{{ctrl.notification}}

گذری کوتاه بر وحشتناک ترین جنگل های دنیا

گذری کوتاه بر وحشتناک ترین جنگل های دنیا

سفرنتورک ، سامانه مجاز فروش بلیط هواپیما و اتوبوس میباشد. برای خرید هواپیما با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اصلی بروید و با انتخاب نوع مسیر (داخلی / خارجی) ، مبدا ، مقصد و تاریخ سفر ، جستجو نمائید و فهرستی از کل پرواز ها را مشاهده کنید.

جنگل ها علی رغم اینکه مظهر طراوت، شادابی و سرزندگی هستند گاه می توانند مخوف و خطرناک نیز باشند. جنگل های بزرگ به علت وسعت زیاد، تراکم درختان و کمبود نور همواره نماد مکانی ترسناک و اسرار آمیز نیز می باشند. بی شک ورود به جنگل های بزرگ نیاز به امکانات و تمهیدات لازم دارد تا خطری فرد را تهدید نکند. در ادامه به معرفی وحشتناک ترین جنگل های دنیا خواهیم پرداخت . این مقاله با نام های "خرید بلیط برای کمک به کاشت درخت" و "خرید بلیطی که منجر به کاشت درخت میشود" برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

جنگل رکنا یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا

این  جنگل در کشور لهستان قرار دارد و یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا است و از جاذبه های توریستی است. این جنگل  دارای 400 درخت کاج است که با زاویه ای نزدیک به  90 درجه کج شده اند. دلیل کج شدن این درخت ها هنوز در هاله ای از ابهام است اما برخی معتقدند که بومیان منطقه در سالیان دور  تنه این درختان را بسته تا به وسیله آن قایق درست کنند. 

جنگل رکنا یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا

جنگل آئوکیگاهارا در ژاپن

نام دیگر این جنگل که از وحشتناک ترین جنگل های دنیا است، جنگل خودکشی است.  این جنگل در کشور ژاپن در نزدیکی کوه فوجی قرار دارد. سالانه بیش از 100 نفر به این جنگل می روند و دست به خودکشی زده و هرگز برنمی گردند. دولت ژاپن اقدامات زیادی برای کاهش این آمار کرده است مانند نصب تابلویی با محوریت افزایش امید به  زندگی و استخدام نگهبانانی که از رفتن مردم به این جنگل ها خودداری کنند. 
 این جنگل و سعت زیاد و  و طبیعت بکر و دست نخورده ای دارد که ورود به این جنگل فارغ از نیت خودکشی احتمال گم شدن و مرگ را در جنگل زیاد می کند.

جنگل آئوکیگاهارا در ژاپن

جنگل الربوس  در بلژیک

این جنگل که به جنگل آبی نیز مشهور است یکی از جنگل های زیبا و در عین حال از وحشتناک ترین جنگل های دنیا می باشد. این جنگل به وسعت 66 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر بروکسل می باشد. ورود به این جنگل احتمال گم شدن را بالا می برد و همین اصل باعث شده در زمره ی جنگل های ترسناک قرار گیرد. همه ساله علاقمندان و گردشگران زیادی به این جنگل سفر می کنند تا از راز و رمز آن سر در بیاورند. 

شایان ذکر است که این مقاله با نام های "خرید بلیط برای کمک به کاشت درخت" و "خرید بلیط و کاشت درخت" برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

جنگل الربوس  در بلژیک

جنگل هویا-باچو  در رومانی

جنگل هویا-باچو در در کشور رومانی واقع شده است و به مثلث برمودای ترانسیلوانیا مشهور است. حوادث و روایات زیادی از وقایع ترسناک این جنگل وجود دارد که باعث شده تا این جنگل در لیست وحشتناک ترین جنگل های دنیا قرار گیرد. درختا ن این جنگل بی نظم و تنه ها نیز زیگزاگ یا به اشکال عجیب و غریب می باشد.  در این جنگل منطقه ای وجود دارد که به منطقه پاکسازی شهرت دارد. در این مکان هیچ گونه آثار رشد گیاهان دیده نمی شود. این مکان همواره مورد توجه گردشگران ماجراجو بوده است. 

جنگل هویا-باچو  در رومانی

جنگل سینجی در ماداگاسکار

چنگل سینجی در ماداگسکار یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا است. این جنگل پر از صخره های آهکی نوک تیز صعب العبور است و نام خود را از همین ویژگی گرفته است بدین گونه که سینجی یعنی جایی که کسی نمی تواند پابرهنه قدم بزند. علت ایجاد این صخره های نوک تیز فرسایش در طول زمان است. در این جنگل گونه های وحشی حیوانات تنوع زیادی دارد. رفتن به این جنگل صخره ای تنها توسط افراد خبره، ماجراجو امکان پذیر است و برای افراد عادی بهایی سنگین خواهد داشت. 

جنگل سینجی در ماداگاسکار

جنگل سیاه در آلمان 

این جنگل در کنار رودخانه تایم و در شمال غرب آلمان واقع شده است. درختان تنومد این جنگل به قدری متراکم و سربه فلک کشیدده اند که فضایی ترسناک و رعب آور ایجاد می کنند. بومیان ساکن در این جنگل مراسمات خاصی را در این جنگل برگزار می کنند و لباس های ترسناکی به شکل روح و شیطان به تن می کنند. این فضای رعب آور باعث شده جنگل سیاه یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا باشد. این جنگل لوکیشن فیلم های بسیاری در ژانر وحشت در سینمای هالیوود شده است. 

جنگل سیاه در آلمان

جنگل پسردونگا در مرز ویتنام

 این جنگل درون یک غار در  قاره آسیا بین  بین لائوس و ویتنام  قرار دارد و به طرز اعجاب انگیزی به طور کامل زیر زمین قرار دارد. این جنگل اعجاب انگیز دارای گونه های مختلف و کمیاب حیوانی و گیاهی می باشد.  موقعیت این جنگل و غار مانند بودن آن سبب شده است که یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا باشد. 

یاد آور میشویم که این مقاله با نام های خرید بلیط و کاشت درخت و خرید بلیطی که منجر به کاشت درخت میشود برای موتورهای جست و جو تگ گذاری شده است.

جنگل پسردونگا در مرز ویتنام

جنگل راتا

جنگل راتا در نیوزیلند از وحشتناک ترین جنگل های دنیا می باشد و الگوی رشد عجیب و غریب درختان این جنگل همواره مورد توجه بوده است و از نکات مرموز این جنگل می باشد. گردش در این جنگل اسرار آمیز بی شک یکی از علاقمندی های ماجراجویان می باشد. 

جنگل راتا

 جنگل گوبلین 

جنگل گوبلین که یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا است در نیوزیلند قرار دارد. درخت های این جنگل مرموز و خوف ناک به طور کامل از خزه پوشیده شده اند. این جنگل همواره مقصد ماجراجویان طبیعت می باشد. علت رشد این خزه بارش مداوم باران و اقلیم است که باعث رشد خزه ها به صورت انبوه و اعجاب آور شده است.

 جنگل گوبلین

date_range شنبه 29 تیر 1398 remove_red_eye 962 بازدید favorite_border 0 chat 1
ثبت نظر
chat 1
جاوید :

به نظرم جنگل آئوکیگاهارا از همه شون ترسناک تر بود. فکر کنید دارین میرین جنگل تصمیم میگیرید یه جایی اطراق کنید که یهو با دو سه تا جسد مواجه میشین. در کل ژاپنی ها هم فیلماشون خیلی ترسناکه هم زندگی هاشون.