{{ctrl.notification}}

هنرمندان و افراد مشهور که از محیط زیست حمایت می کنند

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیما با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

مسئله حفاظت از محیط زیست امروزه به یک دغدغه ی جهانی تبدیل شده است . دوری از بحران زیست محیطی نیازمند تلاش توده های عظیم مردمی می باشد. یقینا هنرمندان به عنوان اشخاصی که دارای نفوذ بسیاری در جامعه ی خود هستند و نظراتشان عموما مورد توجه مردم قرار می گیرد در جمع آوری این توده ها نقشی اساسی دارند. در ادامه به برخی از این هنرمندان اشاره خواهیم کرد. این مقاله با عناوین فروش بلیط هواپیما و کمک به طبیعت و خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمک به طبیعت برای موتورهای جستجو علامت گذاری شده است.

هنرمندان حامی طبیعت : لئوناردو دی کاپریو

امکان ندارد در سایت یا مجله ای نام هنرمندان حامی محیط زیست را جست و جو کنید و با نام دی کاپریو مواجه نشوید. این سوپر استار بسیار محبوب جهانی  به دلیل همکاری در نویسندگی ، تولید و روایت فیلم گرمایش جهانی "ساعت یازدهم" شناخته شده است و در زمینه های بشردوستانه ای از جمله حفظ جنگل ها ، اقیانوس های سالم ، دسترسی به آب تمیز و انرژی تجدید پذیر فعالیت می کند. پس از سال 2016 و دریافت نخستین اسکار فعالیت محیط زیستی خود را شدت بخشید. دی کاپریو با سفر به نقاط مختلف جهان کم لطفی های انسان نسبت به طبیعت را مورد انتقادهای تند خود قرار می دهد. علاوه بر فعالیت در فضای مجازی او با شرکت در همایش ها و کنفرانس های بین المللی سخنرانی های بسیاری برای حمایت از محیط زیست انجام داده است و در جمع آوری کمک های نقدی به بنیادهای خیریه یاری می رساند.

بنیاد دیکاپریو در سال 1998 یعنی درست پس از موفقیت فیلم تایتانیک تاسیس شد. بیشتر تمرکز این بنیاد بر موضوع گرم شدن کره زمین و حفظ تنوع زیستی می باشد. این بنیاد توانسته است دو مستند ارزشمند درباره محیط زیست با نام های سیاره آب و گرمایش جهانی را بسازد و منتشر کند.

هنرمندان حامی طبیعت : لئوناردو دی کاپریو

هنرمندان حامی طبیعت :  ادوارد نورتون

ادوارد نورتون فعالیت محیط زیستی خود را به طور گسترده با برنامه همسایگان خورشیدی شروع کرده است. در این برنامه توسط تعدادی از ثروتمندان برای خانواده هایی با سطح درآمد پایین خانه هایی خورشیدی با پنل های خورشیدی خریداری شده است. او همچنین عضو هیئت مدیره Friends of the High Line می باشد، گروهی که برای نجات و بازسازی فضای سبز در شهر نیویورک تلاش می کنند.

هنرمندان حامی طبیعت :  داریل هانا

از جمله هنرمندان حمایت کننده از طبیعت میتوان به داریل هانا اشاره کرد. شاید برای پی بردن به جدیت او در حمایت از طبیعت همین موضوع کافی باشد که بگوییم تا به حال سه بار به طور موقت و کوتاه مدت در این راه بازداشت شده است: برای اولین بار برای اعتراض به قطع درختی 23 روزه در سال 2006؛ پس از آن دوباره در سال 2009 برای اعتراض به حفاری معادن در غرب ویرجینیا؛ و در نهایت، برای پیوستن به تظاهرات علیه خط لوله نفت کیستون در مقابل کاخ سفید است. هانا یک وبلاگ ویدئویی هفتگی در مورد شیوه زندگی سبز به نام DH Love Life می نویسد و یک کسب و کار آنلاین با فروش محصولات سازگار با محیط زیست را اجرا می کند و حتی برخی از مواد غذایی مورد نیازش را خودش به روش اورگانیک پرورش می دهد.

هنرمندان حامی طبیعت :  داریل هانا

هنرمندان حامی طبیعت :  رابرت رد فورد

از جمله هنرمندان پیشگام در حمایت از طبیعت می باشد. و در مجله TIME  به عنوان قهرمان محیط زیست معرفی شده است. او همچنین برنامه تلویزیونی THE GREENرا در جهت حفاظت از محیط زیست ساخت و در آن به موضوعاتی همچون انرژی خورشیدی و حفظ بیابان اشاره کرد.

هنرمندان حامی طبیعت :  برد پیت

نام برد پیت علاوه بر فعالیت های بشر دوستانه در جهت مبارزه با فقر و گرسنگی، میتوان درحمایت از طبیعت نیز یافت. وی از طریق بنیاد معروف جولی پیت مبلغ 5 میلیون دلار را به پیشرفت پروژه جاگزین کردن روغن موتور با مواد زیست تخریب پذیر اختصاص داد تا بدین روش بتواند باعث کاهش ورود این ماده خطرناک به طبیعت گردد و همچنین به همراه چندی دیگر از ستارگان هالیوود تحت نظارت شورای ساختمان سبز ایالات متحده اقدام به ساخت شهرکی متناسب با طبیعت و بدون آلاینده ی محیطکرده است.

شایان ذکراست که این مقاله با نام های  فروش بلیط هواپیما و کمک به طبیعت و خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمک به طبیعت  برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

هنرمندان حامی طبیعت :  برد پیت

هنرمندان حامی طبیعت :  مت دیمون

مت دیمون فوق ستاره ی هالیوودی از جمله هنرمندانی است که از طبیعت حمایت عملی می کنند. او بنیانگذار WATER.ORG است که بنیادی غیر انتفاعی با هدف توسعه آب شیرین در دسترس انسان می باشد. از جمله تولیدات این بنیاد مستند PBS میباشد که وضعیت محیط زیستی کنونی و آینده کره زمین را مورد بررسی قرار می دهد. از دیگر محصولات این بنیاد مستند (واقعیت های افراطی) می باشد که ضمن اشاره به پیامد های ملی و سیاسی موضوعات زیست محیطی، به خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی میپردازد. مت دیمون از جمله هنرمندانی است که به دلیل عملی بودن فعالیت هایش در حفاظت از محیط زیست در جذب آگاهی بخشی و جذب مخاطب برای حمایت از طبیعت بسیار موفق می باشد.

هنرمندان حامی طبیعت :  مت دیمون

کلام پایانی: در این متن سعی کردیم تا اطلاعاتی در رابطه با هنرمندانی که از طبیعت حمایت میکنند به شما بدهیم. کسانی که با شهرت ، ثروت و سخنانشان سعی می کنند تا با آگاه سازی مردم و ایستادگی در مقابل آن دسته از افرادی که سودشان در تخریب طبیعت است از محیط زیست حمایت کنند. شاید مردم عادی جامعه پول و امکانات کافی برای حمایت از طیعت در حد سلبریتی ها را نداشته باشند اما قطعا نقششان در حمایت از طبیعت انکار ناپذیر است.

date_range سه شنبه 08 مرداد 1398 remove_red_eye 810 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0