{{ctrl.notification}}

چشم اندازی بر جنگل های مهم و معروف دنیا

چشم اندازی بر جنگل های مهم و معروف دنیا

سفرنتورک ، سامانه مجاز فروش بلیط هواپیما و اتوبوس میباشد. برای خرید هواپیما با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی / خارجی) ، مبدا ، مقصد و تاریخ سفر ، جستجو نمائید و فهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.

مناطق جنگلی همواره یكی از نقاط  پرطرفدار به منظور مسافرت و انتخابی جذاب برای سپری کردن  تعطیلات در سراسر دنیا محسوب می‌شود. آرامش جنگل در کنار نزدیكی به طبیعت  از علت های این انتخاب می باشد. وجود جنگل های بکر و اعجاب انگیز در سراسر دنیا باعث شده که تورهای گردشگری سرمایه گذاری زیادی در زیرساخت های مربوط به توسعه گردشگری مناطق جنگی کنند. اساس و توسعه زیر ساخت ها باید بر مبای حفظ جنگل ها و عدم اسیب رسانی به بافت آنها باشد. این مقاله با نام های وبسایت بلیط هواپیما وکمک به کاشت درخت  ، و کمپین کمک به کاشت درخت با خرید بلیط برای موتورهای جست و جو علامت گذاری شده است.

جنگل آمازون از جنگل های مهم و معروف دنیا

این جنگل که از جنگل های مهم و معروف دنیا است، بزرگترین جنگل دنیا نیز می باشد. جنگل آمازون در کشورهای کلمبیا، برزیل و پرو قرار دارد. قسمت های زیادی از این جنگل هنوز در دسترس بشر قرار نگرفته است. نام این جنگل به معنی قبایل زن جنگجو می باشد.  جنگل امازون که دومین رود بزرگ دنیا یعنی رود آمازون از آن عبور می کند غنی ترین جنگل از نظر گونه های گیاهی و جانوری است و هموارهمورد توجه گردشگران و ماجراجویان می باشد.  این جنگل یکی از عجایب چندگانه جهان می باشد  این مهم باعث شده که جنگل آمازون  یکی از جنگل های مهم  و معروف دنیا باشد. 

جنگل آمازون از جنگل های مهم و معروف دنیا

 جنگل‌ انبوه ‌كانادا

جنگل سرسبز انبوه کانادا در کشور کانادا و در ایالت بریتیس کلمبیا واقع شده است این جنگل نیز از جنگل های مهم و معروف دنیا است.  عمده درخت های این جنگل اعجاب انگیز درختان زیبای سدر می باشند. این جنگل در مجاورت رشته کوه های راکی قرار دارد و دارای اب و هوایی سرد می باشد. تلفیق رخنمون های کوهستانی و جنگلی سبب ایجاد چشم اندازهایی بی نظیر در این جنگل شده و همواره مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار می گیرد و این جنگل را در زمره ی جنگل های مهم  و معروف دنیا قرار داده است.  این جنگل دارای چشمه ها و آبشارهای زیبایی است که زیبایی جنگل را دو چندان می کند و مورد توجه گردشگران نیز می باشد.

شایان ذکر است که این مقاله با نام های وبسایت بلیط هواپیما و کمک به کاشت درخت و خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمک به کاشت درخت برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

 جنگل‌ انبوه ‌كانادا

جنگل تونگا در آلاسکا 

این جنگل بزرگترین جنگل امریکا در منطقه سردسیری آلاسکا و از جنگل های مهم و معروف دنیا می باشد. وسعت این جنگل ها افزون بر 69 هزار کیلومتر مربع می باشد. این جنگل یکی از بزرگترین زیستگاه های جانوری با تنوع بالا می باشد که این مهم مرهون جمعیت کم منطقه آلاسکا و دور بودن این جنگل از تمدن های انسانی می باشد. این جنگل دارای قبایل مختلف بومی می باشد که هنوز تمدن بشری را به رسمیت نشناخته و به شیوه های نوین و باستانی زندگی می کنند. از این رو این جنگل مورد توجه گردشگران و علاقمندان به جوامع قبیله ای نیز می باشند و باعث شده جنگل تونگا در رده جنگل های مهم  و معروف دنیا قرار گیرد.

جنگل تونگا در آلاسکا

جنگل ‌خرس‌بزرگ

یکی از جنگل های مهم  و معروف دنیا می باشد که در کشور کانادا واقع شده است. این جنگل از معدود جنگل هایی است که هنوز بشر نتوانسته به آن دست درازی کند و به همین دلیل میزبان انواع گونه های حیوانات وحشی مانند  گرگ، خرس های خاکستری و خرس های نادر می باشند. جغرافیای ویژه این جنگل سبب شده که بین اقیانوس و کوهستان واقع شده و مناظر و چشم اندازهایی زیبا و شگفت انگیزی را رقم بزند همین مهم باعث شده که جنگل خرس بزرگ یکی از جنگل های مهم  و معروف دنیا باشد.  قسمت هایی از این جنگل به صورت جزایرکوچک و پراکنده در اقیانوس دیده می شود و منظره ای رویایی را رقم زده که همواره محبوب گردشگران می باشد. 

جنگل ‌خرس‌بزرگ

جنگل كنگو در آفریقا

جنگل کنگو یک جنگل گرمسیری در کنار خط استوا و از جنگل های مهم و معروف دنیا می باشد. این جنگل بعد از جنگل آمازون دومین جنگل بزرگ دنیا می باشد. بیش از 70 درصد این جنگل در کشور کنگو قرار دارد. این جنگل تغذیه و اشتغال میلیون ها نفر را تامین می کند. وجود درختان متراکم به همراه گونه های جانوری مانند گوریل و شامپانزه باعث شده که این جنگل همواره کانون توجه گردشگران و علاقمندان به طبیعت باشد و  از جنگل های مهم و معروف دنیا باشد. 

یادآور میشویم که این مقاله با نام های "خرید آنلاین بلیط هواپیما و کمک به کاشت درخت" و "کمک به کاشت درخت با خرید بلیط" برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

جنگل كنگو در آفریقا

جنگل‌ مونته ویدئو در اروگوئه

این جنگل از اعجاب انگیزترین جنگلهای دنیاست که در بیشتر روزهای سال کاملا مه آلود است و از  جنگل های مهم و معروف دنیا است  و غرق شدن در مه ویژگی بارز آن می باشد. این جنگل با تنوع گستره گیاهی حدود 10500 هکتار وسعت دارد و یک جنگل بارانی می باشد. وجود گونه های گیاهی نادر در کنار مناظر زیبا و مسحور کننده ی این جنگل باعث شده که این جنگل همواره مقصد گردشگران و ماجراجویان علاقمند به طبیعت باشد. جنگل مونته ویدئو از جنگل های مهم و معروف دنیا می باشد. 

جنگل‌ مونته ویدئو در اروگوئه

جنگل پیسگاه یا پیزگاه

پیسگاه پنجمین جنگل بزرگ دنیا در قاره امریکا از جنگل های مهم و معروف دنیا می باشد. این جنگل در ایالت کارولینای شمالی واقع شده که سه رود بزرگ در آن جاری می باشند و طبیعت و زیبایی های این جنگل را دو چندان می کنند. جنگل پیسگاه دارای ابشارهای متعدد و زیبایی باشد که منظره ها را مانند قاب نقاشی رویایی می کند و همین مهم باعث شده که جنگل پیسگاه  جنگل های مهم و معروف دنیا اقامتگاه های کلبه ای این جنگل از مزیت های این جنگل می باشد که باعث افزایش صنعت گردشگری در این منطقه بکر شده است.

جنگل پیسگاه یا پیزگاه

date_range شنبه 29 تیر 1398 remove_red_eye 734 بازدید favorite_border 0 chat 3
ثبت نظر
chat 3
کاوه :

از این لیستی که گذاشتین ، واقعا دوست دارم برم جنگل ‌خرس‌بزرگ رو ببینم . هم اسمش خیلی بانمکه و هم این که در متن نوشتید به خاطر موقعیتش ، خیلی بکر و دست نخوردست. کلا تو ایران ، ما هر جنگلی که رفتیم، یا جای یادگاری ملت روی تنه درختاش تو ذوق میزد ، یا اینکه هیچ جونوری به غیر از پشه و مگس نبود ببینیمش.

رضا :

یعنی منظور شما اینه که جنگل های ایران ارزش دیدن ندارن؟ تا حالا جنگل ابر رو رفتید ببینید؟ یا مثلا لاویج رفتید؟

حسین :

می شه در مورد اینکه این جنگل ها رو چطور می شه دید توضیح بفرمایید؟ آیا آزانس شما یا همکاانتون در برگزاری تور به این مناطق هم فعالیت می کنن؟