{{ctrl.notification}}

چرا مسافران حرفه ای بلیط هواپیما ایران ایر می خرند؟

چرا مسافران حرفه ای بلیط هواپیما ایران ایر می خرند؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما ایران ایر با پید اختصاصی می باشد. برای بلیط هواپیما ایران ایر با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  چنانچه میخواهید صرفا پرواز های ایران ایر را ملاحظه نمائید میتوانید از فیلترهای پیش بینی شده در صفحه استفاده کنید. 

 

چین یکی از زیباترین کشورهای آسیایی است که با خرید بلیط هواپیما ایران ایر به مقصد کشورهای خارجی می توانید به آن سفر کنید. این کشور زیبا، دارای جاذبه های توریستی و گردشگری بسیار است که می توانید در سفر به این کشور اعجاب انگیز از دیدن آن ها لذت ببرید. یکی از زیباترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری چین که بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد این کشور زیبا می توانید از آن بازدید کنید، دروازه بهشت آن است. در این بخش قصد داریم با این جاذبه توریستی شما را بیشتر آشنا کنیم تا بدانید در سفر به این منطقه زیبا چه تفریحاتی پیش رویتان است.

آشنایی با دروازه بهشت چین

 بعد از خرید بلیط هواپیما  به مقصد چین می توانید از کوه تیانمن و دروازه بهشت آن دیدن کنید. کوه تیانمن (Tianmen)  یکی از زیباترین و مهیج ترین کوه های چین و جهان است. در این کوه زیبا می توانید بر یکی از طولانی ترین تله کابین های جهان سوار شده و حرکت در مسیرهای باریک و صاف که صخره ها را به صورت عمودی به هم متصل کرده اند اند کوهنوردی و صخره نوردی کنید.

یکی از مهیج ترین کارهایی که در این منطقه برای ترشح آدرنالین خالص می توانید انجام دهید، راه رفتن بر روی مسیرهای شیشه ای و بالا رفتن از تعداد 999 پله است تا به دروازه ی بهشت برسید. این منطقه زیبا و کوهستانی در استان هونان چین واقع شده و  مکانی بکر وزیبا است که در سفر به آن بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین می توانید از آن دیدن کنید. جالب است بدانید که چشم انداز زیبای این کوه الهام بخش ساخت و تهیه فیلم آواتار بوده است.

آشنایی با دروازه بهشت چین

تجربه های هیجان انگیز در دروازه بهشت چین

قدم گذاشتن روی مسیر شیشه ای

بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین و بازدید از این منطقه زیبا می توانید تجربیات هیجان انگیز و متفاوتی را تجربه کنید. یکی از مهیج ترین بخش های سفر به دروازه ی بهشت و کوه تیانمن پیاده روی روی یک مسیر شیشه ای و طولانی است. این مسیر شیشه ای بخشی از مسیر معلقی است که در این منطقه توریستی طراحی شده است. جنس این مسیر از شیشه ی ضخیم بوده و شما حین حرکت بر روی آن می توانید دره ی زیر پای خود را به راحتی ببینید.

فکر می کنید قدرت حرکت بر روی این مسیر شیشه ای را دارید ؟ شاید در الان که در خانه نشسته اید و مشغول خواندن این متن هستید امتحان این مساله چندان برایتان سخت نباشد، اما مطمئن باشید با قرار گرفتن روی این مسیر شیشه ای در یم ارتفاع بلند و میان صخره ها و کوه ها به شدت هیجان زده می شوید.جالب است بدانید، این بخش کوچک از مسیر حتی در خلوت ترین روزهای سال نیز همیشه پر از جمعیت است و همه ی گردشگران دوست دارند جرات خود را برای عبور از این مسیر شیشه ای ترسناک بسنجند. شما نیز بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین و سفر به دروازه بهشت، حتما این تفریح مهیج را امتحان کنید.

قدم گذاشتن روی مسیر شیشه ای

پیاده روی در مسیر صخره ای و باریک

بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین و بازدید از این منطقه زیبا می توانید برای تجربه­ی یک اتفاق هیجان انگیز دیگر بر روی مسیرهای باریکی که به کوه های تیانمن وصل شده اند پیاده روی کنید. این مسیر در ابتدا از چوب ساخته شده بود اما اکنون جنس آن از بتن بوده و هیچ اتصالی به زمین ندارد! قبل از انتخاب این مسیر برای پیاده روی ، باید بدانید یک راه طولانی در ارتفاع 1400 متری بالاتر از سطح زمین در انتظار شما است.

می توانید حین پیاده روی دره ها و صخره های اطراف را ببینید و از تماشای زیباترین مناظری که ممکن است در زندگی ببینید لذت ببرید. یک مساله جالب در طول مسیر روبان های قرمز رنگی که افراد به درخت هایی که سر راهشان قرار دارند می بندند. هر روبان قرمز نشانه یک آرزو است و هر شخصی آرزوی خود را بر روی روبان نوشته و آن را از درخت آویزان می کنند. به نظر افراد محلی بسیار بسیاری از آرزوهای نوشته شده در این مسیر محقق خواهد شد. شما نیز حتما بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین و بازدید از این منطقه زیبا این عمل زیبا را انجام دهید.

دروازه بهشت چین

دروازه بهشت چین

دروازه ی بهشت چین در واقع برشی طبیعی و بیضی شکل در داخل کوه تیانمن است. شاید بعد از دیدن این برش باور نکنید که انسان ها هیچ گونه اثری روی به وجود آمدن این شکاف نداشته و این شکاف به شکل کاملا طبیعی ایجاد شده است. شما برای عبور از این دروازه باید از 999 پله بالا بروید تا به این شکاف موسوم به دروازه ی بهشت برسید. شاید خستگی راه و سفر بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین شما را از بالا رفتن از این تعداد پله منصرف کند. اما بهتر است بدانید در بخش هایی می توانید از آسانسور یا اتوبوس استفاده کنید.

تله کابین

تله کابین کوه تیانمن به گفته برخی از مجلات توریستی جهان طولانی ترین تله کابین در جهان است که بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر خارجی به مقصد چین می توانید آن را امتحان کنید. این تله کابین 7 کیلومتر مسافت را طی کرده و حدود 30 دقیقه طول می­کشد از شهر Zhangjiajie به نقطه بالای کوه برسید. در این 30 دقیقه می توانید یکی از اعجاب انگیز ترین صحنه های زندگی خود را ببینید. شروع حرکت تله کابین از حاشیه ی شهر آغاز شده و سپس به زمین های کشاورزی می رسد. در نیمه راه تله کابین اوج بیشتری گرفته و کوه تیانمن با اقتدار در برابر دیدگان شما ظاهر می شود. شما در این تله کابین می توانید دروازه ی بهشت را به طور کامل و از فاصله و زاویه ای بسیار زیبا ببینید.

خرید بلیط ایران ایر

یران ایر Iran Air
پرواز به iranair-logo
هواپیمایی ملی ایران در اسفندماه سال ۱۳۴۰ با ادغام دو شرکت قدیمی هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز تاسیس شد و از فروردین ماه سال ۴۱ شروع به کار کرد. این هواپیمایی که بیش از نیم قرن با پرچم ایران فعالیت کرده در این مدت فراز و نشیبهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. ایران ایر اکنون قدیمی ترین هواپیمایی در ایران و یکی از بهترین ایرلاین های ایران است که هم ناوگان بزرگ و قدرتمندی دارد و هم با خرید هواپیماهای جدید ایرباس در سال های اخیر به تجهیز و نوسازی ناوگان خود پرداخته است. ایران ایر در حال حاضر پروازهای بسیاری به اروپا و دیگر مقاصد دور و نزدیک، به طور روزانه در برنامه خود دارد. قیمت ارزان بلیط هواپیما ایران ایر یکی از دلایل استقبال ایرانی ها و مردم دیگر کشورها پروازهای هما است. بیشترین پروازهای داخلی ایران ایر از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز و اهواز انجام میشود.
در مورد تاریخچه ایران ایر بیشتر بخوانید.

درباره ایران ایر
شرکت هواپیمایی ایران ایر ۵۱ سال پیش در اسفند ۱۳۴۰ با نام اصلی «هواپیمایی ملی ایران» با نام اختصاری «هما» و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن‌ ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد

اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال ۱۳۴۴ با استفاده از يك فروند بويينگ ۷۲۷ در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن ایرلاین ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند

استعلام بلیط هواپیما ایران ایر

عصر طلایی

با شروع دهه 70 میلادی و اضافه شدن تعدادی هواپیمای بوئینگ 737-100 به ناوگان هوایی این شرکت، هما وارد دوران طلایی خود شد چرا که روز به روز بیشتر به هواپیماهای گران قیمت این ناوگان ( تعدادی بوئینگ 727-200 در سال 1974 و تعدادی بوئینگ 747-100، 200 و اس پی در سال 1975)، اضافه می شد و موفقیت ها و دستاوردهای بیشتری پیش رو بود.
اواسط دهه 70 میلادی، هما روزانه پرواز های بی وقفه بی شماری را به قاره اروپا انجام می داد؛ در این دوران تنها هفته ای 30 پرواز در مسیر تهران – لندن صورت می گرفت.
پس از تحویل هواپیماهای بوئینگ 747 اس پی به ناوگان هوایی ایران، خط هوایی تهران – نیویورک نیز راه اندازی شد تا هما اولین ایرلاین دنیا باشد که در طولانی ترین مسیر هوایی جهان بدون توقف پرواز کند.
همچنین هما نخستین بهره بردار هواپیماهای ایرباس در خاورمیانه نیز است؛ این شرکت در سال 1978 شش فروند ایرباس A-300 را تنها برای استفاده از مسیرهای محلی از ایرباس خریداری کرد!
طبق آماری که موجود است هما در پایان سال 78 به بیش از 31 مقصد داخلی و بین المللی پرواز روزانه داشت و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی خطوط جدیدی به مقاصد لس آنجلس و سیدنی بود.
جالب است بدانید هما همواره در تلاش بود تا موقعیت استراتژیک ایران را به عنوان نقطه ی اتصال شرق و غرب جهان حفظ کند و کشور را تنها مرکز موفق حمل بار و مسافر در دنیا کند؛ از این رو تلاش های بی شاعبه ای را در این راستا صورت داد تا جایی که توانست در سال 1976 میلادی پس از شرکت استرالیایی کوانتاس ، عنوان ایمن ترین شرکت هوایی جهان را از آن خود کند چرا که تا پیش از انقلاب هما تنها یک حادثه سقوط در کارنامه خود داشت.

در سالهای پایانی این دهه، ایران ایر علاوه بر ایمن ترین، پیشرفته ترین، پر درآمدترین و موفق ترین ایرلاین دنیا نیز محسوب می شد و قراردادهایی نیز برای خرید هواپیماهای مافوق صوت کنکورد با کنسرسیوم انگلیسی- فرانسوی به امضا رسانده بود که پس ازانقلاب در ایران و تغییرات در سیاست های خارجی کشور، هرگز به ناوگان هوایی هما تحویل داده نشد و روندهای رو به رشد آن در مقطعی کند شد.

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ، شرکت هواپیمایی ایران ایر 51 سال پیش در اسفند 1340 با نام اصلی «هواپیمایی ملی ایران» با نام اختصاری «هما» و با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانیَن ایرویز و پرشیَن ایرویز تشکیل شد. این شرکت با هدف ایجاد یک خط هوایی ملی و خدمترسانی به ایرانیان فعالیت پروازی خود را به طور رسمی از فروردین 1340 آغاز کرد. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان تهیه کنید. خرید بلیط هواپیما و  بلیط  چارتر را از تیک بان بخواهید. در همان سال طراحی نشان تجاری هما در روزنامههای کیهان و اطلاعات به مسابقه گذاشته شد و طرح برنده تبدیل به نشان تجاری هما شد که یکی از زیباترین نشانهای تجاری به شمار میرود. این طرح برگرفته از سازههای سنگیِ پرندهی اساطیری هما در تخت جمشید است و سه ویژگی منحصربهفرد دارد: سر عقاب، گوش گاو و یال اسب. رزرو بلیط ایران ایر پر درخواست ترین در میان خطوط هوایی ایان بود.

 رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : اولین پرواز

اولين پرواز ایران ایر با هواپیمای جت در سال 1344 با استفاده از يك فروند بويينگ 727 در مسير تهران ـ بيروت انجام شد. پس از آن شركت ایران ایر تصمیم گرفت تمام ناوگان خودرا به هواپيماهاي جت تبدیل کند. در ميانهی دههی هفتاد ميلادي، این شرکت هواپیمایی از موفقترین مجموعههای حملونقل هوایی در جهان بود و روزانه پروازهای بدون توقف زیادی به قارهی اروپا داشت به طوری که در اين دوره تنها در مسير تهران ـ لندن بيش از 30 پرواز هفتگي انجام ميداد. همواره رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یا فروش بلیط هواپیما ایران ایر انتخاب اول مسافران بود.

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : انقلاب اسلامی

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت با نام اصلی «هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران» و نام اختصاری «هما» به فعالیتهای خود ادامه داد. ایران ایر از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل تحریمهای بینالمللی، با خروج نیروهای خارجی متخصص و لغو بعضی پروازهای بینالمللی مواجه شد اما در سال‏هاي جنگ تحميلي بهرغم همهی فشارها و تهديدها، با کمک نيروهاي توانمند و متعهدِ قدیمی خود و بهکارگیری نيروهاي بومي و آموزش نيروي جوان و تحصيلكرده توانست نيازهاي خود را برطرف کند و دانش تعميرات هواپيما را كه زماني تنها در اختيار متخصصان خارجي بود، بومي کند و به این وسیله رزرو بلیط هواپیما ایران ایر همچنان در صدر درخواست های مسافرت های هوایی قرار داشت. امروز خدمات فرودگاهي هما مطابق با استانداردهاي بينالمللي و ارزشها و معیارهای جهانی، به بيش از 20 شركت هواپيمايي خارجي خدمترسانی میکند. همچنین دفاتر فروش ایران ایر در 41 شعبهی بینالمللی در سراسر جهان و 23 شعبهی داخلی در سراسر ایران در زمینهی رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و فروش بلیط و پشتیبانی و خدمات بعد از فروش به مسافران ایرانی و بینالمللی فعالیت میکنند.

دفتر هواپیمایی ایران ایر

دفتر فروش تلفنیپشتیبانی فروش اینترنتیدفاتر فروش هما
   ارتباط با ما
1394/12/10 دوشنبه
دفاتر فروش تهران، کرج و قم

 
دفاتر فروش تهران، قم و کرج
دفتر فروش میدان فردوسی

آدرس:
ضلع شمال شرقی میدان فردوسی
تلفن : 
88325810 21 98+
دفتر فروش مهرآباد
آدرس:
ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد-سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
46628084 21 98+
دفتر فروش ترمینال فرودگاه حضرت امام (ره)
آدرس:
فرودگاه حضرت امام(ره) سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
55677673 21 98+/ 55677715 21 98+
دفتر فروش اسکای گیفت
آدرس:
میدان ونک خیابان خدامی جنب هتل هما

تماس باما
شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما"
ایمیل : moc.rianari@gnikoobe
تلفن پشتیبانی فروش اینترنتی : 46625949
نشانی : فرودگاه مهرآباد - ساختمان مرکزی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران - صندوق پستی : 775-13185


 
شرکت:   آدینه تراول  
Am Hauptbahnhof 10, 60329 Frankfurt, Germany    :آدرس   
+49 69 2560 0613    :دفتر فروش   
+49 69 2560 0614    :دفتر فروش   
+49 69 2560 0615    :دفتر فروش   
Sales@AdinehTravel.de     :ایمیل   
@AdinehTravelGBRD     :تلگرام   
ساعت کار:   دوشنبه تا جمعه - ۹ صبح تا ۵ بعد از ظه

پیگیری بلیط هواپیما ایران ایر

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر : رزرو از راه دور

امکان رزرو بلیط هواپیما ایران ایر یکی از خدمات پایه ای است که توسط مجموعه های گردشگری ارائه می شود و چنانچه این رزرو بصورت آنلاین انجام پذیرد تاثیر چشمگیری در رشد آن مجموعه، افزایش مخاطبان و راحتی مسافران خواهد داشت. از مزایای روش رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین، آن است که نیاز به مراجعه حضوری مسافران نیست؛ آنها از هرجا که باشند فقط با در اختیار داشتن یک رایانه از نوع لپ تاپ یا تبلت و یا حتی گوشی های تلفن همراه (موبایل) و اتصال به اینترنت و در اختیار داشتن مشخصات یک کارت اعتباری با رمز دوم آن می توانند رزرو بلیط هواپیما ایران ایر خود را انجام دهند. رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و بلیط ارزان هواپیما بصورت آنلاین صرفه جویی قابل توجهی در وقت مسافران می نماید و آنها را از امور طولانی و رفت و آمد تا یک مرکز تهیه بلیط بی نیاز می کند. امروزه سایتهای زیادی برای رزرو بلیط هواپیما ایران ایر ایجاد شده اند و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر بصورت آنلاین آنقدر آسان و لذت بخش است که حتی اگر بار اولتان باشد که آن را تجربه می کنید به راحتی از پس انجام آن برخواهید آمد.

 


رزرو بلیط هواپیما ایران ایر در یکن نگاه

 

رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و قیمت مناسب
رزرو آنلاین و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر
رزرو بلیط هواپیما ایران ایر و کیفیت بالا
سفر به نقاط مختلف کشور با رزرو بلیط هواپیما ایران ایر
 

شرکت هواپیمایی ایران ایر تور
شرکت هواپیمایی ایران ایر تور، در سال ۱۳۷۱ با انتخاب شهر مشهد به عنوان مرکز عملیات پروازی، شش فروند هواپیما اجاره نمود. پس از آن بخشی از پروازهای حج عمره، حج تمتع و پروازهای منطقه ای مانند دمشق، استکهلم، مسکو، عشق آباد و تاشکند توسط شرکت ایران ایر تور انجام گرفت . این ایرلاین در نیمه اول سال ۱۳۷۹ تعداد هواپیماهای استیجاری خود را به ۱۹ فروند رساند. از نیمه دوم این تعداد به ۱۴ فروند تقلیل یافت که با افزایش تعداد پروازها تغییر قابل ملاحظه ای در تعداد مسافر جا به جا شده به‌ وجود نیامد.

در سال ۱۳۸۹ براساس اصل ۴۴ قانون اساسی، شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با مبلغ ۵۴ میلیارد تومان به شرکت هصایار که به عنوان یکی از شرکت های تابعه وزارت دفاع ایران بود واگذار گردید. پس از مدتی مجددا در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۴ در مزایده دیگری با مبلغ ۳۴ میلیارد تومان واگذار شد . پس از آن ایران‌ ایر‌ تور به عنوان ایرلاین خصوصی محسوب گردید.

قیمت پروازهای خارجی ایران ایر

  شهر فرودگاه هواپیمایی روزپرواز اکونومی دوطرفه
14 روزه یا سه ماهه
؟ اکونومی دوطرفه
سه ماهه یا شش ماهه
؟ اکونومی دوطرفه
شش ماه یا یک ساله
؟   بیزینس  
دوطرفه اکونومی یک طرفه
استانبول (IST)
1
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 135 17,023,000 25,022,000 29,023,000 73,022,000 20,167,000
استکهلم (ARN)
2
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 63 32,407,000 40,406,000 48,407,000 115,407,000 39,987,000
آمستردام (AMS)
3
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 47 30,700,000 47,353,000 56,353,000 158,352,000 40,221,000
آنکارا (ESB)
4
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 37 20,779,000 24,779,000 28,779,000 52,779,000 20,047,000
باکو (BAK)
5
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 14 17,230,000 21,231,000 23,230,000 39,643,000 13,825,000
بانکوک (BKK)
6
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بحرین (BAH)
7
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بغداد (BGW)
8
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر NA - - - - -
بمبئی (BOM)
9
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 25 22,900,000 30,806,000 34,806,000 58,806,000 22,886,000
بیروت (BEY)
10
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 16 26,610,000 36,609,000 41,610,000 102,671,000 27,011,000
پاریس (CDG)
11
هواپیمایی ایران ایر
خرید آنلاین بلیت هواپیمایی ایران ایر 15 33,627,000 41,627,000 58,627,000 120,530,000 40,106,000

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر ، برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، دستیابی به بلیط هواپیما ایران ایر یا بلیط چارتر، یکی از گزینههای اقتصادی و راحت برای سفر به حساب میآید که با کاهش هزینه ها در سالهای اخیر رواج بیشتری نیز یافته است. سایت های خرید اینترنتی با قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مناسب در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به ارائه انواع پروازهای چارتری و سیستمی نموده است و این تضمین را به مشتریان خود میدهد که به سرعت و سهولت، بهترین قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را تهیه کنند.قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را به صورت آنلاین در تیک بان مشاهده نمایید و با بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر سفری آسان و راحت داشته باشید

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خرید غیر حضوری

نکته قابل توجه در سایت های ارائه دهنده خدمات پروازی، الکترونیکی بودن تمام مراحل فروش بلیط هواپیما است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن یک خط اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت مورد نظر، اقدام به ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید آن نمایید. با آنکه امکان استرداد سریع و آسان بلیط هواپیما معمولا یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است اما در روش آنلاین روال انجام آن به راحتی پیش بینی شده است. پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و خرید بلیط هواپیما ، اگر دچار مشکلی شدید یا برنامه سفرتان تغییر کرد، می توانید خرید بلیط هواپیما خود را کنسل نموده و در اینصورت بسته به نوع بلیط چارتر و سیستمی و شرایطی که بر هریک حاکم است تلاش میشود در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما ایران ایر با کمترین جریمه به حساب شما برگشت داده شود.

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر : خدمات سریع و آسان

اساس سایت های آنلاین خدمات پروازی، برپایه ارائه خدمات سریع، آسان، مطمئن و همچنین پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود است و در این راستا تلاش مینمایند تا قیمت بلیط هواپیما ایران ایر را با شرایط مطلوب در اختیار کاربران خود قرار دهد. مجموعه عوامل شرکت هواپیمایی ایران ایر آماده دریافت نظرات شما برای ارتقاء کیفیت خدمات فروش و ارزیابی قیمت بلیط هواپیما ایران ایر و رزرو بلیط هواپیما ایران ایر است و امیدوار است با جلب رضایت شما در نخستین گام یک سفر، لحظات بیادماندنی یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

شماره تلفن دفتر هواپیمایی ایران ایر در تهران

دفتر فروش میدان فردوسی

آدرس:
ضلع شمال شرقی میدان فردوسی
تلفن : 
88325810 21 98+
دفتر فروش مهرآباد
آدرس:
ترمینال 2 فرودگاه مهرآباد-سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
46628084 21 98+
دفتر فروش ترمینال فرودگاه حضرت امام (ره)
آدرس:
فرودگاه حضرت امام(ره) سالن پروازهای ورودی
تلفن : 
55677673 21 98+/ 55677715 21 98+

اطلاعات تماس
شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما"
ایمیل : moc.rianari@gnikoobe
تلفن مرکزی : 466222
تلفن پشتیبانی فروش اینترنتی :46625949
نشانی : فرودگاه مهرآباد - ساختمان مرکزی هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران
نشانی تلگرافی : هما - تهران صندوق پستی 775-13185

ما - ایران ایر (دفتر مركزی)
هما - ایران ایر (دفتر مركزی)
هما - ایران ایر (دفتر مركزی)

کد C195303

کد
C195303
زمينه فعاليت :
حمل و نقل هوایی : آژانس های هواپیمایی و خدمات مسافرتی
شاخه فعاليت :
آژانس‌هواپیمایی
اطلاعات تماس هما - ایران ایر (دفتر مركزی)
هما - ایران ایر (دفتر مركزی)
نشانى :
ایران، تهران، تهران ، خ. استادنجات الهی - بعد از فروشگاه سپه - دفتر فروش مركزی هما
نام مسئول :
مهندس كاظمی
تلفن :
۹۱۱۱
صندوق پستی :
۱۵۸۱۶
منطقه ۶

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام آفتاب:

«آفتاب» هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن آسوده‌تر معامله کنید.

تخفیف ایران ایر

خفیف های هما
تخفیف مسافرین کم توان حرکنی
مسافرین محترم کم توان حرکتی و ذهنی می توانند با ارائه اصل کارت شناسایی کامپیوتری سازمان بهزیستی مندرج به یک کد ده رقمی،از بلیت تخفیف دار در پروازهای داخلی و بین المللی استفاده نمایند
خانواده های معزز شهدا و همسران محترم جانبازان متوفی
می توانند با ارائه اصل کارت بنیاد از بلیت تخفیف دار در پروازهای داخلی و بین المللی هما برخوردار شوند .همراه جانباز (در صورت نیاز به همراه و با ارائه اصل نامه از بنیاد جهت معرفی جانباز و همراه ایشان
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
می توانند از تخفیف در مسیر بین تهران و حوزه انتخابیه خود بهره مند شوند
اعضاء محترم هیئت علمی و اساتید محترم دانشگاهها
ه به منظور شرکت در کنفرانس ها و سمینارهای برگزار شده در خارج از کشور فعالیت می نمایند، با ارائه اصل نامه از معاونت پژوهشی دانشگاه خود از بلیت تخفیف دار در پروازهای بین المللی "هما" برخوردار شوند. 
لازم به ذکر است درج عنوان و تاریخ همایش و کشور برگزارکننده آن، در نامه مذکور الزامی است
شهروندان ارشد محترم
مسافرین محترمی که سن آنها بالای 60 سال می باشد، می توانند با ارائه اصل گذرنامه ایرانی از بلیت تخفیف دار در پروازهای بین المللی هما برخوردار شوند
دانشجویان گرامی مشغول به تحصیل در خارج از کشور
می توانند (شما می توانید) با ارائه کارت دانشجویی به دفاتر "هما" در کشور محل تحصیل مراجعه نمایند و در هر سال میلادی یک بار از بلیت رفت و برگشت تخفیف دار در پروازهای بین المللی "هما" برخوردار شوند. لازم به ذکر است مسیر پروازی بلیت مذکور از کشور محل تحصیل آغاز شده و به همان کشور خاتمه خواهد یافت. همچنین دانشجویان گرامی این امکان را دارند که با پرداخت هزینه مابه التفاوت، جهت تغییر بلیت دانشجویی از کلاس عادی به "هما" کلاس یا تغییر مسیر برگشت ب.
آزادگان محترمی
که دارای درصد لازم جانبازی نیز می باشند، می توانند با ارائه اصل کارت جانبازی، از بلیت تخفیف دار در پروازهای داخلی و بین المللی "هما" برخوردار شوند.
بیماران اعزامی به خارج از کشور
می توانند با ارائه معرفی نامه از شورای عالی پزشکی از تخفیف در شبکه بین المللی "هما" استفاده نمایند.

خلاصه مطالب:

صدور معرفی نامه استفاده از تخفیف بلیط هواپیما


دانشجویان بورسیه (و همسر و فرزندان) و دانشجویانی كه دارای پرونده دانشجویی و مجوز استفاده از تسهیلات دانشجویی هستند می توانند جهت استفاده از تخفیف بلیط رفت و برگشت هواپیما (در مسیر ایران ایر) سالانه یكبار معرفی نامه دریافت نمایند.


- اعتبار معرفی نامه از تاریخ صدور حداكثر سه ماه می باشد و در صورت فقدان المثنی صادر نمی گردد.


مدارك لازم


1- تكمیل پرسشنامه درخواست صدور معرفی نامه بلیط هواپیما


2- اصل گواهی ثبت نام با قید رشته و مقطع تحصیلی با مهر و امضای دانشگاه


3- یك نسخه تصویر دو طرف كارت دانشجویی سال جاری


4- یك نسخه تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو (و همسر و فرزندان)


5- پاكت تمبردار سفارشی برگشت متضمن نشانی پستی

 

انجمن های مرتبط:

معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

 

رزرو بلیط هواپیما خارجی بدون پرداخت

خرید بلیط هواپیما: ارزان، آسان و تنها با چند کلیک در کسری از ثانیه

در گذشته فرآیند خرید بلیط با صرف هزینه و زمان زیادی از طریق آژانس های هواپیمایی میسر بود، اما شرکت الی گشت امکان دسترسی شما را به بیش از 900 پرواز در 70 کشور فراهم نموده است تا با توجه به قیمت و شرایط پروازی به سادگی هر چه تمام تر بلیط هواپیما ( بلیط چارتر و برنامه ای برای پروازهای خارجی و داخلی ) را به صورت آنلاین و ریالی خریداری نمایید. 
سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت قابلیت خرید بلیط + هتل به همراه خدمات دلخواه سفر را نیز برای شما فراهم آورده است تا بر اساس نیازتان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را به طور همزمان انجام دهید.

به طور کلی، برنامه پرواز یا سفر، یک بلیت خریداری شده نیست. بلکه درواقع، یک برنامه سفر با جزئیات است که برای سفر به کشور مورد نظر، استفاده می‌شود. در این برنامه زمان‌بندی‌شده، خط پرواز، نام پرواز، نام شما، شماره رزرو، تاریخ رفت‌وبرگشت و کد فرودگاه درج می‌شود. درهرحال ارائه دادن برنامه سفر به کنسول گری با رزرو بلیت، بهترین و ارزان‌ترین راه‌حل ممکن است. زیرا با خرید بلیت این ریسک وجود دارد که تمام پول شما به هدر برود.

رزرو پرواز یا رزرو بلیت در حقیقت یک مدرک است که نشان می‌دهد شما به کدام کشور، در چه تاریخ و با چه پرواز و شماره صندلی، سفر می‌کنید. معمولاً رزرو پرواز سه روز تا دو هفته (وابسته به زمان سفر و نوع ایرلاین) اعتبار دارد.

می‌توانید تأیید رزرو پرواز را مستقیماً از شرکت‌های هواپیمایی و یا موتورهای جستجوگر شرکت‌های پروازی، بررسی کنید.

همانگونه که در بالا گفته شد، معمولاً تمامی سفارت‌ها به فرد می‌گویند که پیش از تأیید ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنند. اما گاهی اوقات ممکن است سفارت یا کنسولگری از شما بخواهد که بلیت خریداری‌شده را ارائه دهید، زیرا باید اطمینان حاصل کند که پس از دوره سفر، به کشور خود باز می گردید. در این حالت، با خرید بلیط، e ticket یا همان بلیط الکترونیک با شماره بلیط دریافت می کنید که نشان دهنده خرید کامل بلیط مذکور است. پیشنهاد ما این است که قبل از دریافت ویزا، بلیت کامل را خریداری نکنید. زیرا در صورت رد شدن درخواست ویزا، هزینه بیشتری برای استرداد بلیط پرداخت می کنید.
نکته آخر اینکه، همان‌طور که گفتیم رزرو بلیت خارجی یک‌طرفه انتخاب خوبی نیست. زیرا بلیت رفت‌وبرگشت به سفارت ثابت می‌کند که شما پس از سفر خود، قصد بازگشت به کشور خود خواهید داشت و بیش از مدت تعیین‌شده اقامت نمی‌کنید. بلیط یک‌طرفه می‌تواند نشانه این باشد که شما قصد برگشتن ندارید.

رزرو بلیط هواپیما از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها میان‌بر خوب و کوتاهی برای کم کردن زمانِ مهیا کردن مقدمات سفر است. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر مکانی، از همان جایی که هستید، رزرو بلیط هواپیما را با کامپیوتر و تلفن همراه‌تان انجام بدهید. می‌خواهیم برای شما از خرید یا رزرو بلیط هواپیما به شیوه‌ی آنلاین بگوییم، این‌که چطور فرآیندی است و برای انجام آن به چه چیزهایی نیاز دارید. خوبیِ دادوستدهای مجازی این است که در وقت‌تان صرفه‌جویی می‌کنید. لازم نیست با متصدی‌های فروش بلیط سروکله بزنید یا تک‌تک شرکت‌های هواپیمایی را بگردید. کمی توی وب‌سایت می‌چرخید، روی چندتا واژه کلیک می‌کنید، بلیط مورد نظرتان را پیدا می‌کنید و... تمام!

برای رزرو بلیط هواپیما در وب‌سایت‌های داخلی مانند علی‌بابا، شما به یک کارت عابربانک و رمز دومِ آن و پول کافی توی حساب‌تان نیاز دارید و کمی حوصله. حوصله را برای این نمی‌گوییم که رزرو بلیط هواپیما از علی‌بابا فرآیند وقت‌گیری است، بلکه به این دلیل که بتوانید تمام شرایط و انتظارات‌تان را در جستجوی بلیط اعمال کنید و بهترین گزینه‌ی ممکن را پیدا کنید. فرض می‌کنیم شما بار اول‌تان است که می‌خواهید از طریق وب‌سایت‌های مربوط به این کار فرآیند خرید یا رزرو بلیط هواپیما را پشت سر بگذارید و هیچ‌گونه آشنایی با چگونگی این کار ندارید، برای آشنایی با چگونگی خرید یا رزرو بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین با ما همراه باشید.

ثبت نظر
chat 0