{{ctrl.notification}}

یک میلیون درخت برای ایران

یک میلیون درخت برای ایران

#هر_بلیط_یک_درخت

شناسنامه کمپین بزرگ :

"سالیانه یک میلیون درخت برای ایران"

 

نام کمپین: یک میلیون درخت برای ایران

 

هدف کمپین: احداث 31 نهالستان در سراسر ایران با ظرفیت تولید سالیانه یک میلیون نهال  به منظور تامین ِرایگان قسمتی از نهال های مورد نیاز NGO ها و افراد علاقه مند به درختکاری در 31 استان کشور عزیزمان ایران

 

مالک معنوی و مجری کمپین: وبسایت درختکاری  عهده دار مسئولیت فنی و اجرایی این کمپین گشته است و مالکیت معنوی این کمپین متعلق به ایشان می باشد.

 

حامی مالی کمپین: وبسایت فروش بلیط ِ سفرنتورک با اختصاص 25 تا 50 درصد سود حاصله خود به این کمپین، هزینه های مورد نیاز این کمپین را تامین می کند.

 

زمان کمپین: این کمپین از  مرداد ماه  سال 1398 آغاز و به یاری خداوند تا روزی که وبسایت سفرنتورک به حیات خود ادامه دهد ادامه خواهد یافت و امیدواریم که در صورت بروز هر گونه مشکل برای سایت سفرنتورک ، این کمپین با حمایت هموطنان عزیزمان تا همیشه ادامه یابد.

 

شروع کمپین: طبق برنامه ریزی های انجام شده اولین فاز کمپین "یک میلیون درخت برای ایران" تا اسفند ماه سال 1398 و با افتتاح اولین نهالستان در استان کرمانشاه  و با ظرفیت تولید 30000  نهال آغاز خواهد شد.

 

 

همزمان با پیشرفت مراحل کمپین بزرگ  "سالیانه یک میلیون درخت برای ایران" ، اطلاعات این صفحه بروز رسانی خواهد شد. با ما باشید.

 

 

 

عکس های زیر مربوط به کمپین استقبال از بهار 98 می باشد که طی آن هشتاد درخت زبان گنجشک با نام علمی فرکسینوس در روستای حسن آباد استان کرمانشاه کاشته شد

  

 

 

عکس های زیر مربوط به کمپین درختکاری نسیم سبز قصر شیرین می باشد که طی آن 550 نهال  پرل آنجلو (در ایران به آن پرتغال لیمو می گویند) در منطقه سر پل ذهاب کاشته شد. این طرح بصورت آزمایشی و با سرمایه گذاری سفرنتورگ (بصورت هدیه) در یک هکتار زمین انجام گردید و در صورت موفقیت میتوان صد ها هکتار از زمین های منطقه را به کاشت این نهال این نوع درخت اختصاص داد و موجب ایجاد یک تحول اقتصادی در منطقه گردید.

date_range جمعه 18 مرداد 1398 remove_red_eye 2125 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0