{{ctrl.notification}}

به این چند دلیل باید اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان نمایید

به این چند دلیل باید اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان نمایید

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیمایی ماهان با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیمایی ماهان با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ماهان ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

یکی از شرکت های معتبر هواپیمایی ایران، ماهان می باشد. این شرکت در حدود 26 سال پیش در شهر کرمان تأسیس شد. این شرکت در فاصله 75 کیلومتری شهر ماهان در استان کرمان واقع شده است و دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده است. در این مقاله قصد داریم دلایل  خرید بلیط هواپیما ماهان  را به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

به این چند دلیل باید اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان نمایید

یکی از معتبرترین شرکت های هواپیمایی ماهان است که در سال 1371 در کرمان تأسیس شده است. از آنجا که این شرکت در فاصله 75 کیلومتری شهر ماهان واقع در استان کرمان قرار گرفته است این نام برای این شرکت هواپیمایی انتخاب شده است. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی ماهان که یکی از پیشرفته ترین شرکت های هواپیمایی می باشد در تهران قرار گرفته است. این شرکت هواپیمایی در سال های اخیر بین شرکت های هواپیمایی واقع در خاورمیانه به جایگاه ویژه ای دست یافته است. با بررسی خدمات ارائه شده توسط شرکت های هواپیمایی مختلف قطعاً متوجه خواهید شد که خرید بلیط هواپیما هواپیمایی ماهان از هر لحاظ برای شما به صرفه خواهد بود.

از تاریخچه شرکت هواپیمایی ماهان چه اطلاعاتی در دسترس دارید

از تاریخچه شرکت هواپیمایی ماهان چه اطلاعاتی در دسترس دارید

همانطور که گفتیم این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را از سال 1371 آغاز نموده است و تا به امروز دستخوش پیشرفت ها و تغییرات مهمی شده است. در آغاز فعالیت خود تنها دو فروند هواپیما در اختیار داشت اما حدود یک سال پس از آغاز فعالیت پروازهای بین المللی خود را نیز آغاز نمود. این شرکت در سال 1378 موفق به خرید نخستین هواپیمای ایرباس 300 خود گردید و حدود یک سال بعد به عضویت انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی درآمد. در سال 1384 این شرکت به عنوان تنها شرکت هواپیمایی مدرن در ایران شناخته شد.

آشنایی با انواع بلیط های شرکت هواپیمایی ماهان

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ماهان را دارید ابتدا بهتر است با انواع بلیط های آن آشنا شوید که از جمله آن می توان به بلیط های تجاری و معمولی اشاره کرد. با توجه به خدمات ارائه شده توسط این شرکت هواپیمایی می توان ادعا کرد که قیمت بلیط های آن بسیار مناسب می باشد. اگر به دنبال پروازی راحت با قیمت مناسب هستید خرید و پیگیری رزرو بلیط هواپیما ماهان را به شما توصیه می کنیم. جهت خرید بلیط شرکت هواپیمایی ماهان می توانید به تمامی دفاتر فروش بلیط هواپیما و سامانه خرید بلیط به صورت آنلاین مراجعه کنید.

خدمات و مزایای خرید بلیط هواپیما ماهان

از آنجا که شرکت هواپیمایی ماهان تکنولوژی به روز و مجهزترین ساختمان های کترینگ را به کار می گیرد خدمات ارائه سرویس های غذایی این شرکت در منطقه به شهرت مطلوبی دست یافته است. مسافرینی که اقدام به خرید بلیط تجاری این شرکت هواپیمایی می نمایند از خدمات منحصر به فرد و سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی ها بهره مند خواهند شد.
در تمامی پروازهای این شرکت هواپیمایی، قوانین مربوط به تغییر تاریخ، کنسل نمودن بلیط ها و حداکثر بار مجاز به کلاس بلیط خریداری شده بستگی خواهد داشت و این قیمت ها متغیر می باشند.
افرادی که اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان نموده اند بر اساس میزان درج شده در بلیط مجاز به حمل بار همراه و غیر همراه می باشند و اگر قصد حمل بار اضافه بر وزن مندرج شده را داشته باشید با توجه به تشخیص شرکت هواپیمایی باید هزینه اضافه بار را پرداخت نمایید و بر اساس شرایط و مراحل جاری در این شرکت هواپیمایی عمل نمایید.
با سوار شدن بر ناوگان ماهان مجاز به حمل بارهای 5 کیلوگرمی در کابین و در کلاس اکونومی و در کلاس بیزینس مجاز به حمل بار با وزن 7 کیلوگرم به صورت دستی خواهید بود. لازم به ذکر است که میزان بار مجاز برای حمل در سفرهای داخلی و بین المللی با یکدیگر تفاوتی ندارند.
 
بر خلاف بار مجاز در حالت دستی که در پروازهای داخلی و بین المللی با یکدیگر متفاوت است و بار مجاز برای حمل علاوه بر نوع پرواز به کلاس آن نیز بستگی دارد. به طور کلی می توان گفت بار مجاز در پروازهای داخلی برای کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و برای کلاس بیزینس معادل 25 کیلوگرم می باشد که همانطور که گفتیم در پروازهای خارجی مجاز به حمل بار با وزن بیشتر خواهید بود. در پروازهای خارجی کلاس اکونومی قادر به حمل 30 کیلوگرم بار و در کلاس بیزینس می توانید 40 کیلوگرم بار حمل کنید. البته یکی از نکات مهمی که هنگام حمل بار در پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان باید رعایت کنید این است که ابعاد چمدان نباید بیش از 158 سانتی متر باشد.
 
یکی دیگر از خدماتی که با خرید بلیط هواپیما ماهان به شما ارائه می شود فیلترهای موجود می باشند که با استفاده از آن ها می توانید لیست پروازها را بر اساس نیاز و شرایط خود مرتب نموده و اقدام به رزرو صندلی ماهان و خرید بلیط هواپیما ماهان داخلی در مدت زمان کوتاه و به صورت آنلاین نمایید.

نحوه خرید بلیط هواپیما ماهان

برای خرید بلیط هواپیما ماهان خارجی به صورت آنلاین کافیست در بخش جستجوی پرواز سه حرف ابتدای نام شهر مبدأ و مقصد را وارد نمایید و همچنین تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص نمایید، در مرحله بعد باید تعداد مسافران و نوع کلاس پروازی مورد نظر خود را تعیین کنید و در آخر با کلیک کردن روی دکمه جستجوی پرواز، لیست پروازهای هواپیمایی ماهان پرواز خارجی  یا داخلی برای مسیر مورد نظر شما نمایش داده می شوند. در لیست پروازهای ماهان، بلیط های لحظه آخری و بلیط های ارزان به شما نمایش داده می شوند.همچنین جهت استعلام بلیط هواپیما ماهان هم از این بخش میتوانید استفاده کنید.

خواندن این مطالب را هم به شما پیشنهاد میکنیم :

آشنایی با جوایز و گواهینامه های شرکت هواپیمایی ماهان

اگر هنوز در پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی ماهان خود شک کرده اید بهتر است این را بدانید که این شرکت دارای جوایز و گواهینامه های معتبر از سرتاسر دنیا و ایران میباشد. شرکت هواپیمایی ماهان که در سال های اخیر خدمات خود را در سطح استانداردهای جهانی و بین المللی به مسافران خود ارائه می دهد تاکنون موفق به دریافت جوایز و گواهینامه های مختلف زیادی شده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.
  •  در سال 2004 موفق به دریافت جایزه دوستی با کشور تایلند گشته است و در سال بعد جایزه بهترین هواپیمایی در مسیر Arab Travel را از آن خود کند.
  •  شرکت هواپیمایی ماهان در سال 2006 به عنوان بهترین کارگوی خاورمیانه، بهترین ایرلاین ایران در مجله مسافرت انگلستان و بهترین توسعه کیفیت خدمات را از آن خود کند.
  • این شرکت هواپیمایی در سال 2007 موفق به دریافت گواهینامه بهترین بیزینس کلاس در سطح خاورمیانه و لوح بهترین کارگوی خاورمیانه شده است.
  • و در نهایت در سال 2008 با تلاش و همت کارکنان خود توانسته لوح تقدیر بین المللی ارتقا کیفیت پاریس را دریافت نماید.

 

date_range یکشنبه 12 اسفند 1397 remove_red_eye 772 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0