{{ctrl.notification}}

سفر با بلیط هواپیما ایران ایر به گیلان

سفر با بلیط هواپیما ایران ایر به گیلان

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

سفر یکی از راه هایی است که به شما کمک می کند، چند روزی فارغ از تمام مسائل و مشکلاتی که دارید، از زندگی خود لذت ببرید. برای آنکه سفرتان از هر لحاظ عالی باشد باید به تمام جوانب آن فکر کنید. انتخاب مقصد، انتخاب همسفر و وسیله جابجایی از مهم ترین چیزهایی است که قبل از مسافرت باید به آن توجه کنید. خرید  و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر و سفر با این شرکت مسافربری می تواند یکی از بهترین انتخاب هایی باشد که لذت سفر شما را چند برابر می کند. در این بخش قصد داریم شما را جاذبه های گردشگری استان گیلان آشنا کنیم تا اگر قصد سفر به این استان زیبا را دارید، تفریحات خود را تنها محدود به دریا نکنید!

جاذبه های گردشگری گیلان

اگر به مقصد گیلان خرید بلیط هواپیما ایران ایر را انجام داده اید و میخواهید بدانید که کجا ها را باید بگردید ، ما فهرستی از جاهای دیدنی - گردشگری گیلان را برایتان فراهم کرده ایم.

قلعه رودخان

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری گیلان که حتما بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر باید از آن بازدید کنید، قلعه تاریخی رودخان است. برای بازدید از این قلعه زیبا باید بیش از 1000 پله را پشت سر بگذارید و به ارتفاعی بین 665 تا 715 متری از سطح دریا بروید. این قلعه بازمانده ای از دوران ساسانیان بوده و که هم شما را به دوران باستانی می برد هم چشم اندازی زیبا را به شما هدیه می دهد.

ماسال

ماسال یکی دیگر از جاذبه های گردشگری گیلان است که حتما بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر باید بازدید از آن را در برنامه سفر خود قرار دهید. ماسال به معنای واقعی یک منطقه بکر طبیعی است که سفر به آن شما را ساعت ها از زندگی ماشینی و پرهیاهو امروزی جدا می کند. این منطقه بسیار زیبا به دو بخش شاندرمن و مرکزی تقسیم می شود و هردو قسمت آن به قدری زیبا است که تا ساعت ها می توانید محو زیبایی های آن شوید.

ماسال

تله کابین حیران

با خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر یا انواع دیگر آن به مقصد گیلان ، از تله کابین حیران حتما بازدید کنید. یکی دیگر از جاذبه های توریستی گیلان، تله کابین حیران است که چشم اندازی بسیار زیبا و متفاوت را پیش روی شما قرار می دهد. علاوه بر طبیعت بسیار زیبا و فوق العاده می توانید قلعه شیندان از آثار تاریخی به جا مانده از دوران ساسانیان را از نمای نزدیک ببینید. این قلعه تاریخی در حال حاضر در کشور آذربایجان قرار دارد و می توانید از بالای تله کابین آن را از نمایی متفاوت ببینید.

سیاهکل و دیلمان

از دیگر مناطق زیبای گیلان که باید بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر، آن را ببینید، منطقه زیبای سیاهکل و دیلمان است. در این منطقه زیبا علاوه بر دیدن مناطق سرسبز و بکر طبیعی می توانید آبشارهای طبیعی بسیار زیبایی مانند لونک و سیاهکل دیدن کنید. همچنین می توانید چند ساعتی در منطق چشمه های آب معدنی لاریخانی سپری کرده و آرامش را به خود و اعضای خانواده تان هدیه دهید.

سیاهکل و دیلمان

جاده اسالم به خلخال

جاده اسالم به خلخال را می توان بهشت روی زمین دانست که سالانه هزاران نفر برای بازدید از آن گیلان را برای سفر انتخاب می کنند. این جاده بسیار زیبا حدود 70 کیلومتر طول داشته و شهر اسالم در استان گیلان را به شهر خلخال اردبیل وصل می کند. پوشش گیاهی متنوع و متفاوتی که در هیچ جای دیگری نمی توانید ببینید، جاده پیچ در پیچ و بسیار زیبا، هوایی مطبوع و خنک، مه موجود در هوا و گیاهان رنگارنگ اطراف جاده شما را به دنیایی دیگر می برد و حس می کنید که به گوشه ای از بهشت پا نهاده اید. بازدید از این منطقه را حتما بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر و سفر به استان گیلان فراموش نکنید.

جاده اسالم به خلخال

ماسوله

یکی دیگر از مکان های بسیار زیبا در استان گیلان که حتما بعد از سفر به این استان زیبا و خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر باید از آن بازدید کنید، روستای بسیار زیبای ماسوله است. ساختار پلکانی این روستا به این صورت است که حیاط هر خانه، سقف خانه زیرین خود محسوب می شود. فضای مه آلود، طبیعت بکر اطراف روستا و ساختار متفاوت خانه های روستایی این روستا را به یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری استان گیلان تبدیل کرده است.

 

شیطان کوه

در سفر به استان گیلان و شهرستان لاهیجان سری به آبشار بسیار زیبای شیطان کوه بزنید. در این منطقه زیبا می توانید اطراف یک استخر پر از آب پیاده روی کنید و از دیدن طبیعت اطراف آن لذت ببرید. آبشار زیبای این منطقه نیز مکانی بسیار زیبا برای گرفتن عکس های یادگاری سفر است. بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر به مقصد گیلان حتما برای بازدید از این منطقه زیبا و خرید کلوچه های خوشمزه این شهر سری هم به لاهیجان بزنید. تله کابین شیطان کوه نیز می تواند چشم اندازی بسیار زیبا و متفاوت را به شما هدیه دهد.

شیطان کوه

جنگل گیسوم

یکی دیگر مناطق بسیار زیبا و فوق العاده در استان گیلان که افراد زیادی برای بازدید از آن اقدام به خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر می کنند، جنگل گیسوم است. جاده ای در میان درختان سر به فک کشیده و تنیده در یکدیگر تصویری است که شما در هیچ جای دیگری نمی توانید ببینید. این جنگل زیبا مدتی شما را از زندگی ماشینی و پرهیاهو روزانه جدا کرده و آرامش را به وجود شما می بخشد.

آبشار دودوزن

از دیگر جاذبه های توریستی استان گیلان آبشار دودوزن در منطقه ییلاقی و کوهستانی سیاهمزکی است. این آبشار زیبا ارتفاعی حدود 55 متر داشته و اطراف آن دارای پوشش جنگلی بسیار زیبا و متنوع، رودخانه ای بزرگ و خروشان و چشمه هایی با آب زلال و زیبا است که شما را به دنیایی متفاوت می برد. شاید نام این منطقه زیبا را چندان نشنیده باشید، اما دیدن آن بعد از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر حتما به لذت سفر شما می افزاید.

آبشار دودوزن

همانطور که در بالا نیز اشاره شد انتخاب وسیله سفر همپای مقصد و همسفر تا حد زیادی بر کیفیت سفر شما تاثیر می گذارد. شما سزاوار بهترین ها هستید و خرید بلیط هواپیما و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر به مقصد شهرهای داخلی و خارجی می تواند بهترین انتخاب برای سفر شما باشد.

ثبت نظر
chat 0