{{ctrl.notification}}

تلفن هواپیمایی ماهان چند است؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیمایی ماهان با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیمایی ماهان با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ماهان ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

هواپیمایی ماهان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های هواپیمایی و مسافربری ایران است که روزانه پروازهای مختلفی به شهرهای داخلی و خارجی انجام می دهد. شما می توانید روزانه با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان با شماره 02148384848 تماس گرفته و از اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی آن در شهرهای مختلف با خبر شوید. بارها و بارها شنیده ایم که ایران یکی از بهترین کشورها برای گردشگری و توریست است در این بخش قصد داریم به طور دقیق تر به این مساله بپردازیم که چه ویژگی هایی ایران را در شمار بهترین کشور ها برای سفر قرار داده است. شما هر روزه بعد از انتخاب مقصد سفر خود می توانید با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان از زمان های پرواز، مبدا و مقصد آن ها مطلع شده و برای مسافرت خاطره انگیز خود برنامه ریزی کنید.

تلفن هواپیمایی ماهان چند است؟

چرا ایران یکی از بهترین کشورها برای سفر است؟

مکان های ثبت شده در سازمان یونسکو

  1.  قبل از آنکه با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و اطلاع از برنامه های پرواز بخواهید یکی از شهرهای ایران را برای سفر خود انتخاب کند، جالب است بدانید یکی از دلایل گردشگری در ایران مکان های بسیار ثبت شده در یونسکو است. ایران بیش از 21 مکان طبیعی و طبیعی ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو داشته و از این لحاظ کشوری غنی محسوب می شود. تعداد 20 عدد از این اماکن تاریخی و یک مورد آن طبیعی است. مکان-های تاریخی از جمله مساجد با معماری اصیل، ایرانی و مهندسی ساز بسیار زیبا که در گوشه به گوشه ایران بزرگ وجود دارند.
  2. شما می توانید تنها با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان وخرید بلیط هواپیما به مقصد شیراز یا خوزستان،  تعداد زیادی از این آثار جهانی را مانند چغازنبیل (Chogha Zanbil)،  نقش رستم و تخت جمشید مشاهده کنید. جالب است بدانید تنها جاذبه ی طبیعی که در یونسکو به ثبت رسیده است نیز بیابان لوت (Lut desert) می باشد که با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان می توانید از برنامه های پرواز به سیستان و بلوچستان یا کرمان و خراسان مطلع شده و سفری رویایی به این طبیعت بکر و زیبا داشته باشید.

مکان های ثبت شده در سازمان یونسکو

سبک معماری متفاوت

  •  از دلایل دیگری که افراد زیادی را راغب به تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و سفر به شهرهای زیبایی ایران می کند، معماری منحصر به فرد و زیبای آن از قرن ها پیش تا کنون است.  معماری حیرت آور و زیبای بناهای ایرانی می تواند هر بیننده ای را مجذوب خود کند. دیدن زیبایی پنهان در گنبد های کاشی  کاری شده مساجد و خانه های اعیانی قدیمی، جست و جو در خانه  و شهرهای تاریخی کاشان و یزد، راه رفتن درحمام های قدیمی و دیدن بادگیر های عجیب یزد همه جاذبه های معماری و سازه ای هستند که می توانند هر مسافری را مجذوب خود کنند.
  • معماری ایرانی سرشار از هنر، ظرافت و زیبایی است که نشان می دهد ایرانیان از سال ها پیش سرشار از هوش و ذوق و هنر بوده اند.  بعد از بناهای قدیمی با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و اطلاع از برنامه های پرواز به مقصد تهران می توانید از سازه های جدید و منحصر به فردی مانند برج میلاد تهران بازدید کنید. اگر شما نیز دوست دارید در سفر خود از ساختمان های مهندسی شده و زیبای قدیمی و جدید بازدید کنید می توانید با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و اطلاع از برنامه های پرواز به مقصد تهران، به این شهر زیبا سفر کرده و خاطراتی خوش برای خود و خانواده تان بسازید.

قدمت تاریخی

یکی دیگر از دلایلی که ایران زیاد ترجیح می دهند با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و کسب اطلاع از پروازهای داخلی به شهرهای زیبای کشور خودشان سفر کنند، قدمت تاریخی بسیار زیاد آن است. بسیاری از افراد شاید خود شما نیز تصور می کنید که قدمت ایران با توجه به سازه های عظیم تخت جمشید و پاسارگاد(Pasargadae) به سلسله هخامنشی بر می گردد اما جالب است بدانید که در این دوره در واقع تمدن پارسی شکل گرفته است در حالی که قدمت ایران بیش از این دوران است. آثاری همچون اکباتان(Ecbatana) همدان، تپهی سیلک(Sialk) کاشان،  شهر سوزا(شوش) (Susa) و زیگورات قدمتی بیش از چند هزار سال قبل از میلاد بر می گردد. برای مثال قدمت شهر سوزا در شوش به 4000 سال قبل از میلاد مسیح باز میگردد زمانی که بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی اصلا وجود خارجی نداشته اند. همچنین با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و خرید بلیط هواپیما ماهان به مقصد اصفهان می توانید سری به کاشان زده و قدیمی ترین آثار مربوط به زندگی دشت نشینی در تپه ی سیلک کاشان را ببینید که قدمت آن به حدود 7000 سال پیش از میلاد باز می گردد. 

 

تنوع قومی و فرهنگی

یکی دیگر از دلایل سفر به شهرهای ایران و تماس با تلفن هواپیمایی ماهان تنوع بسیار زیاد قومی و فرهنگی است که در شهرهای مختلف آن وجود دارد. ایران از لحاظ داشتن قومیت ها بسیار متنوع بوده و هر قوم دارای زبان آداب و رسوم خاص خود است. مطمئن باشید خود شما نیز در سفر خود به شهرهای مختلف ایران از این همه تنوع آداب و رسوم، زبان و فرهنگ مختلف شوکه خواهید شد. برای مثال اگر شما از تبریز و مردم ترک زبان آن فاصله بگیرید، کمی آن طرف  تر وارد کردستان شده و با مردم کرد زبان روبه رو خواهید شد. قبایل عشایری اطراف شیراز تا شهرهای جنوبی مردمی هستند که بیشتر تحت تاثیر فرهنگ عربی بوده و آداب و رسوم متفاوت دیگری دارند. جالب است با تمام این تفاوت ها تمام اقوام ایرانی خود را یک ملیت واحد  و ایرانی می دانند.

تنوع قومی و فرهنگی

جاذبه های طبیعی

یکی دیگر از عواملی که افراد را راغب به تماس با تلفن هواپیمایی ماهان و سفر به شهرهای داخلی می کند، جاذبه های توریستی بسیار جذاب و زیبا است. ایران دارای جاذبه  های طبیعی بسیاری مانند آبشار های مرتفع و زیبا، جنگل های سرسبز و متنوع، چشمه های آب گرم و غارهای اعجاب انگیز و متفاوت، دره ی ستارگان، جنگل حرا (Hara Forest) و غار خربس ( Kharbes cave) است که بدون شک ارزش حداقل یک بار دیدن را داشته و افراد شیفته زیبایی های خود می کنند. شما نیز می توانید با تماس با تلفن هواپیمایی ماهان با شماره 02148384848 و اطلاع از برنامه های پرواز به شهرهای مختلف ایران اطلاع کسب کرده و سفری خاطره انگیز بروید.

date_range یکشنبه 25 فروردین 1398 remove_red_eye 896 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0