشنا شوید که ما در اینجا به چند نمونه از آن اشاره می کنیم. پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، مدارک مورد نیاز برای سفر، تاخیر و لغو پرواز، زمان حضور در فرودگاه، ممانعت به سوار شدن به دلیل تکمیل ظرفیت، مسافران کثیرالسفر و مسافرت اطفال از جمله توصیه هایی هستند که به آنها اشاره شده است.

امیدواریم که با مطالعه نکات و متن بالا توانسته باشیم  دلیل خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و استفاده از این شرکت  را به شما توضیح دهیم . سفرنتورک  با فرارسیدن سال جدید و تعطیلات عید نوروز سفر خوشی را برای شما آرزومند است.

خرید بلیط ایران ایر

اهنمای خرید بلیط پرواز ایران ایر
برای خرید آنلاین بلیط پرواز ایران ایر، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای ایران ایر برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای ایران ایر ، انواع بلیط ارزان ایران ایر و بلیط لحظه آخری ایران ایر نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط ایران ایر را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز ایران ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

با تحویل هواپیماهای بوئینگ ۷۴۷ به ایران ایر این شرکت طولانی‌ترین خط هوایی بدون توقف جهان را با پروازی از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد فرودگاه جان اف کندی نیویورک با بهره‌گیری از هواپیماهای بوئینگ‌ ۷۴۷ اس پی آغاز کرد. این موفقیت‌ها ایران ایر را در دهه هفتاد میلادی به یکی از برترین ایرلاین های جهان تبدیل کرد. 
پایگاه‌های اصلی این شرکت عبارتند از فرودگاه مهرآباد تهران برای پروازهای داخلی و فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران برای پروازهای بین المللی و دفتر مرکزی آن در فرودگاه مهرآباد در غرب تهران واقع است

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر بسیار متنوع و دارای موارد جزئی است که اگر بخواهیم به آن بپردازیم موضوعات مختلفی را در برمی گیرد. از مهمانداری هواپیما تا نحوه سیاست گذاری شرکت هواپیمایی ایران ایر، همه در این امر دخیل هستند اما می توان برخی از این عوامل جزئی را با هم تجمیع و در یک قالب کلی و استاندارد ارائه داد. همچنین از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشت که بلیط های مربوط به هیچ کدام از وسایل حمل و نقل عمومی دیگر مانند قطار، اتوبوس و .. ، تنوعی که در قیمت بلیط هواپیما ایران ایر وجود دارد را ندارند. یعنی در شرایط یکسان می توان انواع مختلفی از قیمت بلیط هواپیما ایران ایر یا بلیط ارزان هواپیما را مشاهده نمود که نشان از رقابت چارتر کننده ها و شرکت های هواپیمایی دارد. در ادامه با نگاهی به مهمترین عواملی که بر روی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر تاثیر می گذارند بیشتر به این موضوع می پردازیم.

تاریخچه

شرکت هواپیمایی ایران ایر 51 سال پیش در اسفند 1340 با نام اصلی «هواپیمایی ملی ایران» با نام اختصاری «هما» و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن‌ ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد. این شرکت با هدف ایجاد یک خط هوایی ملی و خدمت‌رسانی به ایرانیان فعالیت پروازی خود را به طور رسمی از فروردین 1340 آغاز کرد. در همان سال طراحی نشان تجاری هما در روزنامه‌های کیهان و اطلاعات به مسابقه گذاشته شد و طرح برنده تبدیل به نشان تجاری هما شد که یکی از زیباترین نشان‌های تجاری به شمار می‌رود. این طرح برگرفته از سازه‌های سنگیِ پرنده‌ی اساطیری هما در تخت‌ جمشید است و سه ویژگی منحصربه‌فرد دارد: سر عقاب، گوش گاو و یال اسب.

اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال 1344 با استفاده از يك فروند بويينگ 727 در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن شركت ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند. در ميانه‌ی دهه‌ی هفتاد ميلادي، این شرکت هواپیمایی از موفق‌ترین مجموعه‌های حمل‌ونقل هوایی در جهان بود و روزانه پروازهای بدون توقف زیادی به قاره‌ی اروپا داشت به ‌طوری که در اين دوره تنها در مسير تهران ـ لندن بيش از 30 پرواز هفتگي انجام مي‌داد.

استعلام بلیط هواپیما ایران ایر

دریافت آنلاین کارت پرواز
دریافت آنلاین کارت پرواز هنوز برای مسافران ایران ایر فراهم نشده است اما مسافران پروازهای ایران ایر در فرودگاه های مهرآباد، اهواز، اصفهان و مشهد می توانند از طریق دستگاه های خودکار (کیوسک)، شماره صندلی خود را انتخاب و کارت پرواز خود را دریافت کنند و در صورت داشتن بار، برای تحویل بار، بدون ایستادن در صف به کانتر مراجعه کنند و بار خود را تحویل دهند.

کلاس های پروازی
  هما کلاس
هما کلاس نام بیزنس کلاس ایران ایر است که امکانات و راحتی بیشتری در پرواز برای مسافران فراهم می‌کند و وعده های غذایی بیشتری در اختیار آنها قرار می‌دهد. صندلی ها در این کلاس پروازی عریض‌ترند و مسافران فضای بیشتری نسبت به کلاس عادی در اختیار دارند. وزن بار مجاز در پروازهای خارجی هما در هما کلاس با پروازهای داخلی متفاوت است و برای دارندگان کارت نقره‌ای و کارت طلایی نیز اضافه‌بار رایگان درنظر گرفته شده است.

  اکونومی کلاس
صندلی های راحتی عادی و یک وعده غذای رایگان در پرواز از ویژگی های کلاس پروازی عادی ایران ایر یا همان کلاس اکونومی است. میزان بار مجاز کلاس اکونومی ایران ایر در پروازهای مختلف متفاوت است و حتما موقع خرید بلیط ایران ایر باید مورد توجه قرار گیرد.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : رزرو از راه دور

امکان رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یکی از خدمات پایه ای است که توسط مجموعه های گردشگری ارائه می شود و چنانچه این رزرو بصورت آنلاین انجام پذیرد تاثیر چشمگیری در رشد آن مجموعه، افزایش مخاطبان و راحتی مسافران خواهد داشت. از مزایای روش رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، آن است که نیاز به مراجعه حضوری مسافران نیست؛ آنها از هرجا که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه از نوع لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی های تلفن همراه (موبایل) و اتصال به اینترنت و در اختیار داشتن مشخصات یک کارت اعتباری با رمز دوم آن می توانند رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود را انجام دهند. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و بلیط ارزان هواپیما بصورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می نماید و آنها را از امور طولانی و رفت و آمد تا یک مرکز تهیه بلیط بی نیاز می کند. امروزه سایتهای زیادی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ایجاد شده اند و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین آنقدر آسان و لذت بخش است که حتی اگر بار اولتان باشد که آن را تجربه می کنید به راحتی از پس انجام آن برخواهید آمد.

 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر در یکن نگاه

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و قیمت مناسب
رزرو آنلاین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر
رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و کیفیت بالا
سفر به نقاط مختلف کشور با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر

دفتر هواپیمایی ایران ایر

فاتر فروش تهران، قم و کرج
دفتر فروش میدان فردوسی

آدرس:
ضلع شمال شرقی میدان فردوسی
تلفن : 
88325810 21 98+
دفتر فروش مهرآباد
آدرس:
ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد-سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
46628084 21 98+
دفتر فروش ترمینال فرودگاه حضرت امام (ره)
آدرس:
فرودگاه حضرت امام(ره) سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
55677673 21 98+/ 55677715 21 98+
دفتر فروش اسکای گیفت
آدرس:
میدان ونک خیابان خدامی جنب هتل هما
تلفن : 
88658727 21 98+

شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما"
ایمیل : moc.rianari@gnikoobe
تلفن پشتیبانی فروش اینترنتی : 46625949
نشانی : فرودگاه مهرآباد - ساختمان مرکزی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران - صندوق پستی : 775-13185

پیگیری بلیط هواپیما ایران ایر

بلیط هواپیما ایران ایر

بلیط هواپیما ایران ایر، حدود 5 دهه است که در اختیار مسافران این ایرلاین قرار دارد و نسبت به سابقه این شرکت هواپیمایی و خدمات آن، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
همانطور که می دانید این شرکت هم اکنون به بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی پرواز دارد، از این رو مشتریان می توانند برای رسیدن به مقصد خود به راحتی بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه و پروازی آرام و ایمن را تجربه کنند.
برای تهیه بلیط هواپیما ایران ایر، علاوه بر آژانس های هواپیمایی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک24 نیز مراجعه نمایید.

تاریخچه

اولین شرکت هواپیمایی که به پرچم ایران مزین شد، شرکت هواپیمایی ایرانین ایروز بود. این شرکت توسط گروهی از تجار و بازرگانان ایرانی در سال 1942 و به منظور حمل و جابجایی مسافر و بار در مسیر های داخلی و منطقه ای، تاسیس شد. این شرکت ناوگان کوچکی از هواپیماهای داگلاس DC3 ، DC4 و ویسکانت داشت و هفته ای یک بار نیز یک پرواز باری به اروپا انجام می داد.
اندکی بعد در سال 1954 شرکت هواپیمایی خصوصی دیگری تحت عنوان پرشین ایرسرویسز (پاس)، در تهران تاسیس شد که ابتدا تنها در زمینه ی حمل بار فعالیت می کرد اما بعدها به جابجایی مسافر در خطوط داخلی به مقصد تهران نیز اقدام نمود.
بعدها و در سال 1960 پاس پرواز های بین المللی خود در مسیرهای اروپایی را نیز آغاز کرد. این پروازها با هواپیماهای DC7 اجاره ای شرکت سابنا و در مسیرهای تهران – لندن، تهران – پاریس، تهران _ ژنو و تهران – بروکسل صورت می گرفت.
دو سال بعد در فوریه 1962، شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما)- با نام بین المللی IRAN AIR - از ادغام این دو شرکت با هم تاسیس شد و تمام امکانات و خدمه این دو شرکت خصوصی را به عنوان یک شرکت ملی در اختیار گرفت. هما در سال 1964 به عضویت یاتا درآمد و اولین پرواز خود را در مسیر تهران – بیروت و با استفاده از یک فروند جت بوئینگ 727-100 به انجام رساند. 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : انقلاب اسلامی

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت با نام اصلی «هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران» و نام اختصاری «هما» به فعالیتهای خود ادامه داد. ایران ایر از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل تحریمهای بینالمللی، با خروج نیروهای خارجی متخصص و لغو بعضی پروازهای بینالمللی مواجه شد اما در سال‏هاي جنگ تحميلي بهرغم همهی فشارها و تهديدها، با کمک نيروهاي توانمند و متعهدِ قدیمی خود و بهکارگیری نيروهاي بومي و آموزش نيروي جوان و تحصيلكرده توانست نيازهاي خود را برطرف کند و دانش تعميرات هواپيما را كه زماني تنها در اختيار متخصصان خارجي بود، بومي کند و به این وسیله رزرو بلیط هواپیما ایران ایر همچنان در صدر درخواست های مسافرت های هوایی قرار داشت. امروز خدمات فرودگاهي هما مطابق با استانداردهاي بينالمللي و ارزشها و معیارهای جهانی، به بيش از 20 شركت هواپيمايي خارجي خدمترسانی میکند. همچنین دفاتر فروش ایران ایر در 41 شعبهی بینالمللی در سراسر جهان و 23 شعبهی داخلی در سراسر ایران در زمینهی رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و فروش بلیط و پشتیبانی و خدمات بعد از فروش به مسافران ایرانی و بینالمللی فعالیت میکنند.

استعلام بلیط هواپیما با کد ملی

برای اینکه از درستی اعتبار بلیط هواپیما خودتان اطمینان حاصل کنید  استعلام بلیط هواپیما با کد ملی به درد می خورد. باید به سایتی ایرلاینی مراجعه کنید که بلیط خودتان را از آنجا خریداری کرده اید. به سایت خط هوایی موردنظرتان وارد شوید و به بخش سنجش اعتبار بلیط کلیک کنید. در این بخش اطلاعات درخواستی را پر کنید و اینتر را بزنید تا درستی اعتبار بلیط خریداری شما در پیش چشمانتان تایید گردد.

استعلام بلیط هواپیمایی ماهان
اگر شما هنوز به خرید اینترنتی  بلیط هواپیما باور ندارید و فکر می کنید که این روش چندان هم مناسب شما نیز نیست و هر کاری می کنید نمی توانید به اطمینان خاطر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما برسید.

هر لحظه ای از خرید اینترنتی نگران هستید و نسبت به خرید از شرکت های هواپیمایی و یا آژانس های مسافرتی شک دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید، استعلام بلیط هواپیما با کد ملی را به وسیله سایت خطوط هوایی که بلیط به آنجا تعلق دارد را امتحان کنید.

برای استعلام بلیط هواپیمایی ماهان فقط کافی است به سایت هواپیمایی ماهان مراجعه کنید.

بر روی گزینه نارنجی رنگ وضعیت بلیت کلیک کنید تا به صفحه مربوط به استعلم بلیط خریداری شده از هواپیمایی ماهان هدایت شوید.

بعد تنها کاری که باید بکنید پر کردن دو باکس خالی است که یکی مربوط به شماره رزرو PNR و دیگری مربوط به نام و نام خانوادگی شماست.

البته نام و نام خانوادگی خودتان را باید به صورت انگلیسی در محل مربوطه تایپ کنید.

بعد از نوشتن دو مورد بالایی می توانید بر روی گزینه جستجو کلیک کنید و استعلام بلیط هواپیمایی ماهان را دریافت کنید.

استعلام بليط هواپيما ايران اير
معمولا براي ايرلاين هاي با اعتبار مانند هواپيمايي ايران اير، ماهان، آسمان، كاسپين، تابان و چند ايرلاين ديگر امكان استعلام بليط هواپيما با كد ملي از سايتسازمان هواپيمايي كشور وجود دارد. شما با مراجعه به سايت دل سفر و بخش مربوطه مي توانيد خطوط هوايي موردنظرتان را انتخاب كرده و درباره اعتبار هر يك از آنها اعتبار سنجي بليط انجام دهيد.

به عنوان نمونه در صورتي كه بليط هواپيما را از ايرلاين ايران اير خريداري كرده ايد، براي استعلام بليط هواپيما با كد ملي به سايت ايران اير (هما) برويد و در صفحه نخست آن گزينه آبي رنگ «استعلام بليت» را از منوي خدمات انتخاب كنيد.

بعد از مدتي وارد صفحه اي استعلام بليت  مي شويد كه در اين صفحه مي توانيد از دو روش يكي كد ملي و يكي كد واچر و رزرو بليط هواپيما درستي اطلاعات و اعتبار بليط صادر شده براي خودتان را كنترل كنيد.
فرقي ندارد كدام روش را براي استعلام انتخاب كنيد در هر دو حالت استعلام بليط خريداري شده شما از ايرلاين ايران اير نمايش داده خواهد شد.
پس كد رزرو و نام و نام خانوادگي مسافر را وارد كنيد.
يا شماره ۱۳ رقمي بليت يا همان واچر بليط را به همراه نام و نام خانوادگي مسافر در محل هاي تعيين شده تايپ كنيد.

توجه كنيد كه نام و نام خانوادگي مسافر را در هر دو روش بايد به صورت انگليسي در بخش مربوطه بنويسيد

پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی, برای پروازهای خارجی و یا سفر به شهرهای کشورمان در صورتی که قصد دارید با هواپیما سفر کنید باید بلیط تهیه کنید. برخی از ماه های سال نیز بلیط های ارزان هوایی وجود دارد.

 شما می توانید برای اطمینان خاطر از خرید خود و به سایتی که از آن بلیت خریده اید وارد شوید و با استفاده از کد ملی خود اعتبار بلیط های فروخته شده را بسنجید.

اگر شما به فروش آنلاین شک دارید و نمی توانید به این گونه از فروش بلیت ها اطمینان کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از اقدام به خرید، پیگیری بلیط هواپیما با کد ملی را به وسیله سایت خطوط هوایی که بلیط به آنجا تعلق دارد را امتحان نمایید.

خرید بلیط هواپیما

برای بلیط هواپیمای خارجی، تقویم قیمتی روی سایت قرار گرفته تا مشتریان بتوانند با جست‌و‌جو در آن، با توجه به زمان سفر خود بهترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط هواپیما را پیدا کنند. 
در زمینه خرید بلیط چارتر، علی‌بابا مطمئن‌ترین گزینه است؛ چرا که برای پروازهای داخلی با بهترین چارترکننده‌ها قرارداد دارد و استرداد آنلاین پروازهای کنسل شده را تضمین می‌کند. با اضافه شدن پروازهای خارجی علی‌بابا، همین امتیازات هنگام خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی نیز در اختیار کلیه‌ مسافران خواهد بود. 
علی‌بابا سامانه پیشرو در زمینه خرید بلیط قطار است. بلیط همه مسیرها از همه شرکت‌های ریلی در سایت علی‌بابا موجود است تا کاربران بتوانند قیمت و امکانات قطارها را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنند. 
در علی‌بابا امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس در تمام مسیرهای داخل کشور فراهم شده است. هنگام خرید از علی‌بابا می‌توانید قیمت‌ها و امکانات ناوگان شرکت‌های مختلف اتوبوسرانی را با هم مقایسه و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. 
با علی‌بابا همیشه بهترین‌ها را خواهید داشت و تجربه شایسته سفر را لمس خواهید کرد.

خرید مطمئن بلیط هواپیما داخلی و خارجی
روزهایی که مسافران برای خرید بلیط سفرشان می‌بایست ساعت‌ها را در ترافیک به سر ببرند و برای یافتن محل پارک با زحمات فراوان روبرو شوند به سر آمده است. امروزه اینترنت آسان‌ترین راه ممکن برای خرید بلیط هواپیما به شمار می‌رود. مزایای خریدهای آنلاین بی‌شمار است؛ دانستن همین نکته که در زمان خرید آنلاین بلیط امکان مقایسه‌ی قیمت‌های ایرلاین‌های متفاوت و انتخاب بهترین پرواز را فراهم می‌آورد می‌تواند شما را به استفاده‌ی هر چه بیشتر از اینترنت راغب سازد.

برای رزرو بلیط هواپیما فقط کافیست پرواز مورد نظرتان را در AirplaneTicket.ir جستجو کنید تا این سامانه لیست کاملی از پروازهای سیستمی شرکت‌های هواپیمایی و پروازهای چارتری بیش از 200 چارتر کننده‌ی کشور را پیش روی شما قرار دهد. سپس بر اساس نیازتان مناسب‌ترین پرواز را انتخاب کرده و با پرداخت آنلاین صورتحساب، فرآیند خرید بلیط هواپیما را تکمیل نمایید. ایرپلین تیکت بلیط الکترونیکی پرواز شما را از طریق ایمیل، پیامک و یا فکس، به انتخاب خودتان ارسال می‌کند. سهولت و سرعت از ویژگی‌های منحصر بفرد این سامانه است.

راهنمای رزرو آنلاین، راهنمایی کاربردی است که فرآیند خرید بلیط هواپیما از ایرپلین تیکت را در پنج بخش جستجوی پرواز، انتخاب پرواز، ورود اطلاعات، پرداخت آنلاین و صدور بلیط آموزش داده است. راهنما را مطالعه کرده، بلیط‌ها را بررسی کنید و یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوید!

بلیط هواپیما

سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما قاصدک 24، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار در کشور است که با تجمیع بلیط های موجود در مسیرهای پرتردد دست شما را در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه باز می‌گذارد. از طریق این سامانه می‌توانید بلیط چارتر یا بلیط سیستمی هواپیما و همچنین بلیط قطار را در زمان و مسیر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازها و خطوط ریلی موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید. 
سامانه خرید بلیط هواپیما قاصدک 24، با فروش بلیط هواپیما در پروازهای داخلی نظیر تهران، مشهد، کیش، اهواز، شیراز و... و همچنین پروازهای خارجی نظیر نجف، استانبول، دبی، تفلیس و... و همچنین فروش بلیط قطار در انواع مسیرها سعی نموده است تا بسیاری از نیازهای شما به دریافت بلیط در انواع مسیرها را مرتفع نماید. همچنین این سامانه می‌کوشد از طریق ارائه بیمه مسافرتی، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد.
برای خرید هر نوع بلیط هواپیما، اعم از بلیط سیستمی یا بلیط چارتر در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی، و همچنین بلیط قطار تنها نیازمند به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی سامانه خواهید بود. همچنین از آنجا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سریعتر پیدا کردن پروازهای دارای ظرفیت کمک خواهد نمود؛ می توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیما خود، تعداد مسافران را نیز در صفحه اصلی سامانه درج نمائید. برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط هواپیما و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید» در صفحه نخست قاصدک 24 مراجعه نمائید
در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاصدک 24، قابلیت کنسل و استرداد مبلغ به صورت آنی و با کسر جریمه مرتبط با شرکت های هواپیمایی در بلیط های سیستمی و طبق قوانین چارتر کننده در بلیط های چارتری وجود دارد تا کاربران این سیستم قادر به طی تمامی مراحل خرید یا استرداد در یک سامانه باشند. لازم به توضیح است عملیات کنسلی و استرداد مبلغ بلیط هواپیما با توجه به دستورالعمل ها و قوانین مصوب سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد و کاربران قاصدک 24 می توانند برای آگاهی از متن کامل این دستورات به بخش « قوانین و مقررات» در صفحه اصلی سامانه مراجعه نمایند. در این بخش همچنین امکان دستیابی به شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما در دو نوع بلیط سیستمی و بلیط چارتر و همچنین قوانین بلیط قطار برای خریداران گرامی نیز مهیا شده است. 
نکته قابل توجه دیگر در سامانه خرید بلیط هواپیما قاصدک 24 آن است که در این سامانه علاوه بر ارائه بلیط هواپیما در مسیرهای داخل کشور، بلیط پروازهای خارج از کشور به صورت یک طرفه و دو طرفه از طریق ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی داخلی، بلیط قطار و بیمه مسافرتی نیز فراهم شده است. همچنین قاصدک 24 این مژده را می دهد که بزودی دریافت بلیط هواپیما پروازهای خارج از کشور از طریق همکاری با ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی خارجی و همچنین دریافت بلیط قطار از طریق همکاری با کارگزاران مسیرهای ریلی نیز در این سامانه مهیا خواهد شد.

بلیط هواپیما
در مورد رزرو بلیط هواپیما طی چند سال گذشته وب سایت های زیادی شروع به فعالیت کرده اند. بلیط هواپیما به دو صورت سیستمی و چارتری فروخته می شود. پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که مستقیما از سیستم شرکت هواپیمایی صادر می شوند اما پروازهای چارتری پروازهای هستند که از سیستم چارترکننده که صندلی های پرواز را از شرکت هواپیمایی پیش خرید کرده است صادر می شود. مِستر بلیط وب سایت و اپلیکیشن کاملی است که تمام این پروازها را جستجو می کند.
آیا می دانید تفاوت پروازهای سیستمی و چارتری برای مسافرین چیست؟ پروازهای سیستمی مطابق بخشنامه شرکت های هواپیمایی کنسل و استرداد می شوند اما بلیط چارتری مطابق شرایط و مقررات چارترکننده است و بعد از پرواز غیر قابل کنسل و استرداد می باشد. تفاوت دیگر بلیط چارتری و سیستمی در قیمت بلیط کودک است. در پروازهای چارتری معمولا قیمت بلیط کودک بزرگتر از 2 سال مانند بزرگسال محاسبه می شود.

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

دوبی (DXB)
18
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر D 16,750,000 20,751,000 24,751,000 52,751,000 19,138,000
رم (FCO)
19
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 2 - - - - -
ژنو (GVA)
20
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
سئول (ICN)
21
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
فرانکفورت (FRA)
22
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 163 35,250,000 50,387,000 59,387,000 117,387,000 39,929,000
کاراکاس (CCS)
23
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
کپنهاگ (CPH)
24
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
کراچی (KHI)
25
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 4 34,690,000 37,690,000 40,690,000 58,689,000 27,837,000
کلن (CGN)
26
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 5 29,000,000 44,940,000 53,940,000 111,940,000 38,754,000
کوالالامپور (KUL)
27
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
گوتنبرگ (GOT)
28
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 1 32,800,000 49,317,000 58,317,000 161,319,000 41,019,000
لاهور (LHE)
29
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر - - - - -
لندن (LHR)
30
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 247 45,665,000 61,664,000 70,664,000 183,846,000 41,221,000
مسکو (SVO)
31
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 2 22,595,000 30,594,000 34,595,000 80,595,000 24,207,000
میلان (MXP)
32
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 5 27,500,000 35,900,000 43,900,000 110,900,000 37,900,000
هامبورگ (HAM)
33
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 15 32,081,000 48,977,000 57,978,000 159,977,000 39,945,000
وین (VIE)
34
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر D 29,500,000 37,643,000 54,642,000 112,643,000 38,952,000

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر, بلیط هواپیما ایران ایر
قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : با آرامش خاطر سفر کنید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، دستیابی به بلیط هواپیما ایران ایر یا بلیط چارتر، یکی از گزینههای اقتصادی و راحت برای سفر به حساب میآید که با کاهش هزینه ها در سالهای اخیر رواج بیشتری نیز یافته است. سایت های خرید اینترنتی با قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مناسب در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به ارائه انواع پروازهای چارتری و سیستمی نموده است و این تضمین را به مشتریان خود میدهد که به سرعت و سهولت، بهترین قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه کنند.قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید و با بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر سفری آسان و راحت داشته باشید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خرید غیر حضوری

نکته قابل توجه در سایت های ارائه دهنده خدمات پروازی، الکترونیکی بودن تمام مراحل فروش بلیط هواپیما است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن یک خط اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت مورد نظر، اقدام به ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید آن نمایید. با آنکه امکان استرداد سریع و آسان بلیط هواپیما معمولا یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است اما در روش آنلاین روال انجام آن به راحتی پیش بینی شده است. پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ، اگر دچار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان تغییر کرد، می توانید خرید بلیط هواپیما خود را کنسل نموده و در اینصورت بسته به نوع بلیط چارتر و سیستمی و شرایطی که بر هریک حاکم است تلاش میشود در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما ایران ایر با کمترین جریمه به حساب شما برگشت داده شود.

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خدمات سریع و آسان

اساس سایت های آنلاین خدمات پروازی، برپایه ارائه خدمات سریع، آسان، مطمئن و همچنین پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود است و در این راستا تلاش مینمایند تا قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را با شرایط مطلوب در اختیار کاربران خود قرار دهد. مجموعه عوامل شرکت هواپیمایی ایران ایر آماده دریافت نظرات شما برای ارتقاء کیفیت خدمات فروش و ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر است و امیدوار است با جلب رضایت شما در نخستین گام یک سفر، لحظات بیادماندنی یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

date_range دوشنبه 06 اسفند 1397 remove_red_eye 1368 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0