{{ctrl.notification}}

مقایسه خرید بلیط هواپیما ایران ایر به شکل آنلاین در برابر آفلاین

مقایسه خرید بلیط هواپیما ایران ایر به شکل آنلاین در برابر آفلاین

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

خرید آنلاین بلیط هواپیما چه مزایایی دارد؟

خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین، یا سایر شرکت های هواپیمایی دیگر بدون شک ویژگی های مثبتی دارد که می تواند شما راغب کند که آن را به خرید آفلاین و حضوری ترجیح دهید. تصور کنید در منزل خود نشسته اید و مشغول تماشای تلویزیون یا صرف چایی هستید. می توانید در زمان بسیار کوتاهی صندلی های خالی و موقعیت آن ها در هواپیما را ببینید و با مشورت اعضای خانواده تان آن ها را خریداری کنید. در این بخش قصد داریم ویژگی های مثبت خرید بلیط هواپیما شرکت ایران ایر به صورت آنلاین را در مقایسه با خرید آفلاین و یا حضوری با شما به اشتراک بگذاریم.

مشاهده موقعیت تمام صندلی ها

مشاهده موقعیت تمام صندلی ها

شما در هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین می توانید به راحتی تمام صندلی های هواپیما و موقعیت آن ها را ببیند. معمولا بچه ها دوست دارند کنار پنجره هواپیما بنشینند، می توانید با توجه به تعداد  بلیط هایی که می خواهید بخرید، صندلی های خالی را انتخاب و هزینه آن ها را پرداخت کنید. 

صرفه جویی در زمان

از دیگر مزایای خرید بلیط هواپیما ایران ایر داخلی و یا خارجی  به صورت آنلاین در مقایسه به خرید حضوری یا آفلاین آن است که می توانید به اندازه زیادی در زمان صرفه جویی کنید. تصور کنید در روزهای شلوغ سال از منزل خارج شوید، ساعت ها در شلوغی ترافیک معطل شوید، در آژانس مسافرتی نیز مدتی معطل شوید تا نوبت به شما برسد تا بلاخره بتوانید از زمان و مقصد پروازها مطلع شده و بلیط مورد نظر خودتان را خریداری کنید. تمام این شرایط را با حالتی مقایسه کنید که در کنار همسر خود روی مبل نشسته و مشغول تماشای تلویزیون هستید. می توانید بدون هیچ زحمت و صرف وقت زیادی، لپ تاپ خود را روشن کرده، وارد سایت شرکت های هواپیمایی شوید.

به راحتی زمان و مقصد پروازها، تعداد و موقعیت صندلی های خالی و هزینه بلیط ها را مشاهده کنید. بعد از انتخاب مقاصد پروازی ایران ایر و زمان پرواز می توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی یا شرکت مسافربری دیگر اقدام کنید. زمانی که برای این خرید سپری می کنید از ابتدا تا انتهای خرید ممکن است تنها 15 دقیقه وقت شما را بگیرد، در حالیکه خرید حضوری ساعت ها شما را معطل خواهد کرد.

حق انتخاب بیشتری دارید

حق انتخاب بیشتری دارید

هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین، گزینه های بیشتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت. می توانید تمام پروازهای سیستمی و چارتی را با زمان پرواز ببینید و از بین آن ها مناسب ترین بلیط را برای خود انتخاب کنید. در حالیکه مراجعه به آژانس های مسافرتی ممکن است تنها تعداد محدودی از پروازها را به شما معرفی کرده و گزینه های انتخابیتان محدود شود. اگر قصد پیگیری رزرو بلیط هواپیمایی ایران ایر را دارید با ما همراه باشید.

خرید بلیط در هر زمان از شبانه روز

شما برای خرید بلیط ایران ایر به صورت آنلاین هیچ محدودیت زمانی نخواهید داشت. ممکن است شما تا ساعات پایانی روز درگیر پروژه های کاری خود باشید و زمان کافی برای مراجعه به آژانس های مسافرتی نداشته باشید. در روزهای پایان سال بدون شک افراد بسیاری تا ساعات پایانی روز سرکار هستند و در مقابل بلیط های سفرهای نوروزی در زمان کوتاهی به فروش می رسد. در چنین شرایطی خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایر به صورت آنلاین بهترین گزینه پیش روی شما است. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی ساعات بعد از نیمه شب نیز وارد سایت های فروش بلیط اینترنتی شده و نسبت به پیگیری رزرو بلیط هواپیما ایران ایر  یا شرکت های هواپیمایی دیگر اقدام کنید.


استرداد بلیط

از دیگر ویژگی های مثبت خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین آن است که استرداد بلیط و بازگشت هزینه باقی مانده پول به حساب شما سریع تر و ساده تر است. بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی یا شرکت های مسافربری دیگر ممکن است برنامه سفرتان تغییر کند و مجبور باشید بلیط خود را کنسل کنید. به راحتی می توانید وارد سایت سفرنتورک جهت استرداد پس از خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی شده و در بخش استرداد بلیط، بلیط خود را کنسل کنید.

علاوه بر ساده تر بودن کنسل کردن بلیط، پول باقی مانده بعد از جریمه نیز در زمان کوتاهتری به حساب شما بازگردانده می شود. ممکن است بازگشت پول به حساب از طریق آژانس های مسافرتی کمی زمان بیشتری طول بکشد. البته هنگام خرید بلیط هواپیما ایران ایر به صورت آنلاین حتما توجه کنید که سایت بخش استرداد بلیط داشته باشد تا شما در صورت تغییر برنامه هایتان بتوانید بلیط خریداری شده را کنسل کنید

البته این مسئله در مورد خرید بلیط هواپیما ایران ایر چارتر صدق نمی کند و معمولا اینگونه بلیط ها قابل استرداد نیستند.

خرید بلیط در هر مکان

شما می توانید میان شلوغی ها و درگیری های روزمره خود، موقعی که در تاکسی نشسته اید، نسبت به خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی یا به صورت آنلاین اقدام کنید. در واقع برای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین هیچ محدودیت مکانی ندارید و می توانید در هر نقطه از جهان که باشید وارد سایت شده و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید.

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما است. علاوه بر آنکه شما هزینه ای برای رفتن به آژانس های مسافرتی پرداخت نمی کنید، می توانید قیمت بلیط در آژانس های مختلف را با هم مقایسه کرده و مناسب ترین بلیط با قیمتی ارزانتر تهیه کنید. پس همگام رزرو صندلی ایران ایر این امکان را هم در ذهن خود نگه دارید.

پشتیبانی 24 ساعته

برای اطمینان خاطر بیشتر شما بدانید که در سفرنتورک ، خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی و دیگر شرکت های هواپیمایی به صورت 24 ساعته پشتیبانی  می شود. می توانید قبل از خرید بلیط با کارشناسان سامانه وارد گفت و گو شده و تمام سوالات خود را از آن ها بپرسید. همچنین در صورتی که خرید شما در هر مرحله با مشکل مواجه شد، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با سامانه پشتیبانی تماس گرفته و مشکل به وجود آمده را رفع کنید. نگران نباشید تا قبل از سوار شدن بر ناوگان ایران ایر و حتی بعد از آن ، این سامانه همراه شما خواهد بود.

به روز رسانی لحظه ای

شما در هر لحظه که تصمیم به خرید بلیط هواپیما ایران ایر اینترنتی یا هر شرکت هواپیمایی دیگر به صورت آنلاین بگیرید، می توانید در جریان آخرین اطلاعات پروازها قرار بگیرید. در واقع اطلاعات پرواز در سامانه خرید اینترنتی به صورت لحظه ای به روز رسانی شده و می توانید با اطمینان کامل بلیط خود را تهیه کنید. همچنین بد نیست بدانید که سایت سفرنتورک همواره به کمک تیم پشتیبانی 24 ساعته خود ، پاسخگوی سوالات و پرسش های شما میباشد. پس فراموش نکنید که پس از خرید و استعلام بلیط هواپیما ایران ایر میتوانید با سفرنتورک تماس حاصل فرمائید.

ثبت نظر
chat 0