{{ctrl.notification}}

پنج نکته برای داشتن یک مسافرت هوایی ارزان تر به مشهد

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

اگر قصد سفر به مشهد مقدس را دارید بهتر است به دنبال خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان و یک سفر کم هزینه باشید. بدون شک مقدار پولی که در سفر خرج می کنیم یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته و دائما در حال حساب کردن مخارج مختلف برای مسکن، غذا، خرید و غیره هستیم. در این بخش علاوه برخرید ارزانتر  بلیط هواپیما تهران مشهد راه های دیگری به شما نشان می دهیم تا بتوانید سفری کم هزینه تر اما با کیفیت داشته باشید.

پنج نکته برای داشتن یک مسافرت هوایی ارزان تر به مشهد

نکاتی برای داشتن سفری ارزانتر

با تور به سفر بروید

آژانس های مسافرتی با هتل ها ، اماکن گردشگری و شرکت های هواپیمایی قرار دادهایی می بندند که در ازای مراجعه دائمی مسافر، از تخفیف های مناسبی نیز بهره مند می شوند. بنابراین در سفر با تور شما هزینه کم تری برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان ، محل اقامت و یا خوراک خود پرداخت می کنید. آژانس های مسافرتی بسیاری در حال حاضر اقدام به برگزاری تورهای مختلف یک روزه یا چند روزه به مقاصد مختلف می کنند. می توانید شرایط این تورها و هزینه های آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده، کیفیت سفرهای آن ها را پرس و جو کرده و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان و سفر با تور کنید.

بلیط های لحظه آخری بگیرید

از دیگر نکاتی که برای داشتن سفر ارزان می توانید به آن توجه کنید، خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان لحظه آخری است. معمولا شرکت های هواپیمایی چارتر کننده پروازهای مختلف تمایل دارند که در ساعات پایانی باقی مانده به پرواز صندلی های باقی مانده خود را با هزینه کم تر به فروش رسانده تا با حداقل تعداد صندلی خالی پرواز کنند. می توانید در جریان بلیط های لحظه آخری شرکت های هواپیمایی مختلف قرار گرفته و به راحتی اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان کنید.

بلیط های لحظه آخری بگیرید

به محل اقامت خود توجه کنید

  • یکی از مهم ترین مواردی که بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان، برای داشتن سفری کم هزینه باید به آن توجه کنید محل اقامت شما و هزینه ای است که برای آن پرداخت می کنید. برای داشتن سفر ارزان بهتر است هتل های لوکس و لاکچری را فراموش کنید. در صورتی که یکی از اقوام یا دوستانتان در مشهد یا شهرهای آن منزل دارند می توانید شب ها در منزل آن ها بوده و در طول روز برای تفریح و گشت و گذار بیرون بروید. گزینه بعدی برای داشتن اقامت ارزان استفاده از زائرسراهایی است که در مشهد وجود دارند.
  • این زائرسراها معمولا یا هزینه بسیار کمی از شما دریافت کرده و یا کاملا رایگان هستند. البته تعداد شب هایی که می توانید در این مکان اقامت داشته باشید محدود بوده و نمی توانید تمام شب های سفر خود را آن جا بمانید. گزینه دیگری که بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان، باعث می شود که سفری کم هزینه داشته باشید استفاده از چادر است. در صورتی که از خوابیدن در هوای آزاد نگرانی ندارید و یا هوای شبانه چندان سرد نیست، با اقامت در چادر می توانید هم تجربه ای متفاوت و جدید داشته باشید و هم در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.
  • همچنین در صورتی که با دوستان و آشنایانتان سفر می کنید می توانید به طور مشترک سوئیت هایی اجاره کنید که اجاره شبانه آن بین تمام خانواده ها تقسیم شود. به این روش می توانید تا حد زیادی در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید.

خرید های غیر ضروری انجام ندهید

معمولا بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان و کلا در هر سفری همه افراد به خصوص خانم ها به دنبال خرید کردن برای خود و دوستان هستند. بدون شک نمی توان به شهر خاصی سفر کرد و از خوراکی های خوشمزه و یا سوغات دستی آن خرید نکنید، اما سعی کنید تا حد ممکن از خرید های غیر ضروری که می توانید در شهر خودتان نیز آن ها را انجام دهید، خودداری کنید. معمولا در سفر و شهرهای جدید شما شناختی راجع به مراکز خرید با قیمت مناسب ندارید و در بیشتر زمان ها شما خریدهای با قیمت بیشتر از میزان واقعی انجام می دهید. البته در صورتی که با تخفیفات ویژه روبه رو شدید از کنار آن ها به راحتی عبور نکنید!

غذاهای محلی را امتحان کنید

بعد از هزینه ای که برای محل اقامت خود در سفر پرداخت می کنید، غذا و خوراکی یکی از مهم ترین مواردی است که باعث صرف هزینه می شود. این باور اشتباه را که در سفر و بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان، حتما باید در رستوران های لاکچری غذا بخورید را فراموش کنید. می توانید در رستوران های کوچک یا غذاهای خانگی، غذاهای محلی شهر مقصد را امتحان کنید. این مساله هم تا حد زیادی باعث صرفه جویی در هزینه های سفرتان می شود هم باعث می شود طعم های متفاوتی را تجربه کنید. همچنین در صورت اقامت در سوئیت می توانید خوراکی های خام و مواد مختلف را تهیه کرده و خودتان آن را آماده کنید. البته این مساله به این معنا نیست که غذای خود را در رستوران های بی کیفیت اما قیمت پایین بخورید. اما می توانید در رستوران هایی با کیفیت اما با قیمت مناسب وعده های غذایی خود را میل کنید.


از حمل و نقل درون شهری ارزان استفاده کنید

بیش تر افراد بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد ارزان اطلاعی از مسیرهای درون شهری و البته قیمت های آن ندارند و مجبور می شوند برای تمام جابجایی های خود از ماشین های دربست استفاده کنند. می توانید برای کاهش هزینه های جابجایی درون شهری خود از برنامه های آنلاین جابجایی استفاده کنید. شما در سفر خود در طول روز بارها ممکن است مجبور شوید در بخش های مختلف شهر جابجا شوید بنابراین هزینه های جابجایی درون شهری سهم زیادی از هزینه های سفر شما را دارد. بنابراین سعی کنید برای داشتن سفری ارزان و مقرون به صرفه به آن توجه کنید

date_range یکشنبه 25 فروردین 1398 remove_red_eye 298 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0