{{ctrl.notification}}

معرفی کمپین های درختکاری در ایران

معرفی کمپین های درختکاری در ایران

سفرنتورک ، سامانه مجاز فروش اینترنتی بلیط هواپیما و اتوبوس می باشد. برای خرید بلیط هواپیما با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا ، مقصد و تاریخ سفر ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

در تقویم ایران ما مناسبت های زیادی وجود دارد که هر کدام یادآور اتفاق، حادثه و یا مناسبتی برای ما هستند تا هیچگاه چنین تاریخ های مهم را فراموش نکنیم. روز درختکاری یکی از مهمترین مناسبت ها در ایران و جهان است که حفاظت از طبیعت و تلاش برای احیای آن را به ما گوشزد می کند. حیات ما به شدت وابسته به آب و گیاه است و نبود یکی از این دو عنصر، لطمه بزرگی به بشریت وارد خواهد کرد. به همین دلیل است که در تمام دنیا، اهمیت زیادی برای روز درختکاری قائل شده و سالانه تبلیغات زیادی برای تشویق مردم به حضور در این مراسم با شکوه، انجام می گیرد که در این میان، کمپین های درختکاری نقش مهمی را ایفا می کنند. در ادامه به معرفی برخی از مهمترین کمپین های درختکاری در ایران میپردازیم . این مقاله با عنوان کمپین "فروش بلیط هواپیما و کمپین درختکاری" "خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمپین درختکاری"  برای موتورهای جستجو ثبت گردیده است. با ما همراه باشید.

معرفی کمپین های درختکاری در ایران

وظایف کمپین های درختکاری

خوشبختانه در سال های اخیر در ایران بزرگ نیز کمپین های درختکاری متعددی فعالیت خود را شروع کرده اند. حضور این کمپین ها باعث شده است که سطح آگاهی مردم نسبت به اهمیت درختکاری و میزان حمایت های آن ها، با شیب تندی افزایش یابد. کمپین های درختکاری در ایران چند گام مهم و اساسی را برای حفظ و احیای طبیعت بر می دارند:

  1. انجام فعالیت های فرهنگی به منظور افزایش سطح دانش مردم نسبت به طبیعت، دلایل نیاز به حفاظت از آن و...
  2. جمع آوری حمایت های مردمی برای درختکاری شامل کمک های مالی، آموزشی و فرهنگی، دریافت درخت
  3. حمایت از طبیعت از طریق جلوگیری از فعالیت هایی که باعث تخریب به محیط زیست می شود.
  4. و... 

در واقع وجود کمپین های درختکاری کمک می کند تا حمایت های مردم از طبیعت به صورت منسجم و یکپارچه باشد. در این صورت گروهی از مردم تحت مدیریت یک کمپین می توانند به فعالیت های محیط زیستی پرداخته و نقش آن ها در احیای طبیعت موثرتر واقع شود.

وظایف کمپین های درختکاری

آشنایی با برخی از کمپین های درختکاری در ایران

تعدد کمپین های درختکاری در ایران این امکان را برای شما دوستداران طبیعت فراهم کرده است که برحسب انگیزه های خود بتوانید یک کمپین ایده آل را انتخاب نموده و فعالیت های محیط زیستی خود را تحت کمپین خود پیش ببرید. در این مقاله ما شما را با برخی از مهمترین کمپین های درختکاری در ایران و فعالیت های آن ها آشنا خواهیم کرد:

آشنایی با برخی از کمپین های درختکاری در ایران

کمپین هر 10000 کیلومتر رانندگی یک درخت (مجری: وبسایت درختکاری http://derakhtkari.com )

هر خودرو برای طی مسافتی معادل 100 کیلومتر، به 10 لیتر بنزین نیاز دارد. با توجه به اینکه سوخت های فسیلی باعث افزایش دی اکسید کربن و سایر گازهای گلخانه ای شده و به تبع گرمایش زمین را به دنبال دارد، لازم است که فکری به حال این حجم از دی اکسید کربن حاصل از سوخت بنزین بکنیم در غیر این صورت در نسل های بعدی در گرمای زمین نابود خواهند شد. تحقیقات نشان داده است که هر 10 کیلوگرم از یک درخت می تواند این حجم از دی اکسید کربن ناشی از سوختن 100 لیتر بنزین را مصرف کرده و از گرم شدن زمین جلوگیری کند. لذا در این کمپین شما می توانید به ازای هر 10000 کیلومتر رانندگی، یک درخت کاشته و نقش مهمی در تصفیه هوا داشته باشید.

 

کمپین استقبال از بهار 98 با کاشت درخت (مجری: وبسایت درختکاری)

این کمپین که فعالیت خود را از روز درختکاری در اسفند 97 آغاز نموده است، درختکاری در مدارس، ارتفاعات تهران، روستا، کاشت 200 نهال مرکبات در قصر شیرین و... را انجام داده و هنوز هم نیازمند یاری سبز شما است تا بتوان محیطی را فراهم نمود که در چنین شرایط آلودگی هوا، فرزندان و سالخوردگان ما از مشکلات ریوی در امان باشند. درخت یکی از مهمترین ارکان کره زمین است که نبود آن باعث به خطر افتادن زندگی نسل بعد خواهد شد.

 

کمپین استقبال از بهار 97 با کاشت درخت (مجری: وبسایت درختکاری)

خداوند درخت را آفرید تا هم محیط زندگی انسان زیبا و دلنشین باشد و هم اینکه انسان بتواند در محیطی سالم زندگی کند. کمپین استقبال از بهار 97 در 25 اسفند ماه 96 شروع فعالیت خود را آغاز نموده و از مردم درخواست می کند با حمایت های مالی، فرهنگی، آموزشی و... کمک کنند تا محیطی امنی و زیبا داشته و به نجات کره زمین کمک کنیم.

 

کمپین استقبال از بهار 95 با کاشت درخت (مجری: وبسایت درختکاری)

این کمپین نیز در اسفند ماه 94 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و همچنان با حمایت مردم عزیز به فعالیت های زیست محیطی خود ادامه می دهد. کمپین استقبال از بهار 95 دو هدف مهم را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. اول این که طبیعت باید احیا گردد چرا که بخش عمده ای از آن به دلیل ناملایمتی های انسان در سال های گذشته از بین رفته و اکنون باید به حالت قبل باز گردد. هدف دوم این کمپین، نزدیک کردن طبیعت به زندگی انسان ها است به گونه ای که مردم درک کنند با هر گونه آسیب به درختان و محیط زیست، در واقع شرایط زندگی رابرای خود سخت تر خواهند کرد.

 

 

کدام وبسایت فروش بلیط هواپیما درختکاری میکند؟

سایت فروش بلیط سفرنتورک نیز با همکاری نزدیک با سایت درختکاری دات کام  قصد دارد تا  نقش کوچکی در حرکت های بزرگ و زیبای این وبسایت ایفا نماید و به احیای جنگل ها و محیط زیست ایران کمک کند. این دو مجموعه تا کنون چندین کمپین کاشت درخت در مناطق محروم ایران اجرا کرده اند و از مرداد ماه 1398  "کمپین یک میلیون درخت برای ایران" را کلید زده اند. این مقاله با نام کمپین های مختلف سفرنتورک:  "فروش بلیط هواپیما و کمپین درختکاری" "خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمپین درختکاری" ثبت شده است.

 

date_range چهارشنبه 02 مرداد 1398 remove_red_eye 1292 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0