{{ctrl.notification}}

چگونه در سریع ترین زمان از تهران به مشهد سفر کنیم؟

چگونه در سریع ترین زمان از تهران به مشهد سفر کنیم؟

سفرنتورک ، فروشنده رسمی بلیط هواپیما با پید اختصاصی می باشد. برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی/خارجی) ، مبدا و مقصد و تاریخ سفر خود ، جستجو نمائید وفهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.  

 

اگر قصد دارید تنها برای زیارت و برای چند روز محدود مثلا یک یا دو روز به مشهد مقدس سفر کنید، خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. زیرا ما در کوتاه ترین زمان ممکن به مشهد می رساند. در این بخش در ابتدا با مزایای سفر با بلیط رفت و برگشت صحبت کرده و در بخش بعد به شما راهکارهایی ارائه می دهیم که در صورتی که با کودکان سفر می کنید، پروازی ایمن و راحت داشته باشید.

چگونه در سریع ترین زمان از تهران به مشهد سفر کنیم؟

مزایای خرید بلیط رفت و برگشت

  • یکی از راه های سفر به مشهد و یا هر شهر و کشور دیگر خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت یا هر مقصد دیگری است. از مهم ترین مزایای خرید  بلیط هواپیما تهران مشهد  به شکل رفت و برگشت ، آن است که شما بعد از رسیدن به مقصد نگرانی بابت بازگشت از سفر ندارید. در مواقعی ممکن است بعد از آنکه به مقصد خود رسیدید، متوجه شوید در زمان بازگشت شما تمام پروازها پر هستند و یا کنسل شده اند و یا پروازی مناسب با زمان بازگشت شما وجود ندارد.
  • اما بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت خیالتان راحت است که زمانی که بخواهید به تهران بازگردید، مشکلی برای شما پیش نیامده و در زمان تعیین شده به راحتی پرواز خواهید کرد. از دیگر مزایای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت آن است که شما چون زمان دقیق شروع و پایان سفر خود را می دانید، به راحتی می توانید برای آن برنامه ریزی کرده و از زمان سفر خود حداکثر استفاده را کنید. از طرف دیگر چون بیشتر صندلی های پروازهای دو طرفه در هر دو مسیر پر می شود، هزینه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت نسبتا کم تر بوده و شما هزینه کم تری برای سفر خود پرداخت خواهید کرد.

در پرواز با کودکان به چه نکاتی توجه کنیم

بعد از رزرو بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت یا هر مقصد و مبدا دیگر ممکن است یکی از همراهان شما کودک باشد. پرواز با کودک همواره با مسائلی روبه رو است که برای خود والدین و دیگر مسافران مشکل ساز می شود. برای رفع این مشکل نکات مهمی را با شما به اشتراک می گذاریم تا سفر و پرواز راحتی را با کودکانتان داشته باشید.

برنامه منظم و دقیق داشته باشید

  1. در صورتی که بعد از تهیه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت یکی از همسفران شما کودک است بهتر است یک برنامه مشخص برای پرواز داشته باشید. در حال حاضر اغلب فرودگاه ها بزرگ بوده و رسیدن به گیت مورد نظر ممکن است نیاز به استفاده از اتوبوس های فرودگاهی داشته باشد. بنابراین حتما قبل از پرواز به این مساله که قرار است چطور فرزند خود را در طول مسیر با خود جابجا کنید، فکر کنید.
  2. نوزاد خود رامی توانید در کَریر قرار داده یا صندلی ماشین خود را تا گیت همراه ببرید. اغلب از ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی به شما اجازه می دهند تا با کریر یا کالسکه، فرزند خود را تا دم در هواپیما و نزدیک آن حمل کنید. در صورتی هم که فکر می کنید بدون کالسکه جابجایی بچه برایتان سخت تر می شود؛ تا آنجا که ممکن است اندازه کالسکه را کوچک تر از حد معمول کرده تا بتوانید در تمام محیط ها از آن استفاده کنید.

پرواز را به ساعت های اولیه روز موکول کنید

از دیگر نکاتی که بعد از تهیه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت و یا هر مقصد دیگری ، زمانی که با نوزادتان سفر می کنید باید به آن توجه کنید، زمان پرواز است. اگر به شما می گوییم در ساعات اولیه صبح پرواز کنید، در واقع دلیل اصلی آن هماهنگی بیشتر و تناسب ساعت پرواز با برنامه زندگی، خواب و بیدار فرزند شما است. با این کار هم می توانید از تأخیرهای هنگام نشستن و بلند شدن اجتناب کرده و هم از پروازهای خلوت تری استفاده کنید.

بچه ها به طور سیستماتیک از مکان های بسیار شلوغ دچار ترس و نگرانی شده و گریه می کنند بنابراین تهیه بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت در زمان های اول صبح می تواند پرواز آرام تر و مناسب تری برای شما و فرزندتان باشد. همچنین این ساعت ها، ساعت های خواب کودک نیز هستند که معمولا در آن ساعات بچه ها تمایل به خوابیدن دارند. به طور تجربی و آماری نیز  بیشتر والدین ساعت های خواب کودک و اول صبح را ایده آل ترین و مناسب ترین زمان برای پرواز هم برای خود و هم برای دیگر مسافران و البته کودک خود می دانند. در صورتی هم که نتوانستید در این ساعت از روز برای پرواز خود بلیط هواپیما تهیه کنید، حداقل زمان سفر خود را به ساعت شب به خصوص ابتدای آن موکول نکنید. زیرا در این هنگام اغلب بچه ها بهانه گیر و خسته بوده و دائما گریه می کنند.

به غذای کودک خود توجه کنید

زمانی که قصد پرواز با کودک خردسالتان را دارید نکته دیگری که بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت باید به آن توجه ویژه نشان دهید، وعده های غذایی است.  وعده های غذایی  که در ابتدای سفر به شما پیشنهاد داده می شود شامل  سبزیجات، غذاهای سبک حلال و لقمه ای است که بسیاری از آن ها برای کودکان مناسب نبوده و یا ممکن است کودک به آن علاقه ای نداشته باشد. حتما بعد از خرید بلیط هواپیما تهران مشهد رفت و برگشت یا هر پرواز دیگری شرکت هواپیمایی میزبان خود را مطلع کنید که یک نوزاد زیر دو سال همسفر شما است.

به غذای کودک خود توجه کنید

برای راحتی خودتان می توانید صندلی مخصوص کودک به همراه صندلی های مخصوص والدین نیز رزرو کنید.می توانید از شرکت هواپیمایی  یک صندلی بخواهید که به راحتی بتوانید روی آن به فرزندتان شیر بدهید. در صورتی که مدت زمان سفر شما نسبتا طولانی است حتما برای فرزندتان میان وعده های سبک همراه داشته باشید تا در صورت گرسنه بودن به او غذا دهید.

date_range دوشنبه 19 فروردین 1398 remove_red_eye 640 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0