{{ctrl.notification}}

تلفن هواپیمایی ایران ایر چند است؟

تلفن هواپیمایی ایران ایر چند است؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

 ایران ایر یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی ایرانی است که می توانید از امنیت و کیفیت پروازهای آن آسوده خاطر بوده و با آن سفرهای خاطره انگیز و خوبی را برای خود بسازید. می توانید برای اطلاع از برنامه های پرواز با تلفن هواپیمایی ایران ایر 466222  تماس گرفته و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. اگر قصد سفر به کشور آذربایجان را دارید، می توانید با تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ایران ایر به این کشور زیبا سفر کنید. در این بخش قصد داریم شما را با مشخصات و جاذبه های توریستی این کشور آشنا کنیم.

تلفن هواپیمایی ایران ایر چند است؟

آشنایی با کشور آذربایجان

  • قبل از سفر به کشور آذربایجان و تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر بهتر است کمی راجع به این کشور بدانید. این کشور با داشتن آثار تاریخی بسیار و منحصر به فرد و معابد زرتشتی  بسیاری که دارد سالانه افراد زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. کشور آذربایجان جاذبه های طبیعی زیبا و اعجاب انگیز زیادی دارد که نمی  توان از دیدن آنها به راحتی گذشت. از آتشفشان گل گرفته تا مسیرهای کوهستانی و پیاده روی بکر و زیبا که می تواند چشم هر بیننده ای را مجذوب زیبایی های خود کند.
  • اگر قصد سفر به آذربایجان را دارید بهتر است بدانید، بهترین روش برای سفر به این کشور استفاده از هواپیما، تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و تهیه بلیط است. پروازهای مستقیم به کشور آذربایجان به وسیله شرکت های هواپیمایی آذربایجان، یوتیر، آئرو فلو،  هواپیمایی S7، هواپیمایی ترکیه، قطر ایرلاین، آستانه و دیگر شرکت های داخلی و ایرانی انجام می شود.
  •  در صورتی که در روسیه یا گرجستان اقامت دارید می توانید از طریق قطار به آذربایجان سفر کنید. قبل از تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط هواپیما به مقصد کشور آذربایجان بهتر است راجع به آب و هوای آن اطلاعات کافی به دست آورید تا بتوانید بهترین فصل را برای سفر به آن انتخاب کنید. همچنین بدانید بعد از اطلاع گرفتن از شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط چه لباس هایی برای سفر خود در چمدان بگذارید. کشور آذربایجان به علت نزدیکی به دریا و آفتاب سوزانی که دارد از نظر آب و هوایی بسیار متنوع بوده و در حالت کلی 9 اقلیم متفاوت دارد.
  • از طرفی  می  توان گفت آب و هوای این کشور تا حد زیادی قاره  ای است و زمستان  های بسیار سرد و تابستان  های سوزان و گرمی دارد. آذربایجان را می  توان یک کشور با سرانه بارندگی بالا در نظر گرفت، البته به جز دشت  های وسیع آذربایجان که  آب و هوای خشک دارند. بنابراین بعد از اطلاع از شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط حتما در چمدان خود لباس های خنک برای روز، کلاه و عینک آفتابی و لباس های گرم برای زمستان کنار بگذارید.
  • ممکن است شما نیز مانند افراد زیادی قبل از تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط به مقصد آذربایجان فکر کنید سرمای این کشور به روسیه شباهت داشته و بسیار سرد است، در حالیکه به شما اطمینان خاطر می دهم که اما این کشور آنقدر ها هم که فکر می کنید سرد نیست. اگر قصد تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط به کشور آذربایجان را دارید، بهتر است بدانید بهترین زمان برای سفر به این کشور، فصل بهار و یا ماه  های اول پاییز به خصوص مهر است . زیرا در تابستان های این کشور دما به 40 درجه سانتیگراد رسیده و در زمستان نیز روزهای بسیار سردی در انتظار شما خواهد بود. همچنین می توانید خرید بلیط و اطلاع از شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر را به ماه مارس موکول کنید که جشن  های سال نو میلادی و یا جشن نوروز در این کشور برگزار می شود.

آشنایی با کشور آذربایجان

قبل از سفر به کشور آذربایجان بدانید

قبل از تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط هواپیما به مقصد آن بهتر است اطلاعات دیگری نیز راجع به این کشور بدانید. برای مثال حدود 93 درصد مردم این کشور به زبان آذری (زبانی مشابه ترکی) صحبت می  کنند. تعداد بسیار کمی نیز در آن به زبان  های ارمنی و روسی صحبت می کنند. البته امروزه صحبت به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کشور آذربایجان مانند تمام کشورهای دیگر گسترش  پیدا کرده است، بنابراین در سفر به آن می توانید کارهای خود را به زبان انگلیسی یا آذری انجام دهید.

همچنین قبل از اطلاع از شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر برای تهیه بلیط حتما نیاز به تبدیل پول های خود دارید. قبل از سفر بدانید که واحد پول رسمی آذربایجان منات  است، البته در این کشور می توانید با دلار یا یورو را نیز معاملات خود را انجام دهید.

قبل از سفر به کشور آذربایجان بدانید

مکان های دیدنی آذربایجان

مساله دیگر که قبل از تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و خرید بلیط به مقصد آذربایجان باید بدانید، مکان های دیدنی این کشور زیبا است. یکی از جاذبه های دیدنی این کشور قصر شیروان شاه است که در باکو قرار دارد. این قصر به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده و تاریخ ساخت آن به قرن 15 میلادی و توسط شیروان شاه بر می گردد. مکان دیگری که بعد از تماس با شماره تلفن هواپیمایی ایران ایر و سفر به کشور آذربایجان می توانید از بازدید آن لذت ببرید، برج مایدن است.

این برج زیبا به شکل استوانه  ای بوده و 29 متر ارتفاع دارد. این برج یکی از مهم ترین نماد های باستانی شهر باکو و کشور آذربایجان بوده و از بالای آن می توانید چشم انداز زیبای برج خلیج باکو و بافت قدیمی شهر را ببینید. از دیگر جاذبه های توریستی که حتما بعد از سفر به آذربایجان باید ببینید، معبد آتشگاه آن است. این معبد تاریخی و زیبا در زمان های قدیم یک آتشکده   و محل عبادت زرتشتیان بوده است که در سال 1998 به ثبت جهانی رسیده است. هم اکنون یک موزه نیز در این آتشکده وجود دارد که می توانید از آن بازدید کرده و سفر تاریخی، تفریحی خود را تکمیل کنید. آذربایجان کشوری بسیار زیبا است که بدون شک سفر به آن می تواند آرامش و نشاط را به شما هدیه کند.

ثبت نظر
chat 0