{{ctrl.notification}}

سه راه برای گرفتن قیمت بلیط تهران مشهد

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

همه ما قبل از آنکه تصمیم به انجام کاری بگیریم و یا بخواهیم خریدی انجام دهیم، به دنبال کسب اطلاع از قیمت آن هستیم تا بتوانیم منطقی ترین و اقتصادی ترین انتخاب را داشته باشیم. اگر شما نیز قصد سفر به مشهد مقدس و زیارت امام هشتم را دارید حتما قبل از سفر به دنبال گرفتن قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد خواهید بود تا بتوانید برنامه های مالی سفر خود را مدیریت کنید. در این بخش قصد داریم عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و همچنین راه های گرفتن قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد با هزینه کم تر را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه شوید.

سه راه برای گرفتن قیمت بلیط تهران مشهد

عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما

همانطور که می دانید قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد و یا هر پرواز دیگری با توجه به فاکتورها و عوامل مختلفی متفاوت است. برای مثال یکی از عوامل موثر بر قیمت بلیط چارتر یا سیستمی بودن بلیط است. بلیط ها و پروازهای سیستمی پرواز هایی هستند که طی یک برنامه معمولا یک ساله برنامه پرواز تمامی شرکت های هوایی از قبل مشخص شده است. در حالت کلی هزینه خرید بلیط هواپیما این نوع از بلیط ها کم تر است اما نکته مهم درباره آن ها آن است که هر چه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم، قیمت بلیط بیشتر خواهد شد.

بنابراین اگر برنامه سفر شما از پیش تعیین شده و مشخص است می توانید از چند ماه قبل اقدام به خرید این بلیط کرده و برای مثال قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد را با هزینه کم تری پرداخت کنید. اما همانطور که می دانیم بلیط های چارتر مربوط به پروازهایی است که تمام صندلی های هواپیما توسط یک شرکت هوایی خاص رزرو شده است و برنامه پرواز در بازه زمانی کوتاهی تعیین شده است. بر خلاف بلیط های سیستمی این نوع بلیط قیمت یکسانی دارد و زمان بر آن تاثیر مستقیمی ندارد.

اما یکی از مثبت ترین نکات درباره بلیط های چارتر خرید بلیط های لحظه آخری است. از آن جا که تمام شرکت های مسافر بری و هواپیمایی به دنبال آن هستند که پروازهای خود را با صندلی های پر شده انجام دهند تنها در ساعات پایانی پرواز و یا حداکثر یک روز مانده به پرواز، بلیط های خود را با قیمت بسیار کم تری و به عنوان بلیط لحظه آخری به فروش می رسانند. در صورتی که برنامه سفر شما جدی و مهم نیست و نیازی ندارید که در زمان خاصی به یک برنامه کاری برسید می توانید منتظر این نوع بلیط ها بوده و با قیمت بسیار مناسب پرواز کنید.

البته برای اطلاع از این بلیط های چارتر لحظه آخری حتما در کانال های اطلاع رسانی آژانس های مسافربری عضو شوید تا در صورت اتفاق افتادن این مساله جز اولین کسانی باشید که از آن مطلع شوید. زیرا بلیط های لحظه آخری معمولا به سرعت و در زمان کوتاهی رزرو می شوند. برای مثال در صورتی که قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد برایتان کمی گران است می توانید از بلیط های لحظه آخری که در زمان های بسیاری از سال ارائه می شود استفاده کنید.

 از دیگر فاکتورهای بسیار موثر بر قیمت بلیط هواپیما میزان شلوغی و تردد مسیر است. هرچه این میزان شلوغی بیشتر باشد به این معنا است که معمولا پرواز با صندلی های خالی کم تری انجام شده و تعداد پرواز ها به مقصد مورد نظر زیاد است. بدون شک به صورت منطقی هرچه میزان تردد و شلوغی یک مسیر بیشتر باشد، قیمت بلیط نیز کاهش پیدا می کند. برای مثال مشهد را می توان یکی از پر طرفدارترین مقاصد مسافرت در ایران دانست که در هر فصل و زمانی مسافران خود را دارد.

بنابراین بدون شک قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا هر مبدا دیگری نسبت به مسیرهای کم تردد کم تر است. مساله دیگر که بر قیمت بلیط تاثیر گذار است زمان پرواز و سفر است. اگر هدف از پرواز و سفر تفریح باشد بدون شک همه افراد به دنبال آن هستند که در شرایط آب و هوایی مطلوب به سفر بروند. کسی دوست ندارد زمانی که به شهرهای جنوبی برود که شدت گرما او را گرما زده کرده و یا زمانی به شهرهای غربی سفر کند که شدت سرما اجازه خروج از هتل را به او ندهد. تعداد رزرو بلیط به مقاصد مختلف به شکل چشمگیری متاثر از زمان پرواز بوده و در بعضی از اوقات پرواز به مقاصد مختلفی در پر طرفدار و در بعضی از زمان ها بسیار کم می شود.

عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما

چگونه از هزینه بلیط هواپیما مطلع شویم

همانطور که در بالا نیز اشاره شد اگر شما قصد سفر داشته باشید، برای مثال بخواهید به مشهد مقدس بروید، میل دارید قبل از خرید بلیط از قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا هر مقصد دیگری اطلاع حاصل کنید. برای این کار راه های زیادی پیش روی شما قرار دارد. یکی از این روش ها مراجعه به آژانس های مسافرتی و استعلام قیمت بلیط و رزرو آن در این مراکز است. بدون شک می توان گفت که امروزه در تمامی شهرستان ها و شهرهای کوچک نیز آژانس های مسافرتی بسیاری وجود دارد که می توانید با مراجعه به آن ها از قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا مبدا شهر خودتان مطلع شده و بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید.

روش دیگر برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا هر پرواز دیگر جست و جو در دنیای عظیم اینترنت است. همانطور که می دانید بسیاری از شرکت های هواپیمایی و مسافربری علاوه بر آژانس های حضوری، صفحات مجازی در دنیای اینترنت راه اندازی کرده اند که به راحتی می توانید با مراجعه به آن ها از قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا هر مبدا و مقصد دیگری مطلع شده و بلیط مورد نظرتان را همان جا خریداری کنید. شاید جست و جو در اینترنت با سیستم های خانگی و لپ تاپ نیز برایتان سخت باشد، یکی دیگر از روش های گرفتن قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد یا هر مبدا و مقصد دیگر عضو شدن در کانال های اطلاع رسانی و صفحات مجازی شرکت های هواپیمایی است. در این صفحات می توانید به راحتی در جریان برنامه های پرواز و قیمت بلیط ها قرار بگیرید.

date_range سه شنبه 20 فروردین 1398 remove_red_eye 387 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0